Kaamerarihmad

Taimpargitud täisnahast käsitsi valmistatud kaamerarihmad meisterdame kokku lepitud tegumoega. Mingisuguseid piiranguid ei ole pikkusele, laiusele ega muudele Sulle vajalikele tingimustele; lisaks on meil ka üsna lai värvivalik. Rihmale saab kaunistuseks voolida Sinu valitud märgikese või mustri.

Nahast kaamerarihmad ja fotoaparaadi kere katted


Kaamerarihma ja/või kaamera kere katte vahetuse tellimine

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka. Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellimus.

Kirjuta meile oma soovidest!

Kaamerarihma tellimiseks kirjuta meile:

  • Kui pikk rihm saama peaks?
  • Kas selle pikkus võiks olla pandla abil ka veidi reguleeritav (võid lisada ka vahemaa)?
  • Milline värv sulle meeldiks?
  • Kas soovid kaunistuseks nahale voolitud märgikest, mustrit, nimetähti vmt? Võid lisada ka pildi, et oma soovist rohkem aimu anda.
  • Pane kirja ka kaamera küljes rihma tarbeks oleva aasa läbimõõt, et saaksime sobiva kinnituse sellele leida.

Kaamera kere katte tellimiseks on kõige parem, kui saadad meile algatuseks foto kaamerast, millele nahast katet soovid. Pane kirja ka kaamera mudel, et meil oleks hõlpsam täpse kaamera kohta töö teostamiseks vajalikku informatsiooni leida.

Kaamerarihm ja fotoaparaadi kere kate. Taimparknahk, käsitsi tehtud.
Kaamerarihm ja fotoaparaadi kere kate
Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame ning kuidas võime abiks olla:
Nõustun, et minu nimi ja e-posti aadress on vajalikud, et kirjavahetust pidada. Täpsemalt: Wanakuramusele avaldatud andmetest.
* Ära muretse, me vastame kirjadele tõesti väga kiiresti!

Täisnahast valmistatud vööd ja erineva otstarbega rihmad

Valmistame taimpargitud täisnahast nahkrihmasid ja -vöid igasuguses mõõdus, kirjatult ja ilma kirjata ning erinevates värvitoonides.

Meie pildialbumites on palju pilte tehtud töödest. Leiad siit korralikud nahkvööd (püksi ja seeliku peale), eriotstarbelised vööd nagu näiteks matkavöö ja jõusaalivöö, kellarihmad erinevatele kelladele, kaamerarihmad ning kaelarihmad karvastele lemmikutele.
Vaata linkidelt ka teisi meie valmistatud esemeid:


Otsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia – nii on kõik need esemed kord alguse saanud!