Tööriistadele

Taimpargitud nahast valmistatud tuped, ümbrised, terakaitsed, kotid ja vutlarid igasugustele tööriistadele. Kõik sellised esemed valmistame täpselt tööriista järgi, et need ikka korralikult parajad saaks.

Tuped, kaitsmed, taskud ja ümbrised
Tööriistadele ümbriste valmistamisest

Ümbrise tellimisel lepime kokku kõikides üksikasjades

Kõik sellised vutlarid, kotid ja tuped võivad olla kaela riputatavad, vööl kantavad või mõlemat.

Kinnised

Kui nahast taskule on tarvis ka kinnist, siis meil on pakkuda mitmeid erinevaid variante – trukke, pandlaid, metallnuppe, pisikesi kotilukke. Eks kinnise valik peab sõltuma ka otstarbest ning selle selgitame tellimust leppides välja.

Õmblus või nahkpõime

Vutlarid ja ümbrised võivad saada kokku ühendatud õmbluse või nahkpõimega. Kontrastset värvi niidiga saab anda ehk väljanägemisele särtsu ja nahkpõimet on mitmeid erinevaid põimimise viise. Mõlemad variandid on ühtmoodi väga tugevad ja vastupidavad.

Märgvormitud vutlarid ja taskud

Ümbriseid, vutlareid ja tuppesid valmistame ka märgvormimise teel. Lühidalt tähendab see seda, et naha teeme me läbimärjaks ja venitame siis vormi ümber. Kuivades on sellel vormi järgi kuju. Et selline ümbris jäigem saaks, võib selle töö käigus ka kergelt ahjus üle “küpsetada”. Valik, et kas niimoodi vormida või mitte, on peamiselt olnud meie endi otsus olenevalt esemest ja kasutusest aga tellides võid ka ise selleks soovi avaldada – eelpool nimetatud, eraldi avatavatelt lehtedelt näed, et märgvormitud ümbrisel, kotil on tulenevalt tegumoest veidi teistmoodi väljanägemine. Mõnda asja aga tuleb parima tulemuse saavutamiseks kindlasti selliselt vormida.

Kõik ümbrised meisterdame kokku lepitud mõõdu järgi ning olenevalt kasutusalast võib olla lisaküsimusi, mida praegu ette aimata raske on – nii et kirjuta julgesti!


Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame:

Kuidas saame abiks olla? Kirjuta meile oma küsimustest, soovidest:Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!Vaata ka teisi meie valmistatud nahkesemeid

Tööriistad ei ole muidugi ju ainult haamrid ja peitlid!

Teistsugustele töövahenditele

Ameteid, hobisid on mitut laadi ning sestap ka tööriist erinev - Wanakuramuselt on töövahendile lisa saanud nii kokad, fotograafid ning ka näiteks need, kelle tööriist hoopis sülearvuti on!


Otsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia - nii on kõik need esemed kord alguse saanud!