Sisukord

Kellarihm

Kellarihm valmib taimpargitud nahast käsitööna. Soovija saab valida, kas valmistame rihma võimalikult vana rihma sarnase või teeme selle mõne teistsuguse mudeli järgi.

Tumepruun nahast kellarihm
Nahast tumepruuni värvi kellarihm. Rihma teisel poolel on pühendus “Õelt” – kellarihm oli kingituseks ning on valminud käsitööna.


Nahast kellarihmadKellarihmade valmistamisest

Kellarihm nahale voolitud mustriga

Eeldusel, et kellarihm imepeenike ei ole, saab ka sellele mõnda mustrit voolida. Soovitud on ka nimetähti (initsiaale), märgikesi, sümboleid. Mida rohkem ruumi rihmal on, seda detailsemat pilti saab sellele kaunistuseks teha.

Kellarihmade värvid ja stiil

Meil on valikus palju ilusaid toone – kindlasti leidub ka Sulle meelepärane! Kellarihmale voolitud mustri saab muidugi maalida ka mitme värviga. Kaunistuseks saab kasutada ka kontrasti pakkuva niidiga õmbluseid (näiteks tumedale rihmale heledad õmblused).

Pandlad

On tore, kui alles on vana kellarihma pannal, mida uuele rihmale taaskasutada. Seda selle pärast, et enamasti sobib originaalpannal kellaga kõige paremini. Kui seda ei ole, siis pole hullu, oleme alati siiski sobiva pandla leidnud (kui vana kellarihm oli metallist ning seetõttu sedasorti pandlaga, mida uue rihma jaoks ei saakski kasutada, kui vana pannal katki on, oma väljanägemise kaotanud jne).

Parima kellarihma saamiseks:

Et nahast kellarihm saaks kellaga sobiv nii värvi, väljanägemise kui moe ja mõõdu poolest, tuleb meile rihma tellimiseks ka toimetada kell. Kella võib saata postipakiga. Meie jaoks on sellest tänaseks saanud igapäevane lugu, nii et ära muretse, Su kell saab meie juures hästi hoitud.


Kellarihma tellimine

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka. Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellitud kellarihm.

Kirjuta meile oma soovidest!

  • Millisele kellale uut rihma soovid? Lisa ka pilt või viide pildile, et näeksime milline on kella ja rihma ühendus.
  • Kirjelda, milline kellarihm Sulle meeldiks?
  • Kui kellal ei ole vana rihma alles, siis kirjuta kindlasti ka, et millise randmeümbermõõduga peame arvestama.
  • Milline värv sulle meeldiks?
  • Kas voolime rihmale ka mõne mustri või nimetähed?

Kolmekihiline lai kellarihm. Taimpargitud nahk, linane vahatatud niit, metallist needid. Käsitsi valmistatud.
Kolmekihiline lai kellarihm


Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame:

Kuidas saame abiks olla? Kirjuta meile oma küsimustest, soovidest:Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!


Aksessuaarid

Siinkohal sobib nimetada ka meie valmistatud nahast käeehteid, mis on saanud hinnatud leidudeks meenete ja kingituste otsinguil, sest lisaks väga korralikule tööle, saavutatud esteetilisele välimusele (viimistletud ääred, võimalus pandlaga kinnitusele) saad käepaelale tellida nii mustri kui ka isikliku (sala)sõnumi.
Otsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia – nii on kõik need esemed kord alguse saanud!