Kaarditaskud

Nahast kaarditaskuid saame valmistada igasugusele kaartide hulgale. Nii on meie tööde seas kaarditasku, millisesse pistetakse ainult üks eriline ukse kiipkaart, kui ka selliseid nahast kaarditaskuid, millistesse kaartide kõrvale mahub pistma ka kokku volditud paberraha.

Nahast kaarditaskud erinevale kaartide hulgale


Valikuvõimalused kaarditasku tellimisel

Piltidel olevad mudelid ei ole mingisugune piirang. Mõistlik on vorm sisu järgi kujundada, et kõik hästi kokku istuks. Anna meile teada oma soovidest!

Mõned näited, mida kaarditaskusse mahutada saab:

  • Aknaga dokumenditaskuid.
  • Spetsiaalseid lisataskuid dokumentidele vmt.
  • Kaarditaskute hulka saab suurendada lisades eraldi avaneva osa (nt kolmeks kokku volditavad kaarditaskud), kahepoolse kaarditasku juhul saab kasvatada taskute arvu ülestikku.
  • Kahepoolse kaarditasku keskmisesse taskusse saab kinnitada nahkpaelaga võtmerõnga või pisikese karabiini, kui plaanid seda võtme jaoks kasutada.
  • Kaarditaskule saab panna ka kinnituse (magnetlukk, trukk, metallnupp, trukk, pisike pistlukk).
  • Kaunistuseks voolime kaarditaskule Sinu soovitud mustri või pildi, nime või nimetähed.

Meilt saab tellida

Kirjuta Wanakuramusele kiri oma soovidega – ava tellimisvorm!

Kuidas otsustada, millist kaarditaskut tellida?

Kõige parem on, kui annad meile teada, kui palju Sul on kaarte tarvis mahutada. Võid ka arvestada väikese varuga, et tulevikus ruumist puudust ei tuleks. Kui sirvid pildialbumit, siis foto alla on tavaliselt kirjutatud ka lähem selgitus konkreetse eseme kohta.

Tasub meelel pidada, et kaarditasku kaanepaari vahele saab teha mitut moodi taskuid. Selliseid, mis on mõeldud ühe- kahe kaardi jaoks ning selliseid, kuhu mahub mõnedki rohkem panema. Kui tahad igat kaarti eraldi taskus hoida, siis teeme taskuid just küsitud arvu. Kui aga mõtled, et osa neist võiks samas taskus pesitseda, siis saab kaarditasku jälle mõne võrra kompaktsema teha. Aga mitme kaardi hoidmiseks on kasulikum tellida ikka parasjagu mõõdus kaanepaar, sest kui väikesesse, ühe- kahe kaardi jaoks mõeldud taskusse neid rohkem panna, venib tasku välja ning hiljem enam vähemat hulka kinni ei pea. Lisaks, liiga väike kaanepaar venib ka kaantest välja, kui see täis toppida (nahk venib tõesti suurepäraselt) ning sedasi võib Sinu kaarditasku mõne aja pärast kaotada ka oma kena ja viisaka välimuse.