Sisukord

Puusavöö

Selline komplekt on eriti väärt kaaslane reisil või matkal, kui soovid, et saaksid mõned esemed endaga kaasas kanda kuid käed siiski vabaks jääks.

Nahast matkavöö komplekt
Matkavöö, puusavöö komplekt on valmistatud taimpargitud täisnahast. Kaunistuseks käsitsi voolitud mustrid.

Laial vööl on öösidega ääristatud augud, mille külge saab lisaks komplektis olevale kotile veel mõndagi riputada (nuga näiteks). Pandla kinnitamiseks on vööle õmmeldud kitsamad rihmad – nii jääb pannal laiema peamise rihma peale.

Komplektile võib lisada ka vöökoti. Näidiseks olevatel piltidel on selline väike kott, mida saab kanda vööle riputatult või eraldi kinnitatava kerge rihmaga kaelakoti, väikese õlakotina. Muidugi on võimalik lisada veel igasuguseid erinevaid paunasid ja tuppesid, mida Sul aga enda komplektile vaja oleks.

Et laia vöö peal on pinda rohkem, on võimalik sellisele ka märksa uhkemas mõõdus mustreid või pilte voolida. Sarnase mustriga võib kaetud saada muidugi ka terve komplekt.

Nahast matkavöö


Vöö valmistamisest

Ka sellise uhke komplekti tellimisel on Sul valida nii kirjatud kui puutumata pinnaga vöö ja koti komplekti, erinevaid värve ja pandlaid. Lisaks saab komplekti Sinu soovidele vastavalt igati täiendada ja muuta.


Puusavöö / Matkavöö tellimine

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka. Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellitud vöö.

Kirjuta meile oma soovidest!

  • Millisele vööümbermõõdule matkavööd soovid?
    Vaata vöö mõõtmise kohta juhatust siit.
  • Kui lai vöö olema peaks?
  • Mitut öösi ning millise paigutusega vööle soovid?
  • Kas soovid vööle lisaks ka sarnast kotti? Kui jah, siis millises mõõdus see olla võiks, mida soovid sinna mahutada?
  • Milline värv sulle meeldiks?
  • Kas voolime nahkvööle ka mõne pildi, mustri või nimetähed? (mustriks- pildiks võib olla pea ükskõik milline kujutis).
Nahast matkavöö komplekt
Nahast matkavöö komplekt

Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame:

Kuidas saame abiks olla? Kirjuta meile oma küsimustest, soovidest:Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!


Täisnahast valmistatud vööd ja erineva otstarbega rihmad

Valmistame taimpargitud täisnahast nahkrihmasid ja -vöid igasuguses mõõdus, kirjatult ja ilma kirjata ning erinevates värvitoonides.

Meie pildialbumites on palju pilte tehtud töödest. Leiad siit korralikud nahkvööd (püksi ja seeliku peale), eriotstarbelised vööd nagu näiteks matkavöö ja jõusaalivöö, kellarihmad erinevatele kelladele, kaamerarihmad ning kaelarihmad karvastele lemmikutele.
Vaata linkidelt ka teisi meie valmistatud esemeid:


Otsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia – nii on kõik need esemed kord alguse saanud!