Sisukord

Mündikukrud ja rahataskud

Nahast mündikukrud loomapiltidega. Taimpargitud nahk.
Nahast mündikukrud loomapiltidega

Sellised väikesed kukrud ja taskud on sobivad juhul, kui soovid väga kompaktset lahendust. Mõlemad mahuvad parasjagu pihku ning ei võta ka taskus palju ruumi.

Sisukord

Nahast väikesed kukrud ja taskud müntidele


Kukrute ja taskute valmistamisest

Lisaks nahale voolitud pildile saab kukrule või taskule anda isikupära ja erisugust väljanähemist ka näiteks nahkpõimega või kontrastset värvi niiti kasutades. Pilt või muster, mille kaunistuseks nahale voolime võib olla Sinu enda valitud ning pea ükskõik missugune. Nahast osad saab ühendada ka nahkpõimega, mis lisaks peamisele eesmärgile (nahast tasku või kukru osi koos hoida) on ühtlasi ka väga ilus lisand.

Meil on valikus palju ilusaid värvitoone ning soovi korral on võimalik nahale voolitud pilt või muster maalida ka mitmevärviliseks.

Kukrutele saab panan erinevaid kinniseid. Olenevalt tegumoest on vahest üks või teine sobivam aga valida on metallnupu, truki, magneti ja luku vahel.

Rahatasku või kukruke võib saada Sulle sobivate mõõtmetega (seega pildialbumis nähtu ei ole mingisuguseks piiranguks). Lisaks saab kukrut või taskut kohandada ka selliselt alati, et müntide kõrvale mahuks pistma ka kokku volditult paberraha tähe ja pangakaardi.


Rahatasku või mündikukru tellimine

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka. Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellimus.

Rahatasku tellimine

  • Mitme taskuga rahatasku olla võiks?
  • Millist kinnitust eelistad – trukki, metallnuppu, magnetit?
  • Milline värv sulle meeldiks?
  • Kas voolime rahataskule ka mõne pildi, mustri või nimetähed? (mustriks- pildiks võib olla pea ükskõik milline kujutis).

Mündikukru tellimine

  • Kas soovid nahkpaelaga nööritavat või trukiga kukrut (vaata piltidelt järele)?
  • Milline värv sulle meeldiks?
  • Kas voolime kukrule ka mõne pildi, mustri või nimetähed? (mustriks- pildiks võib olla pea ükskõik milline kujutis).

Kui Sul on veel soove, siis pane need kõik aga kirja!

Mündikukrud puust nööbiga. Taimparknahk.
Nahast mündikukrud puust nööbiga


Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame:

Kuidas saame abiks olla? Kirjuta meile oma küsimustest, soovidest:Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!


Otsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia – nii on kõik need esemed kord alguse saanud!