Sisukord

Portfell mitme taskuga

Kui kaasa võtta on tarvis palju, siis suur mitme taskuga portfell on valmistatud mõeldes just sellele, et iga ese leiaks omale paraja koha ning palju sisaldav portfell oleks siiski hästi organiseeritud.

Nahast portfell mitmete taskutega. Taimparknahk.
Nahast portfell mitmete taskutega

Parajas mõõdus taskuid on nii rahakotile kui telefonile, isikutunnistus või pangakaart leiab panipaiga ning on mugavasti ikkagi käe pärast, kirjutusvahendid saab pista omaette taskusse, märkmik, akupank, mõni mälupulk ja võtmed jaotuvad kõik mõnusasti koti mitmetesse taskutesse portfelli esiküljel.

Enamus taskutest on paigutatud niiviisi, et neile pääseb ligi ka ilma portfelli klappi pandlast avamata. Kui soovid näiteks teekonnal väikese ostu teha, siis saad rahakoti väga hõlpsasti taskust kätte ilma, et peaksid koti sisu pikemalt lahkama hakkama.

Koti klapi all on kaks mahukat täispikkuses ja laiuses sahtlit, kuhu mahub nii sinu sülearvuti ning selle juurde vajalik, sinu mapp ja muu suurem kraam. Võrreldes mahuka ja suure portfelliga hiilgab see portfell just oma taskute rohkuse poolest.

Sisukord


Nahast portfelli kandevõime

Mitme taskuga portfellil on pandla abil reguleeritav õlarihm ning see kinnitub karabiini abil portfelli külgedele needitud aasadele. Kott kannatab vajadusel ka palju raskust ning sellise asetusega õlarihm toetab portfelli kandevõimet. Portfellil on toekas sang, millest mahub haarama ka kinnastatud käsi.


Mitmete panipaikadega portfell – hästi organiseeritud koti sisuPortfelli mõõtudest

Kui hakkame Sulle portfelli valmistama, siis lepime kokku kõikides mõõtudes, et kott Sulle igati sobiv saaks. Aga et pilte vaadates asjaolud selgemad oleks, siis kirjutan siia üles selle portfelli valmistamiseks kasutatud mõõdud:

Nahast portfellil on sisuosas kaks suurt taskut. Olenevalt, kuidas esemed paigutatud on, saab küljelaiuse (8cm) jaotada kahe tasku vahel. Portfell seestpoolt mõõtes on: 38cm lai, 29,5cm kõrge ning küljelt varem mainitud 8cm.

Portfelli eesotsas on kaks väiksemat mahukat taskut (13,5×19,5+3cm). Need on valmistatud selliselt, et kummagi taga on sama lai ja kõrge panipaik (ilma küljelaiuseta). Kõik need taskud on ligipääsetavad ka siis, kui portfelli klapp pealt kinni on. Eesmiste taskute klapid kinnituvad metallnupuga.

Eesmiste taskute kohal, portfelli klapi all, on ülaosas veel kaks väikest taskut (10,4cm x 10,9cm), mis võivad mahutada näiteks kaarte või mälupulga.


Nahast portfell erinevates värvitoonidesTelli nahast portfell

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka. Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellitud portfell.

Kirjuta meile oma soovidest!

  • Mis võiks olla kõige suurem ese, mida kindlasti kotti panna soovid? Sellest saavad selgeks portfelli üldmõõdud.
  • Kui palju on sul tavaliselt kaasas selliseid esemeid, millistele sooviksid eraldi taskut? See võib olla telefon või rahakott, võtmekimp või prillid, mida tahad teistest käepäraselt eraldi hoida. Sellest saame teada, kui palju väiksemaid taskuid kotile planeerida.
  • Kas teeme portfellile ka sanga ja karabiinidest eemaldatava õlarihma? Milliseid kinnitusi eeelistad?
  • Nahkpõime või tugeva vahatatud niidiga õmblused.
  • Kas voolime nahale ka mõne mustri või pildi, mis kotti kaunistaks?
  • Milline värv sulle meeldiks?

Nahast esemed on väga pika elueaga. Meilt tellides saad endale sellise portfelli, mis on Sinu “näo” järgi tehtud ning Sa tunned sellest rõõmu ja saad kasu aastakümneid.

Kui soovid, võid veel lisaks lugeda portfellide valmistamise kohta, et täpsemalt valikuid kaaluda.

Nahast portfell mitme taskuga, seestpoolt. Taimparknahk.
Nahast portfell mitme taskuga, seestpoolt

Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame:

Kuidas saame abiks olla? Kirjuta meile oma küsimustest, soovidest:Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!

Otsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia – nii on kõik need esemed kord alguse saanud!