Kaarditaskud kaante vahel

Nahkkaante vahele õmbleme nii palju taskuid kui arvad, et Sul tarvis läheb. Selline kaante vahel kaardikogu võib olla tehtud ainult kahe taskuga, kummalgi kaanel üks, aga sellist saab ka laiendada lisades avatavaid “lehti”, kuhu kaarditaskuid kinnitada.

Kaarditasku mõõtmeid saab muuta nii, et ka ülestikku mahub rohkem või vähem taskuid. Nahast tasku võib sisaldada pealpool väiksemaid panipaiku, mis mõeldud enim kasutatavate kaartide eraldi paigutamiseks ning nende taga saab olla suurem ja laiem paik, kuhu mahuvad virnas harvem kasutatavad kaardid. Kaarditaskule saab lisada ka dokumendiaknaga taskuid (juhiloa või mõne muu ID kaardi jaoks) ning sellisesse mahuvad hästi ka pooleks volditult rahatähed.

Nahast kaarditaskud erinevale kaartide hulgale


Valikuvõimalused kaarditasku tellimisel

Piltidel olevad mudelid ei ole mingisugune piirang. Mõistlik on vorm sisu järgi kujundada, et kõik hästi kokku istuks. Anna meile teada oma soovidest!

Mõned näited, mida kaarditaskusse mahutada saab:

  • Aknaga dokumenditaskuid.
  • Spetsiaalseid lisataskuid dokumentidele vmt.
  • Kaarditaskute hulka saab suurendada lisades eraldi avaneva osa (nt kolmeks kokku volditavad kaarditaskud).
  • Kaarditaskule saab panna ka kinnituse (magnetlukk, trukk, metallnupp, trukk, pisike pistlukk).
  • Kaunistuseks voolime kaarditaskule Sinu soovitud mustri või pildi, nime või nimetähed.

Meilt saab tellida

Kirjuta Wanakuramusele kiri oma soovidega – ava tellimisvorm!

Teised nahast kaarditaskud

Huvitav ja käepärane variant on kahepoolne kaarditasku, kus küll taskute arvu ei ole mõistlik väga suureks tõsta, kuid sel on jälle omad eelised. Näiteks on tal selline suurem tasku lisaks, kuhu saab panna mõistagi kas veel mitut kaarti, hoopis sularaha või pista hoopis (auto)võtme hoiule.

Üks pisike kaarditasku aga hoiab ühte- paari- kolme enim kasutatavat või erilist kaarti ning võtab sealjuures kõige vähem ruumi.