Sisukord

Väikesed õlakotid

Nahast väike õlakott kahe taskuga.
Nahast väike õlakott kahe taskuga

Nahast mugavad kerged väikesed õlakotid – pista telefon, rahakott ja võtmekimp sisse ja oledki valmis teele minema!

Sisukord


Nahast väikesed õlakotidVäikese koti ülesehitusest

Koti taskud, kinnis ja lisavõimalused

Need kotid on kahe taskuga, mis sulguvad mõlemad sama klapi alla. Kinniseks oleme kasutanud metallist pistlukke ning õlarihm kinnitub kotile metallist pisikeste karabiinidega.
Sellisele kotile saab lisada ka vööle kinnitamiseks aasa, nii saab seda kasutada nii õlakoti kui vöökotina.

Koti mõõtudest

Tellimisel saad ise nimetada, millised mõõdud on Sulle sobivad. Aga et veidigi aimu anda, siis enamus piltidel olevaid kotte on valmistatud sedasi, et need A6 mõõdus märkmiku oma suuremasse taskusse vahvasti mahutavad.Telli nahast õlakott

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka. Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellitud kott.

Kirjuta meile oma soovidest!

  • Millise mõõduga kott oleks Sinu jaoks sobiv arvestades, mida soovid sinna kindlasti panna?
  • Kui palju soovid koti sisse väiksemaid panipaiku ja taskuid?
  • Nahkpõime või tugeva vahatatud niidiga õmblused?
  • Kas teeme õlakotile ka sanga ja karabiinidest eemaldatava õlarihma? Milliseid kinnitusi eelistad?
  • Kas voolime nahale ka mõne mustri või pildi, mis kotti kaunistaks?
  • Milline värv sulle meeldiks?

Nahast esemed on väga pika elueaga. Meilt tellides saadki endale sellise nahast koti, mis vastab Sinu vajadustele ning teenib eluaja.

Kui soovid, saad siit lugeda nahast õlakottide valmistamise kohta, et tellimisel valikuid täpsemalt kaaluda: õlakottide tegumood ja ülesehitus, kinnised, kaunistuseks voolitavad pildid ja mustrid, erinevad värvid ja viimistlus.


Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame:

Kuidas saame abiks olla? Kirjuta meile oma küsimustest, soovidest:Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!Ehtsast nahast kotid


Väikesed nahast kotid

Pakume erinevaid mudelid väikeseid nahast kotte – nii daamidele kui härrastele, neidudele ja noormeestele kui tüdrukutele ja poistele – millesse mahutada kõik see, mida soovitakse ulatuses hoida.


Otsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia – nii on kõik need esemed kord alguse saanud!