Sisukord

Rahakotid, kaarditaskud ja kukrud

Raha ja kaartide hoidmiseks pakume väga erineva tegumoe, mõõdu ja mahutavusega nahast rahakotte, kaarditaskuid ja mündikukruid.

Et me valmistame nahast esemeid ennekõike selle järgi, kuidas ning milleks neid kasutada plaanitakse, siis saab nii rahakott, kaarditasku kui kukkur sellise mahutavusega nagu parasjagu soovijale vaja on. Sisu järgi saab välja pakkuda ka kõige mõistlikuma vormi, ülesehituse.

Rahale ja kaartidele

Pakume traditsioonilist valikut, tuttava tegumoega rahakotte, kaarditaskuid ja kukruid müntidele. Kõik need saab kaunistada soovitava pildi või mustriga ning valikus on palju ilusaid värvitoone.


Teised võimalused raha ja kaartide hoiustamiseks

Järgmisena nimetatud väikeste nahast kottide hulgast leiad selliseid, millistele on rahakott juba sisse ehitatud. Tore valik, kui soovid ligi hoida natuke rohkemat kui ainult raha-asju.


Soovid rohkem infot?

Üleval olevatelt viidetelt jõuad järgmisele lehele ning saad lugeda üksikasjalikumalt rahakottide, kaarditaskute või kukrute valmistamise, mõõtude, tegumoe ja ülesehituse, värvivaliku, nahale voolitavate mustrite ja piltide ning tellimise kohta. Wanakuramusele saab ka kirja saata siit.


Otsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia – nii on kõik need esemed kord alguse saanud!