Sisukord

Rahakotid

Ehtsast nahast rahakotid nii meestele kui naistele.

Nahast rahakott purjelaevaga. Taimparknahk.
Nahast rahakott purjelaevaga

Kui tavatsed rahakoti vahel hoida rohkem kui mõne mündi, paar kaarti ja paberraha, siis saame koti meisterdamisel sellega arvestada ning valmistada selle korralikult mahuka. Kui Sul münditaskut hoopiski tarvis ei ole ning tahadki ainult paberraha ja mõnda kaarti paigutada, siis saab ka rahakott just selleks tarbeks.

Sisukord


Väikesed nahast valmistatud rahakotid

Sellised, mis keskelt koos paberrahaga pooleks volditakse. Nende hulgast leiad mitmeid mudeleid – väga väikestest ja kompaktsetest lahendustest kuni keskmises mõõdus üsnagi mahukateni. Neid kasutavad nii mehed kui naised.

Suured nahast rahakotid

Väga mahukad rahakotid, millistesse paberraha saab sirgelt, voltimata paigutada. Sobivaid on nende hulgas nii meestele kui naistele.


Rahakottide valmistamisest

Meisterdame igasuguseid rahakotte ja rahataskuid. Tellides võid viidata mõnele meeldivale pildile meie albumites aga ühtlasi on kõik nähtav kohandatav Sinu vajadustele vastavalt. See on kasuks näiteks juhul, kui soovid kindlasti rahakotti mahutada mõnda dokumenti – siis arvestame selle mõõtmetega ning kohandame rahakoti selliselt, et kõik vajalik endale koha saab ja ära mahub. Muidugi saab suurendada- vähendada ka kaarditaskute arvu, münditasku on võimalus aga siiski mitte kohustuslik, rahakotile saab teha mitu rahataskut, lisada kinnise.

Pildid, mustrid ja rahakoti kuju

Kaunistuseks saab tellida omale meeldiva pildi või mustri. Tihti küsitakse ka nahale voolitud initsiaale või nime. Kui Sul meelel ühtki kindlat pilti pole, siis võid valiku ka Wanakuramusele usaldada. Võid ka ainult lisada, et millist märki või sümbolit soovid, et mustris kasutaksime. Muidugi ei ole pilt kohustuslik.

Ülal esitatud viidetelt saad vaadata pildialbumeid Wanakuramuse töödest.

Tegumood, ülesehitus

Rahakotiks saavad nahast osad saab ühendada nahkpõime või õmblustega. Mõlemal juhul saab omakorda kas nahkpaela või niidi värvi valida kontrastse eseme värvile ning sedasi jälle teistmoodi ja huvitava tulemuse saavutada.

Kui soovid rahakotile ka kinnist, siis selleks on meil pakkuda trukk, metallnupp, magnet.

Et vajadused on erinevatel inimestel teistsugused, siis mõõdud ja mudel on kõige mõistlikum selle järgi arvestada. Näiteks mõned rahakotid võivad mahutada peale rahaasjade ka muid dokumente (ja isegi telefoni, võtmeid) aga rahataskud ja rahaklambriga rahakotid on jälle väga kompaktsed.

Valikus on mitmeid ilusaid värvitoone!

Eesmärk on pakkuda igaühele erilist, just tema jaoks valmistatud eset nii sisu kui vormi poolest.


Rahakoti tellimine

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka. Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellitud rahakott.

Kirjuta meile oma soovidest!

Vali, kas soovid rahakotti koos münditaskuga, dokumendiaknaga ning mitut kaarditaskut tarvis on – mõned näited valikutest:

  • Aknaga dokumenditaskuid.
  • Spetsiaalseid lisataskuid dokumentidele vmt.
  • Mitu paberraha taskut.
  • Mahukas münditasku.
  • Suure rahakoti vahele mahub paigutama väga palju kaarditaskuid, väiksema rahakoti kaarditaskute hulka saab suurendada lisades eraldi avaneva osa (nt kolmeks kokku volditavad rahakotid).
  • Rahakotile saab panna ka kinnituse (magnetlukk, trukk, metallnupp, trukk, pisike pistlukk).
  • Kaunistuseks voolime rahakotile Sinu soovitud mustri või pildi, nime või nimetähed.

Nahast rahakott voolitud mustri ja karu käpajäljega
Nahast rahakott voolitud mustri ja karu käpajäljega


Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame:

Kuidas saame abiks olla? Kirjuta meile oma küsimustest, soovidest:Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!


Otsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia – nii on kõik need esemed kord alguse saanud!