Rahakotid, kaarditaskud ja kukrud

Raha ja kaartide hoidmiseks pakume väga erineva tegumoe, mõõdu ja mahutavusega nahast rahakotte, kaarditaskuid ja mündikukruid.

Et me valmistame nahast esemeid ennekõike selle järgi, kuidas ning milleks neid kasutada plaanitakse, siis saab nii rahakott, kaarditasku kui kukkur sellise mahutavusega nagu parasjagu soovijale vaja on. Sisu järgi saab välja pakkuda ka kõige mõistlikuma vormi, ülesehituse.

Kaunistuseks pakume nahale käsitsi voolitud mustreid ja pilte, soovitud on tihti ka initsiaale või nime. Selleks võib olla pea ükskõik missugune pildike või märgike. Kui sul ei olegi kindlat ranget soovi, siis võid usaldada selle valiku ka Wanakuramusele. Võid ka lihtsalt nimetada mõne sümboli, mida soovid, et mustris kindlasti kasutataks.

Rahale ja kaartidele


Valmistamisest

Meisterdame kõik esemed kokkuleppe järgi ning nõnda saavad ka Sinu tellitud esemed. Nii rahakoti, kaarditasku kui kukru juhul saab muuta nii mõõte, suurust, värvi, pilti kui ka ülesehitust. Meie tehtud tööde pildialbumites on palju näiteid erinevatest võimalustest. Et rahakott, kaarditasku ja mündikukkur on küll temaatiliselt sarnased, siis ülesehituse poolest piisavalt erinevad ning sedasi on valikuvõimaluste kohta täpsemalt kirjas iga ülal viidatud lehe allosas.

Meilt saab tellida

Kirjuta Wanakuramusele kiri oma soovidega – ava tellimisvorm!