Puusavöö

Selline komplekt on eriti väärt kaaslane reisil või matkal, kui soovid, et saaksid mõned esemed endaga kaasas kanda kuid käed siiski vabaks jääks.

Laial vööl on öösidega ääristatud augud, mille külge saab lisaks komplektis olevale kotile veel mõndagi riputada (nuga näiteks). Pandla kinnitamiseks on vööle õmmeldud kitsamad rihmad – nii jääb pannal laiema peamise rihma peale.

Komplektile võib lisada ka vöökoti. Näidiseks olevatel piltidel on selline väike kott, mida saab kanda vööle riputatult või eraldi kinnitatava kerge rihmaga kaelakoti, väikese õlakotina. Muidugi on võimalik lisada veel igasuguseid erinevaid paunasid ja tuppesid, mida Sul aga enda komplektile vaja oleks.

Et laia vöö peal on pinda rohkem, on võimalik sellisele ka märksa uhkemas mõõdus mustreid või pilte voolida. Sarnase mustriga võib kaetud saada muidugi ka terve komplekt.

Nahast matkavöö

Taimparknahast, käsitsi tehtud.


Nahkrihma valmistamisest

Et jutt on enamike rihmade juhul samasugune, siis et mitte end igal lehel korrata, on see esitatud siin: rihmade valmistamise, mõõtude ja pannalde kohta.

Meilt saab tellida

Kirjuta Wanakuramusele kiri oma soovidega – ava tellimisvorm!

Teised nahast vööd ja rihmad Wanakuramuselt

Valmistame vöösid ka nö igapäevaseks kasutuseks (ülikonnale, vabaaja rõivastele). Valida on nii ilma mustriteta nahkrihmad kui rihmad nahale voolitud mustritega.
Aga eriliseks otstarbeks on lisaks matkavööle võimalik valmistada ka selliseid väga tugevaid rihmasid nagu jõutõstevöö, mis kokku õmmeldud kahest paksust nahakihist.

Meie valmistatavate rihmade hulgast leiad muidugi ka kellarihmad ning kaelarihmad lemmikloomadele.

Rihmale riputamiseks

Vöökotte ei valmista me muidugi mitte ainult rihmaga komplektis. Vöökoti maht ja ülesehitus saavad vastavad kasutaja vajadustele ning need istuvad parasjagu ka juba olemasolevale rihmale. Kui tavatsed vööl ka tööriista kaasas kanda, siis võivad Sind huvitada meie valmistatud noatuped.