Väiksemad portfellid, sülearvutikotid

Need portfellid sobivad hästi, kui esemeid nii väga palju ei olegi, kuid sülearvutit või mõnda suuremat mappi tahaks ikkagi mahutada.

Kotis on selleks piisavalt ruumi ning sinna kõrvale mahub vahvasti ka kõik juurde kuuluv vajalik. Sellise portfelli saab teha kas ainult ühe suurema sahtliga või näiteks kahega. Nii mahutab see lisaks sülearvutile ka vajadusel mappe või dokumente. Mitmel juhul on meil kotile lisatud ka kitsamaid ja väiksemaid taskuid – nii leiab koha ka telefon, võtmekimp, rahakott. Nagu meie mitmete taskutega portfell, võib ka sellises mõõdus kott saada siiski väga hästi organiseeritav.

Nahast portfell Ilmapuuga. Portfellil on kaks suurt taskut ja reguleeritav õlarihm. Taimparknahast, käsitsi tehtud.
Portfell Ilmapuuga. Portfellil on kaks suurt taskut, sang ja reguleeritava pikkusega õlarihm. Portfellilukke katavad ilmaolude kaitseks nahast klapid.

Väiksem portfell on sama tubli kui suurem

Nimetusest ei tasu arvata, et need mõõdult vähemad portfellid kuidagi alla jääks mahukatele või mitmete taskutega portfellidele. Nagu kõik teised esemed, on need portfellid siin valmistatud täisnahast, kokku õmmeldud väga tugeva vahatatud niidiga ning ülesehituses oleme järginud täpselt sama rangelt enda jaoks elementaarset – kott ei tohi kunagi olla nõrgem, kui sinna sisu laduda saab.

Portfellidel on tugev ning mõistlikult kotile kinnitatud õlarihm. See tõstab portfelli külgedelt. Rihma vastusteks on portfelli külge needitud metallist aasad. Rihm on piisavalt lai, et mitte kandjat õlast soonida ning selle kindlustuseks saame portfelli rihmale soovi korral lisada ka pehmendust pakkuva klapi. Portfelli võib julgesti ka sangast haarata.

Portfell ühe suure või mitme taskuga


Portfelli mõõtudest

Portfelli tellimisel lepime kokku Sulle sobivates mõõtudes.
Nagu ka teised – need suuremad ja mahukamad portfellid – on nende portfellide laius ikka küündinud nii 40, kõrgus 30cm-ni. Nendel kottidel on aga alati võrdlemisi kitsad küljed – mõeldud parasjagu mappi ja arvutit paigal hoidma. Portfelli sisemised seinad aga on vabad lisamaks vajalikke taskuid.

Meilt saab tellida

Kirjuta Wanakuramusele kiri oma soovidega – ava tellimisvorm!

Teised nahast portfellid Wanakuramuselt

Kui otsid suurt portfelli, millel lisaks suurusele ka palju väikeseid taskuid on, siis vaata meie mitmete taskutega portfelle. Selline mahutab väga palju ning oleme mõelnud spetsiaalselt neile, kel muu hulgas palju pisividinaid. Et need mööda suurt kotti kaardistamata ringi ei uitaks, saab need jaotada väiksemate taskute vahel.

Mõõdu poolest samaväärsed kuid taskute poolest teistsuguse ülesehitusega, on meie mahukad nahast portfellid. Valmistatud on nad mõeldes neile, kel on just pigem suuremamõõtmelisi esemeid kaasas kanda. Väikesed asjad ei jää siiski koti sisekosmosesse kadunuks ning mõned väiksemad panipaigad on ka sellele portfellile ehitatud.