Rahakotid, kaarditaskud ja kukrud

Raha ja kaartide hoidmiseks pakume väga erineva tegumoe, mõõdu ja mahutavusega nahast rahakotte, kaarditaskuid ja mündikukruid.

Et me valmistame nahast esemeid ennekõike selle järgi, kuidas ning milleks neid kasutada plaanitakse, siis saab nii rahakott, kaarditasku kui kukkur sellise mahutavusega nagu parasjagu soovijale vaja on. Sisu järgi saab välja pakkuda ka kõige mõistlikuma vormi, ülesehituse.

Rahale ja kaartideleValmistamisest ja tellimisest

Ehtsast nahast, käsitsi tehtud

Meisterdame kõik esemed käsitsi taimpargitud nahast ja kokkuleppe järgi. Nii rahakoti, kaarditasku kui kukru juhul saab muuta nii mõõte, mahutavust, värvi, pilti kui ka ülesehitust. Meie tehtud tööde pildialbumites on palju näiteid erinevatest võimalustest aga need ei ole piiranguks vaid inspiratsiooniks.

Pildid ja mustrid

Kaunistuseks pakume nahale käsitsi voolitud mustreid ja pilte, soovitud on tihti ka initsiaale või nime. Selleks võib olla pea ükskõik missugune pildike või märgike. Kui sul ei olegi kindlat ranget soovi, siis võid usaldada selle valiku ka Wanakuramusele. Võid ka lihtsalt nimetada mõne sümboli, mida soovid, et mustris kindlasti näha oleks.

Nahale voolitud pilt ei ole muidugi kohustuslik, ese võib saada ka ilma igasuguse mustrita.

Tegumood, ülesehitus

Rahakotiks, kaarditaskuks või kukruks saavad nahast osad saab ühendada nahkpõime või õmblustega. Mõlemal juhul saab omakorda kas nahkpaela või niidi värvi valida kontrastse eseme värvile ning sedasi jälle teistmoodi ja huvitava tulemuse saavutada.

Esemetele, mis kinnist vajavad on pakkuda erinevaid lahendusi nagu trukk, metallnupp, magnet.

Et vajadused on erinevatel inimestel teistsugused, siis mõõdud ja mudel on kõige mõistlikum selle järgi arvestada. Näiteks mõned rahakotid võivad mahutada peale rahaasjade ka muid dokumente (ja isegi telefoni, võtmeid) aga rahataskud ja rahaklambriga rahakotid on jälle väga kompaktsed.

Valikus on mitmeid ilusaid värvitoone!

Eesmärk on pakkuda igaühele erilist, just tema jaoks valmistatud eset nii sisu kui vormi poolest.


Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame:

Kuidas saame abiks olla? Kirjuta meile oma küsimustest, soovidest:Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!Otsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia - nii on kõik need esemed kord alguse saanud!