Nahast rahakotid

Taimpargitud täisnahast käsitsi valmistatud mitmesugused rahakotid meestele ja naistele.

Nahast rahakott purjelaevaga. Taimparknahk.
Nahast rahakott purjelaevaga. Taimparknahk.

Valmistame erinevas mõõdus ja erisuguse mahutavusega nahast rahakotte. Pakume nii kokku volditavaid väikeseid mudeleid kui ka suuri meeste ja naiste rahakotte.

Kõikidele rahakottidele pakume nahale käsitsi voolitud mustreid ja pilte kaunistuseks ning valikus on mitmeid ilusaid värvitoone.

Albumeid tehtud tööde piltidega on siin neli ning iga albumi eel ka väike kokkuvõte, mida mingisugune nahast rahakott endasse mahutada suudab. Toredat avastamist!

Teemad sellel lehel


Väikesed nahast rahakotid kaarditaskutega

Kokku volditavad nahast rahakotid, millistel on kokku lepitud arv kaardi- ja rahataskuid ning soovi korral münditasku. Selline rahakott on mõeldud just raha-asjade hoidmiseks – rahatähed, kaardid ja mündid. Küll saab muidugi ka sellise rahakoti sisse teha dokumendiaknaga kaarditasku. Rahakotid on üldiselt ruudu kujulised aga kui paberraha taskute arvu tõsta, siis saab rahakott ka selle võrra piklikum.

Kui rahakott saab kahe poolega, siis mahub sinna kuni kaheksa kaarditaskut. Taskute arvu suurendamiseks saab rahakotile lisada nö kolmanda avatava osa ning sedasi võib selline rahakott mahutada ka kümmet kaarti.

Kui Sulle meeldib võimalikult väike rahakott ning panedki sinna ainult raha ja kaardid, siis tõenäoliselt ongi see Sulle parim valik.

Nahast rahakott kaarditaskutega seestpoolt. Rahakoti sees on kokku kuus kaarditaskut ja rahatasku. Rahakott kinnitub pealt magnetiga, münditasku on rahakoti seljal.
Nahast rahakott kaarditaskutega seestpoolt. Rahakoti sees on kokku kuus kaarditaskut ja rahatasku. Rahakott kinnitub pealt magnetiga, münditasku on rahakoti seljal.

Väikesed nahast rahakotid kaardi- ja dokumenditaskutega

Ka need on kokku volditavad rahakotid, oma vormi poolest tänu sisuosas leiduvatele erinevates mõõtudes taskutele piklikumad kui rahakotid, millistes ainult kaardi mõõdus taskud on.
Selliste nahast rahakottide sees on lisaks paberraha taskule nii kaardi mõõdus taskuid kui ka selliseid, millistesse saab mahutada kas mitut kaarti korraga või hoopis mõne dokumendi. Selline rahakott sai alguse kunagi, kui meisterdasime rahakotti selliselt, et raha asjade kõrvale mahuks sinna paigutama ka sõiduki tehnilise passi. Hiljem selgus tellijate tagasisidest, et sama tasku on sobiv ka näiteks pensionitunnistusele. Ja ka väikese varu visiitkaarte mahutab selle rahakoti taskutesse kenasti teiste esemete kõrvale.
Ka sellisele rahakotile saab lisada aknaga dokumenditasku (näiteks juhilubade või ID kaardi jaoks).

Kui rahakott saab kahe poolega, siis on selles kaheksa erinevates mõõtudes taskut ja suur paberraha tasku. Suuremad taskud mahutavad hästi ka mitut kaarti. Kaarditaskute arvu suurendamiseks saab rahakotile lisada nö kolmanda avatava osa.

Kui soovid rahakoti vahel hoida ka mingit kindlat dokumenti, siis tellimisel kirjuta meile selle dokumendi mõõdud, et saaksime rahakotti valmistades sellega arvestada.

Rahakott kaardi- ja dokumenditaskutega seestpoolt. Algsel variandil on kokku kaheksa erisuguses mõõdus taskut kaartidele, dokumentidele ja rahale. Rahakotil on trukiga kinnis ning münditasku rahakoti seljal.
Rahakott kaardi- ja dokumenditaskutega seestpoolt. Algsel variandil on kokku kaheksa erisuguses mõõdus taskut kaartidele, dokumentidele ja suur eraldi tasku paberrahale. Rahakotil on trukiga kinnis ning münditasku rahakoti seljal.

Suured nahast rahakotid

Suurte rahakottide peamine omadus eelnevatega võrreldes on see, et paberraha pannakse neisse sirgelt ning sinna nad ka sirgelt jäävad. Rahakotiga koos neid ei voldita ning tagataskus sellist rahakotti tõenäoliselt väga mugav kanda ei ole. Suuri nahast rahakotte oleme valmistanud nii ainult raha asjade jaoks kui ka selliseid, kuhu võib ka telefoni ja võtmedki sisse mahutada. Selliseid rahakotte on meil nii meestele kui naistele.

Kui Sulle meeldivad mahukad rahakotid, milles saad hõlpsasti hoida tervet (kodust) arvepidamist ning vahest lisaks ka pista sinna poodi lipates korteri või autovõtmed ja telefoni, siis tõenäoliselt meeldiks Sulle just mõni nende suuremate rahakottide seast.


Rahaklambriga nahast rahakotid

Väga kompaktsed lahendused – mõned kaarditaskud ning paberraha kinnitamiseks klamber. Sellisele rahakotile üle kuue kaarditasku sisse ei mahuta ning münditasku saab sel olla ka võrdlemisi pisike.


Rahakottide valmistamisest

Ehtsast nahast otsast lõpuni käsitsi valmistatud rahakotid

Kõik meie tööd on valmistatud käsitsi taimaprgitud täisnahast. Kõik rahakoti jaoks tarvilised tükid lõikame samuti käsitsi välja ning see tähendab, et meil ei ole mingisuguseid piiranguid ei rahakoti mõõdu, kuju ega mahutavuse osas. Rahakoti tellimisel saab valida kõiki osiseid – kaardi- ja rahataskute arvu, münditasku olemasolu, lisataskuid dokumentidele ning aknaga taskuid näiteks juhilubadele vmt. Kõiki neid rahakotte, mida siin piltidelt vaadata saad on võimalik kohandada ja muuta vastavalt soovile ning muidugi on võimalik ka valmistada mõni selline rahakott, mida siin veel näha ei ole.

Rahakotile kaunistuseks käsitsi voolitud pildid ja mustrid

Nahast rahakoti kaunistuseks pakume käsitsi voolitud pilte ja mustreid. See võib olla pea ükskõik missugune Sulle meeldib. Kui Sul ühtegi kindlat meelel pole, võid valiku jätta ka Wanakuramusele ning vihjeks nimetada mõne elemendi, mida mustrist leida soovid. Tihti on küsitud ka initsiaale või nime ning selle jaoks võib ka ilusa fondi välja valida.
Muidugi ei ole pildid- mustrid kohustuslikud!

Nahkpõime või õmblused

Rahakotiks saavad nahatükid saab ühendada nahkpõime või õmblustega. Mõlemad on vastupidavad ja kenad lahendused aga pakuvad siiski erinevat stiili lõpptulemust. Veel põnevaid tulemusi saab, kui valida kas niidi või põimeks kasutatava nahariba värv rahakoti põhitoonist erinev.

Kinnised rahakotile

Rahakoti saab valmistada ka kinnisega ning selleks on meil pakkuda magneteid, trukke, metallnuppe, pisikesi pandlaid ning suurematele rahakottidele sobivad ka väikesed pistlukud.

Värvid ja viimistlus

Kasutame selliseid nahavärve, mis on spetsiaalselt toodetud sellistel meetoditel taimparknaha töötlemiseks. Need imenduvad naha pinna sisse, ei kulu maha ega hakka pragunema. Kõik värvitoonid on väga ilusad – kindlasti leiad endale meeldiva! Töö käigus saab nahk ka õlitatud ja vahatatud ning kaetud ka veidi niiskuskindlust lisava spetsiaalse määrdega.
Kõik meie tööd on alati korrektselt viimistletud.


Rahakoti tellimine

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka. Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellitud rahakott.

Kirjuta meile oma soovidest!

Kirjelda meile, millist rahakotti sooviksid ning mida soovid sinna mahutada.

  • Mitut kaarditaskut soovid ning kas mõni neist peaks olema ka aknaga dokumenditasku?
  • Kas piisab ühest rahataskust või oleks neid rohkem tarvis?
  • Kas soovid rahakotti panna ka muid asju peale raha ja kaartide?
  • Kas soovid rahakotile ka münditaskut?
  • kui soovid ka kinnist, siis millist eelistad?
  • Milline värv Sulle meeldiks?
  • Kas voolime nahale ka mõne pildi või märgi kaunistuseks?
Nahast rahakotid erinevates värvitoonides
Nahast rahakotid erinevates värvitoonides
Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame ning kuidas võime abiks olla:
Nõustun, et minu nimi ja e-posti aadress on vajalikud, et kirjavahetust pidada. Täpsemalt: Wanakuramusele avaldatud andmetest.
* Ära muretse, me vastame kirjadele tõesti väga kiiresti!

Nahast tooted raha ja kaartide hoiustamiseks Wanakuramuselt

Valmistame taimparknahast rahakotte, kaarditaskuid, rahataskuid ja mündikukruid igasuguses mõõdus, kujus, erineva pildi ja värvitooniga.

Meie pildialbumites on palju pilte tehtud töödest – oleme meisterdanud nahast rahakotte ja kaarditaskuid nii meestele kui naistele, nii väiksemaid kui suuremaid. Vaata linkidelt ka teisi meie valmistatud esemeid raha ja kaartide hoiustamiseks:


Otsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia – nii on kõik need esemed kord alguse saanud!