Sisukord

Kaarditaskud

Kaarditasku lõpmatuse sõlmega. Kaarditasku on valmistatud taimpargitud nahast käsitsi.
Kaarditasku lõpmatuse sõlmega

Nahast kaarditaskuid saame valmistada igasugusele kaartide hulgale. Nii on meie tööde seas kaarditasku, millisesse pistetakse ainult üks eriline ukse kiipkaart, kui ka selliseid nahast kaarditaskuid, millistesse kaartide kõrvale mahub pistma ka kokku volditud paberraha.

Sisukord


Nahast kaarditaskud erinevale kaartide hulgale

Soovid rohkem infot?

Ülal nimetatud viidetelt saad liikuda järgmisele lehele, milliselt leiad konkreetse kaarditasku mudeli- tüübi kohta rohkem infot.


Kaarditaskute valmistamisest

Kuidas otsustada, millist kaarditaskut tellida?

Kõige parem on, kui annad meile teada, kui palju Sul on kaarte tarvis mahutada. Võid ka arvestada väikese varuga, et tulevikus ruumist puudust ei tuleks. Kui sirvid pildialbumit, siis foto alla on tavaliselt kirjutatud ka lähem selgitus konkreetse eseme kohta.

Tasub meelel pidada, et kaarditasku kaanepaari vahele saab teha mitut moodi taskuid. Selliseid, mis on mõeldud ühe- kahe kaardi jaoks ning selliseid, kuhu mahub mõnedki rohkem panema. Kui tahad igat kaarti eraldi taskus hoida, siis teeme taskuid just küsitud arvu. Kui aga mõtled, et osa neist võiks samas taskus pesitseda, siis saab kaarditasku jälle mõne võrra kompaktsema teha. Aga mitme kaardi hoidmiseks on kasulikum tellida ikka parasjagu mõõdus kaanepaar, sest kui väikesesse, ühe- kahe kaardi jaoks mõeldud taskusse neid rohkem panna, venib tasku välja ning hiljem enam vähemat hulka kinni ei pea. Lisaks, liiga väike kaanepaar venib ka kaantest välja, kui see täis toppida (nahk venib tõesti suurepäraselt) ning sedasi võib Sinu kaarditasku mõne aja pärast kaotada ka oma kena ja viisaka välimuse.

Nahale voolitud pildid ja mustrid

Kaunistuseks saab tellida omale meeldiva pildi või mustri. Tihti küsitakse ka nahale voolitud initsiaale või nime. Kui Sul meelel ühtki kindlat pilti pole, siis võid valiku ka Wanakuramusele usaldada. Võid ka ainult lisada, et millist märki või sümbolit soovid, et mustris kasutaksime. Muidugi ei ole pilt kohustuslik.

Tegumood, ülesehitus

Kaarditaskuks saavad nahast osad võib ühendada nahkpõime või õmblustega. Mõlemal juhul saab omakorda kas nahkpaela või niidi värvi valida kontrastse eseme värvile ning sedasi jälle teistmoodi ning huvitava tulemuse saavutada.

Kui soovid näiteks kaarditasku kaanepaarile ka kinnist, siis selleks on meil pakkuda trukk, metallnupp, magnet.

Valikus on mitmeid ilusaid värvitoone!

Eesmärk on pakkuda igaühele erilist, just tema jaoks valmistatud eset nii sisu kui vormi poolest.


Kaarditasku tellimine

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka. Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellitud kaarditasku.

Kirjuta meile oma soovidest!

Mõned näited sellest, mida tellides kaarditaskule valida saad:

  • Aknaga dokumenditaskuid.
  • Spetsiaalseid lisataskuid dokumentidele vmt.
  • Kaarditaskute hulka saab suurendada lisades eraldi avaneva osa (nt kolmeks kokku volditavad kaarditaskud), kahepoolse kaarditasku juhul saab kasvatada taskute arvu ülestikku.
  • Kahepoolse kaarditasku keskmisesse taskusse saab kinnitada nahkpaelaga võtmerõnga või pisikese karabiini, kui plaanid seda võtme jaoks kasutada.
  • Kaarditaskule saab panna ka kinnituse (magnetlukk, trukk, metallnupp, trukk, pisike pistlukk).
  • Kaunistuseks voolime kaarditaskule Sinu soovitud mustri või pildi, nime või nimetähed.

Kaarditasku kuue taskuga, pilt seestpoolt. Taimparknahk.
Nahast kaarditasku kuue taskuga, seestpoolt.


Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame:

Kuidas saame abiks olla? Kirjuta meile oma küsimustest, soovidest:Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!


Otsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia – nii on kõik need esemed kord alguse saanud!