Nahast vöökomplekt

Selline komplekt on väärt kaaslane reisil või matkal, kui soovid, et saaksid mõned esemed endaga kaasas kanda kuid käed siiski vabaks jääks.

Nahast vöökomplekti saad valida endale sobivad esemed – lisaks vööle erinevaid vöökotte ja riputusaasasid. Vöökotid valmistame kokku lepitud mõõtude järgi, mis tuleneb sellest, et mida soovid neisse mahutada. Lisaks vöökottidele on populaarne valik olnud ka karabiini või D-aasaga riputusvöösid aga see ei ole piirang – võimalikud on ka igasugused pealt lahtised taskud ja ka spetsiaalsed riputusaasad nagu näiteks kirvetera kaitsme komplektis.


Vöökomplekt käsitöölisele

Vöökomplekti kuulub lai vöö (55mm), kaks vöökotti ning kolm riputusaasa.
Nahast vöökomplekt. Vöökomplekti kuulub lai vöö (55mm), kaks vöökotti ning kolm riputusaasa.

Käsitöölise elu osa on festivalid ja õpitoad ning siin on vöökomplekt asendamatu. Käsitöölisel lihtsalt peavad olema käed vabad ja tööriistad ligi.

Järgnevatel piltidel on nahast vöökomplekt kahe mahuka vöökotiga, lisaks mõned riputusvöösid. Komplekt on kirjatud arhailiste puid ja puitu kirjeldavate sümbolitega – jah, see on puutöölisele valmistatud vöökomplekt!


Nahast matkavöö

Matkavöö komplekt nendel fotodel koosneb nahast vöörihmast ning tellija kirjelduse järgi valmistatud erinevatest vöökottidest ja riputusaasadest.

Pildid illustreerivad hästi erinevaid võimalusi, mida pakkuda saame. Nii on vöökomplektis kaks erinevas mõõdus ja erineva kinnisega vöökotti – vastavale esemele sobivas mõõdus kott. Veel on komplektis mitu D-aasa ja karabiiniga vööaasa. D-aasaga vöösid sobivad hästi, kui soovid riputada vööle midagi, millel on karabiin juba küljes ning lisaks võimaldavad need erinevaid esemeid ka vööle siduda. Karabiiniga aasa külge saab riputada selliseid esemeid, mis on aasaga.


Nahast puusavöö

Nahast matkavöö komplekt
Puusavöö komplekt on valmistatud taimpargitud täisnahast. Kaunistuseks käsitsi voolitud mustrid.

Laial nahast puusavööl on metallist öösidega ääristatud augud, mille külge saab lisaks komplektis olevale kotile veel mõndagi riputada.

Selle vöö tegumood on pandla kinnituses osas, taas erinevaid võimalusi silmas pidades, märkimist väärt. Nimelt on suurem osa kogu vööst pandlast parasjagu laiem ning niimoodi jääb pannal alati vöö nahast osa peale.
Pannal on kinnitatud laiema vöö osa peale õmmeldud kitsama rihmaga ning vastuseks on sellele teiselt poolt sarnaselt kinnitatud kitsam vöö osa.

Piltidel nähtava puusavöö komplekti juurde kuulub ka selline väike kott, mida saab kanda vööle riputatult või eraldi kinnitatava kerge rihmaga kaelakoti või väikese õlakotina.


Nahast vöökomplekt Jõuluvanale

Nahast vöökomplekt Jõuluvanale. Taimparknahk.
Nahast vöökomplekt Jõuluvanale. Messingust pandla valmistas tellimisel ehtekunstnik Keiu Koppel.

Uhke nahkvöö Jõuluvanale sai 184cm pikk, kaunistatud kohaselt talveteemaliste nahale voolitud pildikestega.
Jõuluvana vööle väärilise pandla valmistas ehtekunstnik Keiu Koppel.

Jõuluvanal aga on üht- teist tarvis ka ulatuses hoida ning nõnda on komplekti lisatud kuljustega ääristatud nahast vöökott. Selles on parasjagu ruumi täpselt vajalikule hulgale kompvekkidele.

Vöö pikkus aga ei tulnud naha pikkusest tookord kuidagi välja ning siin pildil on näha, kuidas saab vöö jaoks rihmanaha ühendada nii, et tulemus oleks vastupidav aga ka kena. Ühenduskoht on veidi õhendatud (aga vöö on paksust- paksust nahast), siis on ühenduskoht liimitud, needitud ning lisaks vöö ääred ka õmmeldud.


Vöökomplektid erineva eluala inimestele

Aga nahast vöökomplekt ei ole mõeldud tingimata ainult väga spetsiifiliseks otstarbeks vaid on asjalik igasuguse eluala inimestele väga erinevates olukordades ning mitmesuguste tegevuste juures. Järgnevad fotod illustreerivad vahest tänapäeval enim küsitud vöökomplekti – vööle lisaks kerge nahast vöökott telefoni tarvis.

Nahast vöökomplekt vertikaalselt ja horisontaalselt kantava vöökotiga

Nahast vöökomplekt magnetkinnisega vöökotiga

Vaata lisaks ka teisi meie valmistatud nahast vöökotte.


Vöökomplekti valmistamisest

Ka vöökomplekti tellimisel on Sul valida nii kirjatud kui puutumata pinnaga nahast esemete vahel, on pakkuda erinevaid värve ja leiame ka erisuguseid pandlaid. Lisaks saab komplekti Sinu soovidele vastavalt igati täiendada ja muuta.

Et ennast mitte korrata, siis palun luba siinkohal suunata Sind täpsustavaid lugusid lugema järgmistele lehtedele:

Järgmises lehekülje osas (Tellimine) on kirjavormi kõrval ka mõned küsimused, mis aitavad ehk oma soove täpsustada ja läbi mõelda.


Nahast vöökomplekti tellimine

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka. Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellitud vöö.

Kirjuta meile oma soovidest!

  • Millisele vööümbermõõdule vööd soovid?
    Vaata vöö mõõtmise kohta juhatust siit.
  • Kui lai vöö olla võiks?
  • Kas soovid vööle metallööse või riputusaasasid?
  • Kas soovid ka vööl kantavat pauna või kotti? Kui jah, siis millises mõõdus see olla võiks, mida soovid sinna mahutada? Võib olla on parem, kui neid oleks isegi mitu?
  • Milline värv sulle meeldiks?
  • Kas voolime nahkvööle ka mõne pildi, mustri või nimetähed? (mustriks- pildiks võib olla pea ükskõik milline kujutis).
Nahast matkavöö komplekt
Nahast matkavöö komplekt
Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame ning kuidas võime abiks olla:
Nõustun, et minu nimi ja e-posti aadress on vajalikud, et kirjavahetust pidada. Täpsemalt: Wanakuramusele avaldatud andmetest.
* Ära muretse, me vastame kirjadele tõesti väga kiiresti!

Täisnahast valmistatud vööd ja erineva otstarbega rihmad

Valmistame taimpargitud täisnahast nahkrihmasid ja -vöid igasuguses mõõdus, kirjatult ja ilma kirjata ning erinevates värvitoonides.

Meie pildialbumites on palju pilte tehtud töödest. Leiad siit korralikud nahkvööd (püksi ja seeliku peale), eriotstarbelised vööd nagu näiteks matkavöö ja jõusaalivöö, kellarihmad erinevatele kelladele, kaamerarihmad ning kaelarihmad karvastele lemmikutele.
Vaata linkidelt ka teisi meie valmistatud esemeid:


Otsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia – nii on kõik need esemed kord alguse saanud!