Kahepoolne kaarditasku

Kahepoolsed kaarditaskud mahutavad käepäraselt tihti kasutatavaid kaarte. Kaarditasku on kummaltki küljelt taskutega ning keskele jääb veel üks sügavam tasku. Selle võib kasutada ära nii kaartide paigutamiseks kui ka hoopis näiteks võtme või rahatähe pistmiseks.

Väikesed kaarditaskud

Eks selline tasku olegi mõeldud ehk vähema hulga kaartide hoidmiseks võrredes mõne teise kaarditaskuga – kui palju ikka ongi mõistlik neid taskuid niiviisi ülestikku laduda, kui soov on, et see endiselt taskusse mahuks ning keskmine tasku kasutatav jääks? Siin piltidel on kaardihoidjaid viie ja seitsme taskuga.


Valikuvõimalused kaarditasku tellimisel

Piltidel olevad mudelid ei ole mingisugune piirang. Mõistlik on vorm sisu järgi kujundada, et kõik hästi kokku istuks. Anna meile teada oma soovidest!

Mõned näited, mida kaarditaskusse mahutada saab:

  • Kaarditaskute hulka saab suurendada lisades taskuid ülestikku.
  • Kaarditasku keskmisesse taskusse saab kinnitada nahkpaelaga võtmerõnga või pisikese karabiini, kui plaanid seda võtme jaoks kasutada.
  • Kaunistuseks voolime kaarditaskule Sinu soovitud mustri või pildi, nime või nimetähed.

Meilt saab tellida

Kirjuta Wanakuramusele kiri oma soovidega – ava tellimisvorm!

Teised nahast kaarditaskud

Kõige laiema mahutavusega – väga vähe kuni väga palju kaarte – on kaarditaskud kaante vahel. See võib olla tehtud ainult paari taskuga kuni ka mitmekümnele kaardile. Lisaks on sinna kõrvale mugav ka pooleks volditult paberraha mahutada.

Üks pisike kaarditasku aga hoiab ühte- paari- kolme enim kasutatavat või erilist kaarti ning võtab sealjuures kõige vähem ruumi.