Nahast tualett-tarvete kott

Nahast kosmeetikakott, kott saunatarvetele, ka reisile mugav tualett- tarbed kaasa pakkida!


Nahast tualett tarvete koti valmistamisest

Nahast tualett tarvete koti valmistamisest

Tualett tarvete kott valmib taimpargitud täisnahast. Et me valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi, siis ei ole meil ühegi eseme valmistamiseks mingisuguseid piiranguid ei mõõdu, mudeli ega kuju osas. Tualett tarvete kott saab just nii suur kui kokku lepime ning kott ei pea olema sugugi täpselt samasugune kui nendel piltidel siin näha on.

Algatuseks olekski tarvis kindlaks teha, millised võiks saada koti üldmõõdud, et kõik soovitav sinna sisse kenasti ära mahuks.

Valikuvõimalusi tualett tarvete koti jaoks

Et kott ei pea olema täpselt selline nagu siin fotodel esitatud, siis võid meile saata ka oma joonise või mõned leitud pildid, mis sind inspireerivad näidiseks.

Tualett tarvete koti sisse on võimalik lisada soovi korral lisataskuid ja eraldisi, et pakkuda esemete kotis organiseerimiseks paremaid võimalusi.

Sinu nahast tualett tarvete kott ei pea tingimata saama ka lukuga. Meil on pakkuda mitmeid teisi koti kinniseid nagu metallist pandlad ja pistlukud, magnetlukud ja veel teisigi. Aga kinnise valiku peaksime otsustama lõpuks koti enda ülesehituse järgi.

Käsitsi voolitud pildid ja mustrid, ilusad värvid

Kaunistuseks pakume tualett tarvete kotile käsitsi voolitud pilte ja mustreid. See võib olla väike aga võib katta ka tervet kotti ning see võib olla pea ükskõik missugune kujutis Sulle meeldib.
Kui Sul aga pole parasjagu ühtki kindlat meelel, võid valiku ka meile usaldada – sel juhul on hea kui vihjeks siiki nimetad mõne elemendi, mida pildilt või mustrist kindlasti leida soovid.

Meil on pakkuda mitmeid ilusaid värvitoone, kindlasti leiad sobiva! Tualett tarvete kott saab töö käigus nii õlitatud kui ka peale värvimist kaetud niiskuskindlust veidi lisava määrdega ning kõige lõpuks ka vahatatud.


Telli nahast tualett- tarvete kott

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka. Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellitud kott tualett tarvetele.

Kirjuta meile oma soovidest!

  • Millise mõõduga võiks kott saada?
  • Milline värv sulle meeldiks?
  • Kas voolime nahale ka mõne pildi, mustri või nimetähed? (mustriks- pildiks võib olla pea ükskõik milline kujutis).

Kui esialgsed soovid teada on, saame edasi arutada täpsemalt detailide üle!

Nahast tualet ttarvete kott lukuga
Nahast tualet ttarvete kott lukuga, kaunistuseks käsitsi voolitud initsiaalid ruunikirjas.
Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame ning kuidas võime abiks olla:
Nõustun, et minu nimi ja e-posti aadress on vajalikud, et kirjavahetust pidada. Täpsemalt: Wanakuramusele avaldatud andmetest.
* Ära muretse, me vastame kirjadele tõesti väga kiiresti!

Teised nahast kotid Wanakuramuselt

Valmistame taimparknahast kotte ja portfelle igasuguses mõõdus, kujus, erineva pildi ja värvitooniga.

Meie pildialbumites on palju pilte tehtud töödest – oleme meisterdanud nahast kotte nii meestele kui naistele, nii väiksemaid kui suuremaid ning mõned nende hulgas ka erilisemateks otstarveteks. Vaata linkidelt ka teisi meie tehtud nahast kotte:


Otsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia – nii on kõik need esemed kord alguse saanud!