Rihmad ja vööd

Meie valmistatud nahast rihm saab tehtud käsitsi, paksust taimpargitud nahast ja korralikult viimistletud äärtega.

Valmistame nii tavapäraseks kasutuseks mõeldud rihmasid kui ka eriotstarbelisi nagu matkavöö, jõusaalivöö (tõstevöö) ning vajaliku varustuse leiab isegi jõuluvana.
Rihmade hulgast leiab muidugi ka kellarihmad ja kaelarihmad lemmikloomadele.

Püksirihmad ja nahkvööd

Meisterdame klassikalisi ilma mustrita nahkrihmasid, tellida saab endale meeldiva mustri või pildiga püksirihma ning võimalik on ka rihmale voolitud muster üle maalida mitmevärviliseks. Kui Sul ei ole mingisugust kindlat mustrit välja valitud aga Wanakuramuse stiil meeldib, siis võid usaldada mustri joonistamise meile. Võid ka nimetada mõne sümboli või märgikese, mida soovid, et mustrist kindlasti leida oleks.

Teised rihmad

Ka kellarihmade ning kaelarihmade meisterdamisel kehtib, et nahale saab voolida mustrit ning muster võib saada ka mitmevärviline. Nagu ikka, ei ole albumites nähtav mingisugune piirang ning tellida saab ka teistsugust.

Soovid rohkem infot nahast vööde ja rihmade kohta?
Üleval olevatelt viidetelt (klikk pildile) jõuad järgmisele lehele, kus on palju pilte meie valmistatud nahast esemetest ning saad lugeda üksikasjalikumalt esemete valmistamise, mõõtude, pannalde, nahale voolitavate mustrite ja piltide ning tellimise kohta.


Otsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia – nii on kõik need esemed kord alguse saanud!