Skip Navigation

Tööriistadele

Taimpargitud nahast valmistatud tuped, ümbrised, terakaitsed, kotid ja vutlarid igasugustele tööriistadele. Kõik sellised esemed valmistame täpselt tööriista järgi, et need ikka korralikult parajad saaks.

Tuped, kaitsmed, taskud ja ümbrised

Teistsugustele töövahenditele

Tööriistad ei ole muidugi ainult haamrid ja peitlid – Wanakuramuselt on töövahendile kena ja asjaliku nahast koti, rihma või ümbrise saanud muudki esemed.


Soovid rohkem infot?

Vali üleval esitatud linkidelt algatuseks enim huvi pakkuv ning loe järgmiselt lehelt valmistamise, mõõtude, tegumoe valikute, kinniste, riputusvõimaluste, nahale voolitavate piltide ja mustrite, värvivaliku ja tellimise kohta täpsemalt või saada Wanakuramusele kiri siit.


Otsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia – nii on kõik need esemed kord alguse saanud!

Käsitsi valmistatud nahkesemed. Nahakambris valmivad kõik esemed otsast lõpuni käsitööna, nii on käsitsi valmistatud ka iga viimanegi kui ese siin pildil.


Meile saab kirjutada: [email protected]


Ja meile võib ka helistada:
5673 9652 Tanel Kislov
5634 7953 Krislyn


Lehekülje sisukord