Sisukord

Mööblidetailid

Taimparknahast sisustustooted – kodu ilmestamiseks, mööbli parendamiseks.

Mööblidetailid nagu kapinupud, katted toolidele, riputatav riidepuu. Välja näidatav ei ole sugugi piirang – kui soovid oma mööbli ilmestamiseks midagi taimpargitud nahast, siis kirjuta meile.

Nahk annab mööblile jumet

Soovid rohkem infot?

Ülal esitatud viidetelt saad liikuda edasi järgmisele lehele, milliselt leiad täpsemad kirjeldused eseme valmistamise, materjalide, mõõtude, piltide ja mustrite ning tellimise kohta. Wanakuramusele saab muidugi ka kirja saata!


Nahatööde tellimine

Mööblidetailide valmistamisest

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka. Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellimus.

Kindlasti nõustud, et võimalusi mööbli, kodu või kontori ilmestamiseks on nii palju, et kahjuks ei ole siinkohal võimalik ühest kokkuvõtet pakkuda. Kui Sul on mõni mõte meelel, siis:

Kirjuta meile oma soovidest!

  • Kirjelda meile, mida soovid tellida, millises mõõdus ese saama peaks ning lisa kõik sellised iseärasused, mis Sulle esiotsa pähe tulevad.
  • Milline värv sulle meeldiks?
  • Kas voolime nahale ka mõne pildi, mustri või nime(tähed)? (mustriks- pildiks võib olla pea ükskõik milline kujutis).

Taimpargitud nahast toolikatted Roorkhee toolile.
Roorkhee toolile valmistatud nahast seljatugi ja istmeosa ning mõned lisarihmad konstruktsiooni koos hoidmiseks.


Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame:

Kuidas saame abiks olla? Kirjuta meile oma küsimustest, soovidest:Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti![viide_esilehele pealkiri=”Otsid mõnda teist toodet?”]