Sisukord

Ümarakujulised õlakotid

Nahast õlakotid meeldivalt ümara vormiga. Need on erilised kotid selle poolest, et lisaks nahale voolitud mustritele on need kaunistatud ka nahale õmmeldud naharibadest paelkaunistustega. Olgem ausad – see on suur töö, sest iga auk õmbluseks tuleb eraldi torgata ning need peavad kokku sobima aukudega paelas. Aga lõppkokkuvõtteks on tulemus seda väärt; ma olen aastate jooksul oma kotile väga palju komplimente saanud.


Nahast õlakotid nahale õmmeldud paelkaunistustega

Nahkpaelad, mis kotile mustriks seatud on võrdlemisi paksust nahast lõigatud, et need võimsama mulje annaks. Paelu ja ribasid on lihtsam vormida, kui need selleks märjaks teha. Eriti käib see laiemate ribade- tükkide kohta nagu allpool musta värvi õlakotil näha on aga ka kitsamad ribad saab selle tehnikaga ühtlasemalt “mustriks sulatada”. Taimparknahk on väga hästi vormitav, kui ta märg on.Valikuvõimalused nahast õlakoti tellimisel

Sellise õlakoti saab teha ükskõik millises Sulle meelepärases mõõdus. Lisada saab ka taskuid (koti suurema tasku sisse näiteks) ning kinnisteks on erinevaid variante pakkuda (pandlad, pistlukud, rihmaga kinnis). Meil on valikus mitmeid ilusaid värvitoone ning kaunistuseks saab kotile tellida endale meeldiva pildi või mustri; pildid ja mustrid saavad nahale käsitsi voolides ning sestap võib see olle pea ükskõik missugune.

Järgneval pildil on musta värvi õlakott, mis on valmistatud ülal näidatud koti eeskujul. Tellija on veidi mõõte kohandanud endale sobivamaks, kotil on käsitsi voolitud mustrit ning märjalt vormitud nahatükkidest peale õmmeldud kaunistused, mis annavad sellele unikaalse väljanägemise.
Telli nahast õlakott

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka. Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellitud kott.

Kirjuta meile oma soovidest!

  • Millise mõõduga kott oleks Sinu jaoks sobiv arvestades, mida soovid sinna kindlasti panna?
  • Kui palju soovid koti sisse väiksemaid panipaiku ja taskuid?
  • Nahkpõime või tugeva vahatatud niidiga õmblused?
  • Kas teeme õlakotile ka sanga ja karabiinidest eemaldatava õlarihma? Milliseid kinnitusi eelistad?
  • Kas voolime nahale ka mõne mustri või pildi, mis kotti kaunistaks?
  • Milline värv sulle meeldiks?

Nahast esemed on väga pika elueaga. Meilt tellides saadki endale sellise nahast koti, mis vastab Sinu vajadustele ning teenib eluaja.

Kui soovid, võid veel lisaks lugeda õlakottide valmistamise kohta, et täpsemalt valikuid kaaluda.

Ümarakujuline nahast õlakott. Taimparknahk.
Ümarakujuline nahast õlakott


Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame:

Kuidas saame abiks olla? Kirjuta meile oma küsimustest, soovidest:Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!Ehtsast nahast kotid


Otsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia – nii on kõik need esemed kord alguse saanud!