Sisukord

Mahukad portfellid

Selline nahast portfell on sobiv, kui kannad kaasas ennekõike suurema mõõduga esemeid või tahad lühikeseks reisiks ka riideid kaasa pakkida.

Nahast portfell, pilt küljetaskust. Käsitsi tehtud.
Nahast portfell küljetaskutega

Võrreldes mitmete taskutega portfelliga, mis hiilgab oma panipaikade rohkusega, on sellel kotil suured ja laiad taskud. Pisemad esemed ei jää siiski koti peale uitama, sest nende paigutamiseks saab portfelli külgedele väiksemad taskud lisada. Need on ligipääsetavad ka ilma koti pealmist klappi avamata ning nõnda pääsed hõlpsasti nii telefonikõnele vastama, leiad võtmed hoobilt üles ning rahakott on samuti kohe ulatuses.

Sisukord


Korralikust nahast saab tugeva portfelli

Selline portfell kannatab palju raskust. Et me valime selliste kottide valmistamiseks parasjagu paksu naha, ei vaju portfelli põhi looka. Need ei ole pehmest nahast õhukesed kerged kotid vaid tõelised tööloomad. Portfellil on tugev korralik sang, millest saab haarata ka kindas käega ning lai klapiga õlarihm, mis kinnitub karabiinidega koti külge needitud aasadele. Sellise ülesehitusega tõstab rihm kotti külgedelt ning toetab selle kandevõimet. Lai rihm ei sooni Sulle õlga.


Portfell laiade suurte taskutegaPortfelli mõõtudest

Portfelli tellimisel lepime kokku Sulle sobivates mõõtudes.
Pildialbumis on fotodel erineva mõõduga portfellid. Aga et parem ettekujuts saada – portfellid on umbes 40cm ringi laiad ja 30cm kõrged.

Küljelaius on neil samuti erinev. Kui soovid oma portfellile ka küljetaskuid, siis alla 10cm ei tasu koti külge teha. Alla selle mõõdu ei mahu käsi enam hästi taskusse ning pisemate esemete kätte saamine osutub ebamugavaks. Teine lugu on muidugi, kui plaanitsed küljetaskutes hoida midagi kitsast ja pikka (taskulambi näiteks?), mida paari sõrmega hõlpsalt haarata õnnestub.

Küljetaskud ei ole sellise portfelli puhul ainus lahendus väiksematele esemetele paika leida – näiteks on võimalik eesmine tasku jagada väiksemateks osadeks või lisada tasku portfelli klapile.


Telli nahast portfell

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka. Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellitud portfell.

Kirjuta meile oma soovidest!

  • Mis võiks olla kõige suurem ese, mida kindlasti kotti panna soovid? Sellest saavad selgeks portfelli üldmõõdud.
  • Kui palju on sul tavaliselt kaasas selliseid esemeid, millistele sooviksid eraldi taskut? See võib olla telefon või rahakott, võtmekimp või prillid, mida tahad teistest käepäraselt eraldi hoida. Sellest saame teada, kui palju väiksemaid taskuid kotile planeerida.
  • Kas teeme portfellile ka sanga ja karabiinidest eemaldatava õlarihma? Milliseid kinnitusi eeelistad?
  • Nahkpõime või tugeva vahatatud niidiga õmblused.
  • Kas voolime nahale ka mõne mustri või pildi, mis kotti kaunistaks?
  • Milline värv sulle meeldiks?

Nahast esemed on väga pika elueaga. Meilt tellides saad endale sellise portfelli, mis on Sinu “näo” järgi tehtud ning Sa tunned sellest rõõmu ja saad kasu aastakümneid.

Kui soovid, võid veel lisaks lugeda portfellide valmistamise kohta, et täpsemalt valikuid kaaluda.

Nahast portfell küljetaskutega, pilt seest. Taimpargitud nahk.
Nahast portfell küljetaskutega, pilt seest

Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame:

Kuidas saame abiks olla? Kirjuta meile oma küsimustest, soovidest:Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!

Otsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia – nii on kõik need esemed kord alguse saanud!