Püksirihm nahale voolitud mustritega

Püksirihm võib saada pea ükskõik millise mustri, pildi, märgi või sümboliga ning rihmale voolitud mustri võib maalida ka mitme värviga.

Rihmale saame voolida soovi korral ka initsiaalid või nime. Mustreid võime nahale voolida terves rihma pikkuses kui ka näiteks ainult pealmiseks jäävale rihma otsale. Pandla poolsesse otsa võib paigutada sellist, mis kõigile nähtaval olema ei peaks – nime, salasõnumi või märgi. See jääb alati rihma teise otsa alla ning on teada ainult rihma kandjale.

Tehtud on ka üsna uhkelt kirjusid rihmasid, mis inspireeritud vanadest Eesti kirivöödest. Aga mitmevärviline rihm võib saada ka omavahel rohkem ühte sulavate toonidega ning sedasi rõhutab maaling mustri või pildi osiseid ning üldmulje saab ka tagasihoidlikum.

Nahast püksirihmad ja vööd


Nahkrihma valmistamisest

Et jutt on enamike rihmade juhul samasugune, siis et mitte end igal lehel korrata, on see esitatud siin: rihmade valmistamise, mõõtude ja pannalde kohta.

Meilt saab tellida

Kirjuta Wanakuramusele kiri oma soovidega – ava tellimisvorm!

Püksirihmad ja vööd Wanakuramuselt

Tellida saab ka klassikalise, ilma mustrita nahkrihma, mis oma olemuselt ehk tagasihoidlikum kuid ehtsast nahast tehtud esemele omaselt on sellel siiski isemoodi nägu alati. Lisaks nö tavalistele rihmadele- vöödele võib meilt tellida ka selliseid, mis veidi ehk erilisemaks otstarbeks mõeldud, nagu öösidega matkavöö, topelt nahast jõusaalivöö.

Meie valmistatavate rihmade hulgast leiad muidugi ka kellarihmad ning kaelarihmad lemmikloomadele.

Rihmale lisaks

Rihma juurde pakume ka erinevaid vöökotte, mille maht ja ülesehitus saab paika just selle järgi, millised on selle kasutaja vajadused. Kui tavatsed tööriista kaasas kanda, siis võivad Sind huvitada ka meie valmistatud noatuped.