Kahepoolne kaarditasku

Kahepoolsed kaarditaskud mahutavad käepäraselt tihti kasutatavaid kaarte.

Kaarditasku on kummaltki küljelt taskutega ning keskele jääb veel üks sügavam tasku. Selle võib kasutada ära nii kaartide paigutamiseks kui ka hoopis näiteks võtme või rahatähe pistmiseks.

Väikesed kaarditaskud

Siin on kaarditaskud viie ja seitsme taskuga.Kaarditasku tellimine

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka. Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellitud kaarditasku.

Kirjuta meile oma soovidest!

Mõned näited sellest, mida tellides kaarditaskule valida saad:

  • Kaarditaskute hulka saab suurendada/ vähendada.
  • Kaarditasku keskmisesse taskusse saab kinnitada nahkpaelaga võtmerõnga või pisikese karabiini, kui plaanid seda võtme jaoks kasutada.
  • Kaunistuseks voolime kaarditaskule Sinu soovitud mustri või pildi, nime või nimetähed.

Nahale voolitud pildid ja mustrid

Kaunistuseks saab tellida omale meeldiva pildi või mustri. Tihti küsitakse ka nahale voolitud initsiaale või nime. Kui Sul meelel ühtki kindlat pilti pole, siis võid valiku ka Wanakuramusele usaldada. Võid ka ainult lisada, et millist märki või sümbolit soovid, et mustris kasutaksime. Muidugi ei ole pilt kohustuslik.

Tegumood, ülesehitus

Selline kahepoolne kaarditasku saab kõige paremini kasutatav kui sel on maksimaalselt seitse taskut kokku (3 + 3 ning 1 keskel).

Kaarditaskuks saavad nahast osad võib ühendada nahkpõime või õmblustega. Mõlemal juhul saab omakorda kas nahkpaela või niidi värvi valida kontrastse eseme värvile ning sedasi jälle teistmoodi ning huvitava tulemuse saavutada.

Valikus on mitmeid ilusaid värvitoone!


Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame:

Kuidas saame abiks olla? Kirjuta meile oma küsimustest, soovidest:Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!
Otsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia - nii on kõik need esemed kord alguse saanud!