Portfellid

Kõik meie valmistatud portfellid valmivad otsast lõpuni käsitööna. Nahast saame me lõigata ükskõik milliseid vajalikke tükke ning sedasi saab portfell ka täpselt sobiv kasutaja vajadustele.

Valmistame nii väga suuri ja mahukaid portfelle kui ka kergemaid ja väiksemaid. Kõik need kotid on tehtud hoolikalt valitud täisnahast ning need ei ole pehmed ja õrnad iluasjad vaid mõeldud kandma ja turvaliselt hoidma Sinu vara, mille sa kotti usaldad, nii ilmaolude kui ka kergemate põrutuste eest.

Suured nahast portfellid


Väiksemad portfellid


Valikuvõimalused portfelli tellimisel

Kõik portfellid meisterdame taimpargitud täisnahast otsast lõpuni käsitsi. Lisaks ilmsetele eelistele võimaldab selline tegutsemisviis meil alati vastu tulla pisemaski kui detailis. Siin on mõned näited sellest, mille üle Sul endal kotti tellides võimalik otsustada on:

  • Portfelli mõõdud.
  • Taskute suurus ja arv.
  • Kinnis (näiteks portfellilukud, pannal).
  • Õlarihma pikkus / reguleerimise võimalus pandlaga / kinnitus karabiinidega või ilma.
  • Nahkpõime või tugeva vahatatud niidiga õmblused.
  • Kaunistuseks nahale käsitsi voolitud Sinu valitud muster või pilt.
  • Portfelli värv.

Nahast esemed on väga pika elueaga. Meilt tellides saad endale sellise portfelli, mis on Sinu “näo” järgi tehtud ning Sa tunned sellest rõõmu ja saad sellest kasu aastakümneid.

Ava järgnev tellimisvorm – leiad sealt eest mõned küsimused, millele esiotsa vastust ootame. Selle järgi saavad algsed andmed paika ning Sinu uus portfell hakkabki kuju võtma!

Meilt saab tellida

Kirjuta Wanakuramusele kiri oma soovidega – ava tellimisvorm!

Teised nahast kotid Wanakuramuselt

Kottide valik kasvab iga aastaga – ja tore on neid Sulle ka näidata.
Nii on meil näiteks sellised nahast kandekotidki välja näidata, mis mahukuselt küll isegi suurtele portfellidele kuidagi alla ei jää. Sobivad igasugusteks “minekuteks” ning sobivad tagasihoidlikult ja viisakalt Sinu kõrvale. Õlakotte on erinevas mõõdus, erineva tegumoega ning leidub sobivaid nii meestele, kui naistele. Käekotid on seni siiski vaid naiste jagu olnud aga vöökottidest saavad jälle mõlemad rõõmu tunda. Vöökottidele üsnagi rarnase otstarbega on kerged õhemast nahast kaelakotid, mida küll mõistagi kaelas kantakse aga ka see on juba muutumises! Vaata järele! Ja hügieenitarbeid saab hoiustada stiilses nahast tualett- tarvete kotis.