Ümarakujulised õlakotid

Nende uhkete õlakottide iseärasuseks on nii see ümar kuju kui ka klapile õmmeldud nahkpaeltest kaunistused.

Õlakotid peale õmmeldud nahkpaeltest kaunistustega

Selliseid dekoratsioone ei saa teha muud moodi, kui tuleb kõik õmblusaugud üks haaval torgata. Nahast paelad on võrdlemisi jämedad, et need koti peal võimsama efekti annaks. Ka musta värvi koti kaunistused on vormitud sirgetest nahatükkidest, mis märjalt on venitatud ja vormitud selliseks uhkeks kõverikuks.


Õlakoti valmistamisest

Koti meisterdame taimpargitud nahast käsitsi. Tellides saad valida ise mõõte kui ka taskute arvu, mustrit või pilti ning muidugi värvi.

Kasutame ainult spetsiaalselt sellise naha jaoks toodetud vahendeid ning meil on mitmeid ilusaid toone, mille hulgast kindlasti leidub Sullegi sobiv!

Palun ava järgnevalt nupult kirjavorm. Leiad sealt mõned küsimused, millistele vastates annad meile piisavalt aimu oma soovidest, et saaksime Sulle sobivaimat pakkuda!

Meilt saab tellida

Kirjuta Wanakuramusele kiri oma soovidega – ava tellimisvorm!

Teised nahast õlakotid Wanakuramuselt

Meil on ühed õlakotid, millistel on huvitav mõõt – need on täpselt “Pool Portfelli” ning siis on veel üsnagi mahukaid erineva kujuga õlakotte.

Ja veel on ka mahutavuselt väiksemad õlakotid. Need on vahvad nahksed kaaslased, mis su esmavajalikku hoolikalt omale hoiavad kuni sa need endale pihku tagasi käsutad.

Kõikide nimetatute hulgast leiavad endale sobiva nii mehed kui naised!