Vöökott

Nahast valmistatud vöökott mahutab kõik selle, mida soovid ulatuses hoida.

Vöökottidele on meil tehtud erinevaid sisusid – küll on neid eraldi raha ja kaarditaskutega, enamasti mahutavad nad tänapäeval ka tellija telefoni ja vahest ka mõned võtmed.

Nahast vöökotid

Koti vorm saab paika selle järgi, et mida seal sees kandma hakatakse, kuid valida saab küll, et kas kott teha pigem ümaramate või kandilisema vormiga. Lisaks võid kaunistuseks nimetada endale meeldiva pildi või mustri, mille nahale voolime.

Vöökoti saab tellida ka komplektis rihmaga. Allolevast pildialbumist näed, et mõnede vöökottide vööle kinnitamise aasad lubavad sellel rohkem liikuda ning sedasi on sellisega ehk mugavam, kui vöökott suurem saab. Väiksem kott aga ei sega ka istudes, kui see rihmaga kohakuti on.

Vöökoti valmistamisest

Et meisterdada Sulle vöökott, mis Sulle tõeliselt abiks on, on meil tarvis teada, mida plaanid sinna mahutada. Näiteks, kui plaanitsed sinna pista ka mobiiltelefoni, siis kirjuta meile, millise mudeli järgi saame mõõdu otsustada.

Vöökotile pakume erinevaid kinniseid, et koti suu kinni seisaks. Eks kinnise valik peab sõltuma ka kasutusest ja otstarbest – matkarajal seigeldes on ehk pistlukk või pannal asjakohasem aga kontoris asjaajamiseks piisab ka magnetist.

Vöökotte saab vööle riputada kah erimoodi – kott võib olla rihmaga kohakuti või rihmalt allapoole rippuda. Vööaasad on võimalik teha trukiga avatavad. Siis saad vöökoti rihmalt maha ilma, et peaksid rihma lahti tegema.

Meilt saab tellida

Kirjuta Wanakuramusele kiri oma soovidega – ava tellimisvorm!

Teised nahast kotid Wanakuramuselt

Väga uhke ja ühtlasi ilus lahendus on ka nahast matkavöö komplekt. Selline on kindlasti matkajale abiks aga väga asjakohane ka sellele, kes ringi toimetab ning tahab üht- teist ligi hoida. Sellele vööle ei pea esemeid tingimata kotiga riputama. Sinna saab asju nii ööside külge siduda ning tellida saab ka spetsiaalsed rihmad või sellised pealt lahtised vutlarid.

Väiksematest kottidest on meil veel mugav ja kerge õhemast nahast kaelakott. see on sarnase otstarbega vöökotile.

Naistele on käekottide hulgas ka selline väike nahast kott, kuhu rahakott kompaktsust meelel hoides juba sisse ehitatud. Sinna kõrvale mahub veel näiteks mobiiltelefon ja võtmekimp. Sarnase pisema lahenduse saab mehisemal moel vormistada väikeste õlakottide eskujul.