Sisukord

Vöökotid

Kirjatud nahast vöökott koos rihmaga. Taimparknahk.
Kirjatud nahast vöökott.

Nahast valmistatud vöökott mahutab kõik selle, mida soovid ulatuses hoida. Vöökotte saab tellida erineva stiili ja suurusega – näiteks ka sisse ehitatud rahakotiga, eraldi panipaikadega telefonile, võtmetele.

Sisukord


Erineva ülesehitusega nahast vöökotid


Nahast vöökoti valmistamisest

Koti vorm saab paika selle järgi, et mida seal sees kandma hakatakse, kuid valida saab küll, et kas kott teha pigem ümaramate või kandilisema vormiga. Lisaks võid kaunistuseks nimetada endale meeldiva pildi või mustri, mille nahale voolime.

Vöökoti saab tellida ka komplektis rihmaga. Allolevast pildialbumist näed, et mõnede vöökottide vööle kinnitamise aasad lubavad sellel rohkem liikuda ning sedasi on sellisega ehk mugavam, kui vöökott suurem saab. Väiksem kott aga ei sega ka istudes, kui see rihmaga kohakuti on.

Et meisterdada Sulle vöökott, mis Sulle tõeliselt abiks on, on meil tarvis teada, mida plaanid sinna mahutada. Näiteks, kui plaanitsed sinna pista ka mobiiltelefoni, siis kirjuta meile, millise mõõduga soovid, et arvestaksime.

Vöökotile pakume erinevaid kinniseid, et koti suu kinni seisaks. Eks kinnise valik peab sõltuma ka kasutusest ja otstarbest – matkarajal seigeldes on ehk pistlukk või pannal asjakohasem aga kontoris asjaajamiseks piisab ka magnetist.

Vöökotte saab vööle riputada kah erimoodi – kott võib olla rihmaga kohakuti või rihmalt allapoole rippuda. Vööaasad on võimalik teha trukiga avatavad. Siis saad vöökoti rihmalt maha ilma, et peaksid rihma lahti tegema.


Telli nahast vöökott

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka. Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellitud kott.

Kirjuta meile oma soovidest!

  • Millist vöökotti sooviksid?
  • Mis sa sinna kindlasti mahutada tahad? (Näiteks, kui tahad telefoni selles hoida, siis kirjuta meile ka telefoni mõõdud või mudel).
  • Mis värv Sulle meeldiks?
  • Kas voolime vöökotile ka mõne mustri, pildi või nimetähed?

Vöökott viikingilaevaga, nahkpõimega. Taimparknahk.
Vöökott viikingilaevaga, nahkpõimega.


Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame:

Kuidas saame abiks olla? Kirjuta meile oma küsimustest, soovidest:Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!Nahast vöökomplektid

Meilt tellides võid ka ise endale uhke komplekti kokku panna – vali noatupele, vöökotile või vutlarile sobiv rihm juurde!
Väikesed nahast kotid

Pakume erinevaid mudelid väikeseid nahast kotte – nii daamidele kui härrastele, neidudele ja noormeestele kui tüdrukutele ja poistele – millesse mahutada kõik see, mida soovitakse ulatuses hoida.


Nahast kotid ja portfellid

Nahast kotid ja portfellid WanakuramuseltOtsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia – nii on kõik need esemed kord alguse saanud!