Rippuv riidepuu

Soovija saab valida kui pikad ja laiad riidepuu riputusrihmad olema peaks ning kuigi palju saab teha neid ka kõrguse poolest reguleeritavaks.
Rihmad saab soovi korral kaunistada nahale voolitud mustriga ning võimalik on siis muster ka mitmevärviliseks maalida.

Nahast rihmad rippuvale riidepuule

Rippuv riidepuu
Nahast rihmadega rippuv riidepuu. Riidepuu kõrgus on metallist kruvineedi abil reguleeritav.

Riidepuu valmistamisest

Pildil on sellised rihmad, milliste reguleerimist tellija sooviski vaid ühe kindla vahemaa jagu. Kui rihmad teha pannaldega, siis võib reguleerimise samm olla ka päris tihe.

Siin tasub tähele panna, et kui sinu riidepuu peab väga suurt raskust kandma, on soovitatav teha rihmad tugevamad, kahekordsest paksust nahast. Tagumine rihm jääb siis ilma mustrita ning toestab mustriga rihma. Viimasel juhul saab väga tugevad rihmad.

Sellise riidepuu tarvis aga tuleb (metallist, puidust vms) toru või latt soovijal endal leida. Toru järgi valmistame rihmadele parajad aasad, millest see läbi pistetakse.


Nahatööde tellimine

Mööblidetailide valmistamisest

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka. Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellimus.

Kindlasti nõustud, et võimalusi mööbli, kodu või kontori ilmestamiseks on nii palju, et kahjuks ei ole siinkohal võimalik ühest kokkuvõtet pakkuda. Kui Sul on mõni mõte meelel, siis:

Kirjuta meile oma soovidest!

  • Kirjelda meile, mida soovid tellida, millises mõõdus ese saama peaks ning lisa kõik sellised iseärasused, mis Sulle esiotsa pähe tulevad.
  • Milline värv sulle meeldiks?
  • Kas voolime nahale ka mõne pildi, mustri või nime(tähed)? (mustriks- pildiks võib olla pea ükskõik milline kujutis).
Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame ning kuidas võime abiks olla:
Nõustun, et minu nimi ja e-posti aadress on vajalikud, et kirjavahetust pidada. Täpsemalt: Wanakuramusele avaldatud andmetest.
* Ära muretse, me vastame kirjadele tõesti väga kiiresti!

Nahast mööblidetailid

Vaata, milliseid nahast tooteid meilt kodu sisustamiseks, interjööri ilmestamiseks tellitud on. Valmistame tellimisel igasuguseid nahast tooteid!


Otsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia – nii on kõik need esemed kord alguse saanud!