Sisukord

Väiksemad portfellid, sülearvutikotid

Need portfellid sobivad hästi, kui esemeid nii väga palju ei olegi, kuid sülearvutit või mõnda suuremat mappi tahaks ikkagi mahutada.

Nahast kott sülearvutile. Taimpargitud nahk, käsitsi tehtud.
Nahast kott sülearvutile

Kotis on selleks piisavalt ruumi ning sinna kõrvale mahub vahvasti ka kõik juurde kuuluv vajalik.

Sellise portfelli saab teha kas ainult ühe suurema sahtliga või näiteks kahega. Nii mahutab see lisaks sülearvutile ka vajadusel mappe või dokumente. Mitmel juhul on meil kotile lisatud ka kitsamaid ja väiksemaid taskuid – nii leiab koha ka telefon, võtmekimp, rahakott.

Sisukord


Väiksem portfell on siiski tugev kaaslane

Nimetusest ei tasu arvata, et need mõõdult vähemad portfellid kuidagi alla jääks mahukatele või mitmete taskutega portfellidele. Nagu kõik teised esemed, on need portfellid siin valmistatud täisnahast, kokku õmmeldud väga tugeva vahatatud niidiga ning ülesehituses oleme järginud täpselt sama rangelt enda jaoks elementaarset – kott ei tohi kunagi olla nõrgem, kui sinna sisu laduda saab.

Portfellidel on tugev ning mõistlikult kotile kinnitatud õlarihm. See tõstab portfelli külgedelt. Rihma vastusteks on portfelli külge needitud metallist aasad. Rihm on piisavalt lai, et mitte kandjat õlast soonida ning selle kindlustuseks saame portfelli rihmale soovi korral lisada ka pehmendust pakkuva klapi. Portfelli võib julgesti ka sangast haarata.


Nahast portfell ühe suure või mitme taskugaPortfelli mõõtudest

Portfelli tellimisel lepime kokku Sulle sobivates mõõtudes.
Nagu ka teised – need suuremad ja mahukamad portfellid – on nende portfellide laius ikka küündinud nii 40, kõrgus 30cm-ni. Nendel kottidel on aga alati võrdlemisi kitsad küljed – mõeldud parasjagu mappi ja arvutit paigal hoidma, et asjad kotis hirmsasti loksuma ei kipuks. Portfelli sisemised seinad aga on vabad lisamaks vajalikke taskuid.


Telli nahast portfell

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka. Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellitud portfell.

Kirjuta meile oma soovidest!

  • Mis võiks olla kõige suurem ese, mida kindlasti kotti panna soovid? Sellest saavad selgeks portfelli üldmõõdud.
  • Kui palju on sul tavaliselt kaasas selliseid esemeid, millistele sooviksid eraldi taskut? See võib olla telefon või rahakott, võtmekimp või prillid, mida tahad teistest käepäraselt eraldi hoida. Sellest saame teada, kui palju väiksemaid taskuid kotile planeerida.
  • Kas teeme portfellile ka sanga ja karabiinidest eemaldatava õlarihma? Milliseid kinnitusi eeelistad?
  • Nahkpõime või tugeva vahatatud niidiga õmblused.
  • Kas voolime nahale ka mõne mustri või pildi, mis kotti kaunistaks?
  • Milline värv sulle meeldiks?

Nahast esemed on väga pika elueaga. Meilt tellides saad endale sellise portfelli, mis on Sinu “näo” järgi tehtud ning Sa tunned sellest rõõmu ja saad kasu aastakümneid.

Kui soovid, võid veel lisaks lugeda portfellide valmistamise kohta, et täpsemalt valikuid kaaluda.

Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame:

Kuidas saame abiks olla? Kirjuta meile oma küsimustest, soovidest:Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!

Otsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia – nii on kõik need esemed kord alguse saanud!