Jõusaalivöö

Lai, kahekordsest nahast kokku õmmeldud tugev vöö.

Selline vöö on abiks raskuste tõstmisel, treeningul keha toestuseks. Jõusaalivöö valmistame tellija soovitud laiuse ja pikkusega. Võimalik on teha ka erikujulist vööd, näiteks seljalt laiema osaga.

Piltidel on vöö, mille laius on 10cm ning pandla jaoks on laiale vööle peale kinnitatud eraldi kitsam rihm.

Nahast lai jõusaalivöö, tõstevöö


Nahast jõusaalivöö valmistamisest

Jõusaalivöö, tõstevöö valmistame paksust nahast ning kahekordselt. Võimalik on vahele ka mingisuguseid pehmendusi kasutada. Nahakihid ühendame nii tugeva vahatatud polüesterniidiga, mida käte vahel puruks tõmmata ei saa.

Sulle aga on siiski ka sellise nahkvöö valmistamisel mitmeid valikuid. Laia rihma võib teha näiteks ka mitme pandlaga, vööle saab kaunistuseks voolida pilte ning valida on mitmeid värve – loe pikemat juttu nahkrihmade valmistamise kohta siit.


Jõusaalivöö, tõstmisvöö tellimine

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka. Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellitud vöö.

Kirjuta meile oma soovidest!

  • Millisele vööümbermõõdule tõstevööd soovid?
    Vaata mõõtmise juhendit siit
  • Kui lai vöö olema peaks?
  • Kui soovid kujult erinevat vööd, siis kirjelda oma soove palun.
  • Mitut auku pandla jaoks vööle soovid? (Tavaliselt teeme viis- kuus auku ca 2cm vahega, kuid Sa võid ka muud moodi valida).
  • Milline värv sulle meeldiks?
  • Kas voolime vööle ka mõne pildi, mustri või nimetähed? (mustriks- pildiks võib olla pea ükskõik milline kujutis).
Nahast tõstevöö
Paksust kahekordsest nahast lai tõstevöö
Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame ning kuidas võime abiks olla:
Nõustun, et minu nimi ja e-posti aadress on vajalikud, et kirjavahetust pidada. Täpsemalt: Wanakuramusele avaldatud andmetest.
* Ära muretse, me vastame kirjadele tõesti väga kiiresti!

Täisnahast valmistatud vööd ja erineva otstarbega rihmad

Valmistame taimpargitud täisnahast nahkrihmasid ja -vöid igasuguses mõõdus, kirjatult ja ilma kirjata ning erinevates värvitoonides.

Meie pildialbumites on palju pilte tehtud töödest. Leiad siit korralikud nahkvööd (püksi ja seeliku peale), eriotstarbelised vööd nagu näiteks matkavöö ja jõusaalivöö, kellarihmad erinevatele kelladele, kaamerarihmad ning kaelarihmad karvastele lemmikutele.
Vaata linkidelt ka teisi meie valmistatud esemeid:


Otsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia – nii on kõik need esemed kord alguse saanud!