Portfell mitme taskuga

Kui kaasa võtta on tarvis palju, siis suur mitme taskuga portfell on valmistatud mõeldes just sellele, et iga ese leiaks omale paraja koha ning palju sisaldav portfell oleks siiski hästi organiseeritud.

Parajas mõõdus taskuid on nii rahakotile kui telefonile, isikutunnistus või pangakaart leiab panipaiga ning on mugavasti ikkagi käe pärast, kirjutusvahendid saab pista omaette taskusse, märkmik, akupank, mõni mälupulk ja võtmed jaotuvad kõik mõnusasti koti mitmetesse taskutesse portfelli esiküljel.

Enamus taskutest on paigutatud niiviisi, et neile pääseb ligi ka ilma portfelli klappi pandlast avamata. Kui soovid näiteks teekonnal väikese ostu teha, siis saad rahakoti väga hõlpsasti taskust kätte ilma, et peaksid koti sisu pikemalt lahkama hakkama.

Koti klapi all on kaks mahukat täispikkuses ja laiuses sahtlit, kuhu mahub nii sinu sülearvuti ning selle juurde vajalik, sinu mapp ja muu suurem kraam.

Nahast portfell mitme taskuga. Taimparknahk, metallist pandlad, needid, aasad. Käsitsi tehtud.
Nahast portfell mitme taskuga. Taimparknahk, metallist pandlad, needid, aasad.

Portfelli kandevõime

Mitme taskuga portfellil on pandla abil reguleeritav õlarihm ning see kinnitub karabiini abil portfelli külgedele needitud aasadele. Kott kannatab vajadusel ka palju raskust ning sellise asetusega õlarihm toetab portfelli kandevõimet. Portfellil on toekas sang, millest mahub haarama ka kinnastatud käsi.

Mitmete panipaikadega portfell – hästi organiseeritud koti sisu


Portfelli mõõtudest

Kui hakkame Sulle portfelli valmistama, siis lepime kokku kõikides mõõtudes, et kott Sulle igati sobiv saaks. Aga et pilte vaadates asjaolud selgemad oleks, siis kirjutan siia üles selle portfelli valmistamiseks kasutatud mõõdud:

Nahast portfellil on sisuosas kaks suurt taskut. Olenevalt, kuidas esemed paigutatud on, saab küljelaiuse (8cm) jaotada kahe tasku vahel. Portfell seestpoolt mõõtes on: 38cm lai, 29,5cm kõrge ning küljelt varem mainitud 8cm.

Portfelli eesotsas on kaks väiksemat mahukat taskut (13,5×19,5+3cm). Need on valmistatud selliselt, et kummagi taga on sama lai ja kõrge panipaik (ilma küljelaiuseta). Kõik need taskud on ligipääsetavad ka siis, kui portfelli klapp pealt kinni on. Eesmiste taskute klapid kinnituvad metallnupuga.

Eesmiste taskute kohal, portfelli klapi all, on ülaosas veel kaks väikest taskut (10,4cm x 10,9cm), mis võivad mahutada näiteks kaarte või mälupulga.

Meilt saab tellida

Kirjuta Wanakuramusele kiri oma soovidega – ava tellimisvorm!Teised nahast portfellid Wanakuramuselt

Mõõdu poolest samaväärsed kuid taskute poolest teistsuguse ülesehitusega, on meie mahukad nahast portfellid. Valmistatud on nad mõeldes neile, kel on just pigem suuremamõõtmelisi esemeid kaasas kanda. Väikesed asjad ei jää siiski koti sisekosmosesse kadunuks ning mõned väiksemad panipaigad on ka sellele portfellile ehitatud.

Aga on ka veidi väiksemaid, mis on valmistatud neile, kel peaasjalikult tarvis sülearvutit ja ehk ka mõnda kausta kaasas kanda – nahast väiksemad portfellid ja sülearvutikotid. Ka see kott ei jäta siiski Sinu väiksemaid esemeid koti põhja Sulle välja kaevamiseks vaid võimaldab koti sisse kõigele vajalikud panipaigad ehitada.