Kaarditasku

Kaarditasku on ühe taskuga. Olenevalt kui lai selline nahast tasku valmistada, nõnda palju võib sinna ka kaarte pista.

Pildil olevast kaarditaskust

Pildil on kaarditasku, mis pidigi mahutama vaid ühe erilise uksekaardi. Tõsi, sellise nahast tasku saab teha nii, et see mahutab vahest ka kümmet kaarti, kuid eks nende leidmine sellest oleks omajagu tülikas ning sel juhul tasuks ehk mõne teise mudeli kasuks otsustada. Aga paar- kolm enimkasutatavat kaarti sellisesse kenasse nahksesse ümbrisesse on väga sobiv, kompaktne ja mugav.


Musta värvi nahast kaarditasku triquetraga, käsitöö.
Kaarditasku triquetraga


Kaarditasku tellimine

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka. Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellitud kaarditasku.

Kirjuta meile oma soovidest!

Mõned näited sellest, mida tellides kaarditaskule valida saad:

  • Kaarditasku mahutavust saab muuta
  • Kaunistuseks voolime kaarditaskule Sinu soovitud mustri või pildi, nime või nimetähed.

Nahale voolitud pildid ja mustrid

Kaunistuseks saab tellida omale meeldiva pildi või mustri. Tihti küsitakse ka nahale voolitud initsiaale või nime. Kui Sul meelel ühtki kindlat pilti pole, siis võid valiku ka Wanakuramusele usaldada. Võid ka ainult lisada, et millist märki või sümbolit soovid, et mustris kasutaksime. Muidugi ei ole pilt kohustuslik.

Tegumood, ülesehitus

Kaarditaskuks saavad nahast osad võib ühendada nahkpõime või õmblustega. Mõlemal juhul saab omakorda kas nahkpaela või niidi värvi valida kontrastse eseme värvile ning sedasi jälle teistmoodi ning huvitava tulemuse saavutada.

Valikus on mitmeid ilusaid värvitoone!


Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame:

Kuidas saame abiks olla? Kirjuta meile oma küsimustest, soovidest:Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!
Otsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia - nii on kõik need esemed kord alguse saanud!