Rahakotid

Suured ja väikesed rahakotid, nii meestele kui naistele.

Kõik meie valmistatud rahakotid on tehtud ehtsast nahast otsast lõpuni käsitsi. Meisterdame esemeid peaasjalikult tellija soovide järgi. See tähendab, et rahakott saab just sellise mahutavuse, kuju, värvi ja pildiga nagu Sulle meeldib.

Väikesed rahakotid

Sellised, mis keskelt koos paberrahaga pooleks volditakse. Nende hulgast leiad mitmeid mudeleid – väga väikestest ja kompaktsetest lahendustest kuni keskmises mõõdus üsnagi mahukateni. Neid kasutavad nii mehed kui naised.

Suured rahakotid

Väga mahukad rahakotid, millistesse paberraha saab sirgelt, voltimata paigutada. Sobivaid on nende hulgas nii meestele kui naistele.


Valikuvõimalused rahakoti tellimisel

Piltidel olevad mudelid ei ole mingisugune piirang. Mõistlik on vorm sisu järgi kujundada, et kõik hästi kokku istuks. Mida iganes Sa rahakoti vahele mahutada soovid, sellele saab teha ka sobiva paiga.

Vali, kas soovid rahakotti koos münditaskuga, dokumendiaknaga ning mitut kaarditaskut vajad – mõned näited, mida rahakotile lisada/ eemaldada saab:

  • Aknaga dokumenditaskuid.
  • Spetsiaalseid lisataskuid dokumentidele vmt.
  • Mitu paberraha taskut.
  • Mahukas münditasku.
  • Suure rahakoti vahele mahub paigutama väga palju kaarditaskuid, väiksema rahakoti kaarditaskute hulka saab suurendada lisades eraldi avaneva osa (nt kolmeks kokku volditavad rahakotid).
  • Rahakotile saab panna ka kinnituse (magnetlukk, trukk, metallnupp, trukk, pisike pistlukk).
  • Kaunistuseks voolime rahakotile Sinu soovitud mustri või pildi, nime või nimetähed.

Meilt saab tellida

Kirjuta Wanakuramusele kiri oma soovidega – ava tellimisvorm!

Rahakottide valmistamisest

Meisterdame igasuguseid rahakotte ja rahataskuid. Kui tavatsed rahakoti vahel hoida rohkem kui mõne mündi, paar kaarti ja paberraha, siis saame koti meisterdamisel sellega arvestada ning valmistada selle korralikult mahuka. Kui Sul münditaskut hoopiski tarvis ei ole ning tahadki ainult paberraha ja mõnda kaarti paigutada, siis saab ka rahakott just selleks tarbeks. Need on vaid mõned äärmuslikumad näited, kõike saab vajadusele vastavalt kohandada.

Pildid, mustrid ja rahakoti kuju

Kaunistuseks saab tellida omale meeldiva pildi või mustri. Tihti küsitakse ka nahale voolitud initsiaale või nime. Kui Sul meelel ühtki kindlat pilti pole, siis võid valiku ka Wanakuramusele usaldada. Võid ka ainult lisada, et millist märki või sümbolit soovid, et mustris kasutaksime.

Samuti on võimalik meisterdada ka erikujulisi rahakotte. Niisama hästi kui kandilisi, saab nahast teha ka ümarama vormiga esemeid. Anna meile julgesti oma soovidest teada!