Sisukord

Jõusaalivöö

Lai, kahekordsest nahast kokku õmmeldud tugev vöö.

Selline vöö on abiks raskuste tõstmisel, treeningul keha toestuseks. Jõusaalivöö valmistame tellija soovitud laiuse ja pikkusega. Võimalik on teha ka erikujulist vööd, näiteks seljalt laiema osaga.

Piltidel on vöö, mille laius on 10cm ning pandla jaoks on laiale vööle peale kinnitatud eraldi kitsam rihm.

Nahast lai jõusaalivöö, tõstevöö


Ka sellise vöö võime soovi korral kaunistada Sulle meeldiva pildi või mustri, nime, initsiaalidega. Mustrid ja pildid voolime nahale käsitsi ning sestap võib see olla pea ükskõik milline.


Nahast vöö valmistamisest

Pandlad

Rihma tellimisel saab valida erinevate pannalde vahel. Pandla valik sõltub ka sellest, kui laia nahast rihma soovitakse ning rihma saame valmistada ka Sinu enda pandlale, kui Sul mõni meeldiv juba olemas on. Et see aga rihmaga hästi kokku istuks, on parem, kui toimetad pandla meile.

Rihmade mõõdud

Et me valmistame kõik esemed käsitsi, siis ei ole meil ka mingisuguseid piiranguid ei nahast rihma laiuse ega pikkuse osas.

Meilt vahel küsitakse, et kas “mehe mõõdus rihma ka on?”

Ka pikka rihma saab valmistada ning enamasti me küsime endale parkalitelt rihmade tarbeks võimalikult pikad nahad – varem või hiljem leidub kindlasti sobiva pikkusega nahk, nii et küsi aga julgesti järele.


Tõstmisvöö tellimine

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka. Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellitud vöö.

Kirjuta meile oma soovidest!

  • Millisele vööümbermõõdule tõstevööd soovid?
  • Kui lai vöö olema peaks?
  • Kui soovid kujult erinevat vööd, siis kirjelda oma soove palun.
  • Mitut auku pandla jaoks vööle soovid? (Tavaliselt teeme viis- kuus auku ca 2cm vahega, kuid Sa võid ka muud moodi valida).
  • Milline värv sulle meeldiks?
  • Kas voolime vööle ka mõne pildi, mustri või nimetähed? (mustriks- pildiks võib olla pea ükskõik milline kujutis).

Nahast tõstevöö
Paksust kahekordsest nahast lai tõstevöö


Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame:

Kuidas saame abiks olla? Kirjuta meile oma küsimustest, soovidest:Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!


Otsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia – nii on kõik need esemed kord alguse saanud!