Rihmad ja vööd

Meie valmistatud nahast rihm saab tehtud käsitsi, paksust taimpargitud nahast ja korralikult viimistletud äärtega.

Valmistame nii tavapäraseks kasutuseks mõeldud rihmasid kui ka eriotstarbelisi nagu matkavöö, jõusaalivöö (tõstevöö) ning vajaliku varustuse leiab isegi jõuluvana.
Rihmade hulgast leiab muidugi ka kellarihmad ja kaelarihmad lemmikloomadele.

Püksirihmad ja nahkvööd

Meisterdame klassikalisi ilma mustrita nahkrihmasid, tellida saab endale meeldiva mustri või pildiga püksirihma ning võimalik on ka rihmale voolitud muster üle maalida mitmevärviliseks. Kui Sul ei ole mingisugust kindlat mustrit välja valitud aga Wanakuramuse stiil meeldib, siis võid usaldada mustri joonistamise meile. Võid ka nimetada mõne sümboli või märgikese, mida soovid, et mustrist kindlasti leida oleks.


Teised rihmad

Ka kellarihmade ning kaelarihmade meisterdamisel kehtib, et nahale saab voolida mustrit ning muster võib saada ka mitmevärviline. Nagu ikka, ei ole albumites nähtav mingisugune piirang ning tellida saab ka teistsugust.
Nahkrihma valmistamisest

Pandlad

Rihma tellimisel saab valida erinevate pannalde vahel. Pandla valik sõltub ka sellest, kui laia nahast rihma soovitakse. Pandlaid me ise ei valmista ning kasutada on seega need, mis kauplustest kätte leiduvad. Eks nendegi valik aeg ajalt täieneb või muutub ning sedasi tasub üle uurida, et milliseid parasjagu leida võib. Seega albumites nähtav ei ole mingisugune piirang.

Rihma saame valmistada ka Sinu enda pandlale, kui Sul mõni meeldiv juba olemas on. Et see aga rihmaga hästi kokku istuks, on parem, kui toimetad pandla meile. Nende mõõdud on siiski erinevad ka mujalt kui ainult laiuses ning sedasi saavad kõik avaused, mis pandla kinnitamiseks vajalikud, paraja mõõduga. Pandla võib saata postipakiga.

Rihmade mõõdud

Et me valmistame kõik esemed käsitsi, siis ei ole meil ka mingisuguseid piiranguid ei nahast rihma laiuse ega pikkuse osas. Nagu varem kirjutatud, siis laiuse osas võib küll pannal rolli mängida, kuid ka siin on teistsuguseid lahendusi. Näiteks matkavööl on pannal kitsam kui rihma kogulaius ning kinnituseks on pandla jaoks vööle õmmeldud eraldi rihm.

Meilt vahel küsitakse, et kas “mehe mõõdus rihma ka on?”

Ka pikka rihma saab valmistada ning enamasti me küsime endale parkalitelt rihmade tarbeks võimalikult pikad nahad. Meie võimalus sõltub seega sellest, et kui pikka neil parasjagu pakkuda on (olnud). Aga varem või hiljem leidub kindlasti sobiva pikkusega nahk, nii et küsi aga julgesti järele.


Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame:

Kuidas saame abiks olla? Kirjuta meile oma küsimustest, soovidest:Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!Kuidas leida sobiv mõõt?

Et vöö igati paras saaks, on hea kui meil on ka andmed, millisele vööümbermõõdule rihm valmistada. Kui vööümbermõõtu pole teada, siis sobib ka mõõt, mis võetud olemas olevalt rihmalt. Mõõda rihma pandla otsast kuni enim kasutatava auguni.


Otsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia - nii on kõik need esemed kord alguse saanud!