Mahukad portfellid

Selline kott on sobiv, kui kannad kaasas ennekõike suurema mõõduga esemeid või tahad lühikeseks reisiks ka riideid kaasa pakkida.

Võrreldes mitmete taskutega portfelliga, mis hiilgab oma panipaikade rohkusega, on sellel kotil suured ja laiad taskud. Pisemad esemed ei jää siiski koti peale uitama, sest nende paigutamiseks saab portfelli külgedele väiksemad taskud lisada. Need on ligipääsetavad ka ilma koti pealmist klappi avamata ning nõnda pääsed hõlpsasti nii telefonikõnele vastama, leiad võtmed hoobilt üles ning rahakott on samuti kohe ulatuses.

Mahukas laiade taskutega portfell, pilt seest. Käsitsi tehtud taimpargitud nahast.
Nahast mahukas laiade taskutega portfell, pilt seest.

Korralikust nahast saab tugeva portfelli

Selline portfell kannatab palju raskust. Et me valime selliste kottide valmistamiseks parasjagu paksu naha, ei vaju portfelli põhi looka. Need ei ole pehmest nahast õhukesed kerged kotid vaid tõelised tööloomad. Portfellil on tugev korralik sang, millest saab haarata ka kindas käega ning lai klapiga õlarihm, mis kinnitub karabiinidega koti külge needitud aasadele. Sellise ülesehitusega tõstab rihm kotti külgedelt ning toetab selle kandevõimet. Lai rihm ei sooni Sulle õlga.

Portfell laiade suurte taskutega


Portfelli mõõtudest

Portfelli tellimisel lepime kokku Sulle sobivates mõõtudes.
Pildialbumis on fotodel erineva mõõduga portfellid. Aga et parem ettekujuts saada – portfellid on umbes 40cm ringi laiad ja 30cm kõrged.

Küljelaius on neil samuti erinev. Kui soovid oma portfellile ka küljetaskuid, siis alla 10cm ei tasu koti külge teha. Alla selle mõõdu ei mahu käsi enam hästi taskusse ning pisemate esemete kätte saamine osutub ebamugavaks. Teine lugu on muidugi, kui plaanitsed küljetaskutes hoida midagi kitsast ja pikka (taskulambi näiteks?), mida paari sõrmega hõlpsalt haarata õnnestub.

Küljetaskud ei ole sellise portfelli puhul ainus lahendus väiksematele esemetele paika leida – näiteks on võimalik eesmine tasku jagada väiksemateks osadeks või lisada tasku portfelli klapile.

Meilt saab tellida

Kirjuta Wanakuramusele kiri oma soovidega – ava tellimisvorm!

Teised nahast portfellid Wanakuramuselt

Kui otsid suurt portfelli, millel lisaks suurusele ka palju väikeseid taskuid on, siis vaata meie mitmete taskutega portfelle. Selline mahutab väga palju ning oleme mõelnud spetsiaalselt neile, kel muu hulgas palju pisividinaid. Et need mööda suurt kotti kaardistamata ringi ei uitaks, saab need jaotada väiksemate taskute vahel.

Aga on ka veidi väiksemaid, mis on valmistatud neile, kel peaasjalikult tarvis sülearvutit ja ehk ka mõnda kausta kaasas kanda – nahast väiksemad portfellid ja sülearvutikotid. Ka see kott ei jäta siiski Sinu väiksemaid esemeid koti põhja Sulle välja kaevamiseks vaid võimaldab koti sisse kõigele vajalikud panipaigad ehitada.