Mündikukkur

Kukruke mahub parasjagu pihku ning ei võta ka taskus palju ruumi.

Et suurem hulk münte rahakoti raskeks muudab, siis võid muist neist eraldi kukrus hoida. Kukrut ei pruugigi igapäevaselt kaasas kanda – poeretkele minnes saad lisaks rahakotile ühes võtta ka mündikukru.

Nahast mündikukrud

Nahast kukruid saab valmistada muidugi erineva mõõduga – sedasi võib Sinu kukruke hoopis rahakotti asendada ning saad sinna pista üheskoos nii mõne kaardi, volditult paberraha ning ka mündid.

Kukrute valmistamisest

Kukru kaunistuseks pakume nahale voolitud mustreid ning valida on erinevaid värve. Mustri saab maalida ka mitmevärviliseks.

Olenevalt kukru tegumoest ja mõõtudest saab valida erinevate kinnituste vahel. Sarnane nahkpaela ja puidust nööbiga variant, kus pael ja nööp on ühes tükis, sobib hästi kui kukru laius ei ületa suletuna (see tähendab, et välja arvatud küljevoltide laius) nii umbes viite- kuute sentimeetrit. Kui nööp ja pael on eraldi – tähendab kõige pealt suletakse kukru suu paelaga ning klapp kinnitub eraldi kukrule metallnupu, nahast aasa või nööbi abil – võib kukruke olla ükskõik kui lai.

Meilt saab tellida

Kirjuta Wanakuramusele kiri oma soovidega – ava tellimisvorm!

Rahataskud ja kukrud

Teine kompaktne lahendus on väike rahatasku, mis oma vormilt on ehk jäigem ja lapikum kui selline pehmemast ja õhemast nahast kukkur. Inspiratsiooni nahast tasku või kukru jaoks leiad veel kindlasti vutlarite albumist. Kõiki mudeleid saab alati vastavalt vajadusele kohandada väiksemaks või suuremaks.