Kellarihm

Kellarihm valmib taimpargitud nahast käsitööna. Soovija saab valida, kas valmistame rihma võimalikult vana rihma sarnase või teeme selle mõne teistsuguse mudeli järgi.

Eeldusel, et kellarihm imepeenike ei ole, saab ka sellele mõnda mustrit voolida. Soovitud on ka nimetähti (initsiaale), märgikesi, sümboleid. Mida rohkem ruumi rihmal on, seda detailsemat pilti saab sellele kaunistuseks teha.

Kellarihmale voolitud mustri saab muidugi maalida ka mitme värviga. Kaunistuseks saab kasutada ka kontrasti pakkuva niidiga õmbluseid (näiteks tumedale rihmale heledad õmblused).

Nahast kellarihmad


Kellarihmade valmistamisest

On tore, kui alles on vana kellarihma pannal, mida uuele rihmale taaskasutada. Seda selle pärast, et enamasti sobib originaalpannal kellaga kõige paremini. Kui seda ei ole, siis pole hullu, oleme alati siiski sobiva pandla leidnud (kui vana kellarihm oli metallist ning seetõttu sedasorti pandlaga, mida uue rihma jaoks ei saakski kasutada, kui vana pannal katki on, oma väljanägemise kaotanud jne).

Et nahast kellarihm saaks kellaga sobiv nii värvi, väljanägemise kui moe ja mõõdu poolest, tuleb meile rihma tellimiseks ka toimetada kell. Kella võib saata postipakiga. Meie jaoks on sellest tänaseks saanud igapäevane lugu, nii et ära muretse, Su kell saab meie juures hästi hoitud.

Lisainfot erinevate rihmade valmistamise kohta on veel ka siin: rihmade valmistamise, mõõtude ja pannalde kohta.

Meilt saab tellida

Kirjuta Wanakuramusele kiri oma soovidega – ava tellimisvorm!

Nahast rihmad Wanakuramuselt

Rihmade valikust leiad veel klassikalised nahkrihmad ja püksirihmad mustritega. Nende hulgast leidub sobivaid nii meestele kui naistele, stiililt paslike nii ülikonnale kui vabaaja rõivastele. Lisaks nö tavalistele rihmadele- vöödele võib meilt tellida ka selliseid, mis veidi ehk erilisemaks otstarbeks mõeldud, nagu öösidega matkavöö ja topelt paksust nahast tehtud jõutõstevöö.

Ka karvastele lemmikutele on midagi: nahast kaelarihmad.

Aksessuaarid

Kergematest “rihmadest” sobib siinkohal nimetada ka meie valmistatud nahast käeehteid, mis on saanud hinnatud leidudeks meenete ja kingituste otsinguil, sest lisaks väga korralikule tööle, saavutatud esteetilisele välimusele (viimistletud ääred, võimalus pandlaga kinnitusele) saad käepaelale tellida nii mustri kui ka isikliku (sala)sõnumi.