Skip NavigationSisukord

Rahakotid

Suured ja väikesed rahakotid, nii meestele kui naistele.

Kõik meie valmistatud rahakotid on tehtud ehtsast nahast otsast lõpuni käsitsi. Meisterdame esemeid peaasjalikult tellija soovide järgi. See tähendab, et rahakott saab just sellise mahutavuse, kuju, värvi ja pildiga nagu Sulle meeldib.

Väikesed rahakotid

Sellised, mis keskelt koos paberrahaga pooleks volditakse. Nende hulgast leiad mitmeid mudeleid – väga väikestest ja kompaktsetest lahendustest kuni keskmises mõõdus üsnagi mahukateni. Neid kasutavad nii mehed kui naised.

Suured rahakotid

Väga mahukad rahakotid, millistesse paberraha saab sirgelt, voltimata paigutada. Sobivaid on nende hulgas nii meestele kui naistele.


Rahakoti tellimine

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka. Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellitud rahakott.

Kirjuta meile oma soovidest!

Vali, kas soovid rahakotti koos münditaskuga, dokumendiaknaga ning mitut kaarditaskut tarvis on – mõned näited valikutest:

  • Aknaga dokumenditaskuid.
  • Spetsiaalseid lisataskuid dokumentidele vmt.
  • Mitu paberraha taskut.
  • Mahukas münditasku.
  • Suure rahakoti vahele mahub paigutama väga palju kaarditaskuid, väiksema rahakoti kaarditaskute hulka saab suurendada lisades eraldi avaneva osa (nt kolmeks kokku volditavad rahakotid).
  • Rahakotile saab panna ka kinnituse (magnetlukk, trukk, metallnupp, trukk, pisike pistlukk).
  • Kaunistuseks voolime rahakotile Sinu soovitud mustri või pildi, nime või nimetähed.

Tumepruun rahakott mustri ja karu käpajäljega. Taimpargitud nahast rahakott nahale voolitud mustri ja karu käpajäljega. Rahakotil on kuus kaarditaskut ja kaks laiemat panipaika, kuhu saab pista ka auto tehnilise passi, visiitkaardid jmt. Rahakoti tagumisel küljel on münditasku. Tellija soovil on rahakoti sisse pressitud kingituse saaja nimi.
Tumepruun rahakott mustri ja karu käpajäljega.


Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame:

Kuidas saame abiks olla? Kirjuta meile oma küsimustest, soovidest:Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!
Rahakottide valmistamisest

Meisterdame igasuguseid rahakotte ja rahataskuid. Kui tavatsed rahakoti vahel hoida rohkem kui mõne mündi, paar kaarti ja paberraha, siis saame koti meisterdamisel sellega arvestada ning valmistada selle korralikult mahuka. Kui Sul münditaskut hoopiski tarvis ei ole ning tahadki ainult paberraha ja mõnda kaarti paigutada, siis saab ka rahakott just selleks tarbeks. Need on vaid mõned näited, kõike saab vajadusele vastavalt kohandada.

Pildid, mustrid ja rahakoti kuju

Kaunistuseks saab tellida omale meeldiva pildi või mustri. Tihti küsitakse ka nahale voolitud initsiaale või nime. Kui Sul meelel ühtki kindlat pilti pole, siis võid valiku ka Wanakuramusele usaldada. Võid ka ainult lisada, et millist märki või sümbolit soovid, et mustris kasutaksime. Muidugi ei ole pilt kohustuslik.

Samuti on võimalik meisterdada ka erikujulisi rahakotte. Niisama hästi kui kandilisi, saab nahast teha ka ümarama vormiga esemeid. Anna meile julgesti oma soovidest teada!

Tegumood, ülesehitus

Rahakotiks saavad nahast osad saab ühendada nahkpõime või õmblustega. Mõlemal juhul saab omakorda kas nahkpaela või niidi värvi valida kontrastse eseme värvile ning sedasi jälle teistmoodi ja huvitava tulemuse saavutada.

Kui soovid rahakotile ka kinnist, siis selleks on meil pakkuda trukk, metallnupp, magnet.

Et vajadused on erinevatel inimestel teistsugused, siis mõõdud ja mudel on kõige mõistlikum selle järgi arvestada. Näiteks mõned rahakotid võivad mahutada peale rahaasjade ka muid dokumente (ja isegi telefoni, võtmeid) aga rahataskud ja rahaklambriga rahakotid on jälle väga kompaktsed.

Valikus on mitmeid ilusaid värvitoone!

Eesmärk on pakkuda igaühele erilist, just tema jaoks valmistatud eset nii sisu kui vormi poolest.Otsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia - nii on kõik need esemed kord alguse saanud!