Sisukord

Puusavöö

Selline komplekt on eriti väärt kaaslane reisil või matkal, kui soovid, et saaksid mõned esemed endaga kaasas kanda kuid käed siiski vabaks jääks.

Nahast matkavöö komplekt
Matkavöö, puusavöö komplekt on valmistatud taimpargitud täisnahast. Kaunistuseks käsitsi voolitud mustrid.

Laial vööl on öösidega ääristatud augud, mille külge saab lisaks komplektis olevale kotile veel mõndagi riputada (nuga näiteks). Pandla kinnitamiseks on vööle õmmeldud kitsamad rihmad – nii jääb pannal laiema peamise rihma peale.

Komplektile võib lisada ka vöökoti. Näidiseks olevatel piltidel on selline väike kott, mida saab kanda vööle riputatult või eraldi kinnitatava kerge rihmaga kaelakoti, väikese õlakotina. Muidugi on võimalik lisada veel igasuguseid erinevaid paunasid ja tuppesid, mida Sul aga enda komplektile vaja oleks.

Et laia vöö peal on pinda rohkem, on võimalik sellisele ka märksa uhkemas mõõdus mustreid või pilte voolida. Sarnase mustriga võib kaetud saada muidugi ka terve komplekt.


Nahast matkavööVöö valmistamisest

Pandlad

Rihma tellimisel saab valida erinevate pannalde vahel. Pandla valik sõltub ka sellest, kui laia nahast rihma soovitakse ning rihma saame valmistada ka Sinu enda pandlale, kui Sul mõni meeldiv juba olemas on. Et see aga rihmaga hästi kokku istuks, on parem, kui toimetad pandla meile.

Rihmade mõõdud

Et me valmistame kõik esemed käsitsi, siis ei ole meil ka mingisuguseid piiranguid ei nahast rihma laiuse ega pikkuse osas.

Meilt vahel küsitakse, et kas “mehe mõõdus rihma ka on?”

Ka pikka rihma saab valmistada ning enamasti me küsime endale parkalitelt rihmade tarbeks võimalikult pikad nahad – varem või hiljem leidub kindlasti sobiva pikkusega nahk, nii et küsi aga julgesti järele.


Puusavöö / Matkavöö tellimine

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka. Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellitud vöö.

Kirjuta meile oma soovidest!

  • Millisele vööümbermõõdule matkavööd soovid?
  • Kui lai rihm olema peaks?
  • Mitut öösi ning millise paigutusega vööle soovid?
  • Kas soovid vööle lisaks ka sarnast kotti? Kui jah, siis millises mõõdus see olla võiks, mida soovid sinna mahutada?
  • Milline värv sulle meeldiks?
  • Kas voolime nahkvööle ka mõne pildi, mustri või nimetähed? (mustriks- pildiks võib olla pea ükskõik milline kujutis).

Nahast matkavöö komplekt
Matkavöö komplekt koosneb kahest osast – lai nahast puusavöö ja kerge nahast kott, mida saab kasutada nii vöökoti kui kaelakotina.


Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame:

Kuidas saame abiks olla? Kirjuta meile oma küsimustest, soovidest:Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!


Nahast vöö ja koti komplektid

Meilt tellides võid ka ise endale uhke komplekti kokku panna – näiteks rihmast ja vöökotist. Kes tööriista kaasas kannab, hindab kindlasti oma komplektis ka näiteks noatuppe või nahast vutlarit mõnele muule esemele!
Otsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia – nii on kõik need esemed kord alguse saanud!