Rahatasku


Selline väike rahatasku on sobiv juhul, kui soovid väga kompaktset lahendust. Erinevalt kaarditaskutest, kuhu ka volditult paberrahagi pista saab, hoiab rahatasku ka münte.

Rahatasku ei pea saama vaid ühe taskuga. Selle sisse saab teha mõned panipaigad ning sedasi saab selles siiski raha ja kaarte üksteisest eraldi sättida. Rahatasku võib saada pea ükskõik millise Sulle meelepärase kujuga. Niisama hästi kui saab kandilisi esemeid valmistada, saab teha ka ümaraid vorme.

Väikesed rahataskud

Taimparknahast, käsitsi tehtud.


Valikuvõimalused rahakoti tellimisel

Piltidel olevad mudelid ei ole mingisugune piirang. Mõistlik on vorm sisu järgi kujundada, et kõik hästi kokku istuks. Mida iganes Sa rahakoti vahele mahutada soovid, sellele saab teha ka sobiva paiga.

Vali, kas soovid rahakotti koos münditaskuga ning mitut kaarditaskut vajad – mõned näited, mida rahakotile lisada/ eemaldada saab:

  • Spetsiaalseid lisataskuid dokumentidele vmt.
  • Mitu paberraha taskut.
  • Mahukas münditasku.
  • Rahakotile saab panna ka kinnituse (magnetlukk, trukk, metallnupp, trukk, pisike pistlukk).
  • Kaunistuseks voolime rahakotile Sinu soovitud mustri või pildi, nime või nimetähed.

Meilt saab tellida

Kirjuta Wanakuramusele kiri oma soovidega – ava tellimisvorm!

Suured rahakotid

Väga mahukad rahakotid, millistesse paberraha saab sirgelt, voltimata paigutada. Sobivaid on nende hulgas nii meestele kui naistele.


Väikesed rahakotid

Sellised, mis keskelt koos paberrahaga pooleks volditakse. Nende hulgast leiad mitmeid mudeleid – väga väikestest ja kompaktsetest lahendustest kuni keskmises mõõdus üsnagi mahukateni.