Sisukord

Mõõgatupp

Mõõgatupp valmib taimpargitud täisnahast täpselt mõõga tera, kuju, mõõtu ja raskust arvesse võttes. Mõõgatupe valmistame käsitsi, võimalikud on igasugused Sulle meelepärased mudelid; valida saab muidugi ka värvi ning kaunistuseks mõne nahale voolitud märgikese või mustri.

Pildil olev mõõgatupp on koos õlarihmaga, mis kinnitub mõõgatupele kahe teineteisest eemal asetseva aasaga.


Mõõgatupe tellimine

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka. Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellitud mõõgatupp.

Kirjuta meile oma soovidest!

  • Kirjuta meile, millist mõõgatuppe soovid ning lisa nii palju detaile, kui Sulle esiotsa pähe tuleb. Võid jutu ilmestamiseks kaasa panna kirjaga ka mõne pildi või joonise.
    Kui meil on esialgne ülevaade soovidest, on meil võimalik paremini kaasa mõelda ja sobivamaid lahendusi pakkuda.
  • Milline värv Sulle meeldiks?
  • Kas soovid, et mõõgatupele oleks midagi ka kaunistuseks voolitud?

Mõõgatupe valmistamisest

Mõõgatupe valmistamiseks on meil aga tarvis ka mõõka, millele tuppe soovitakse. Töö käigus on tarvis teha mitmeid mõõtmisi ning ilma mõõgata ei ole meil kuidagi võimalik vajalikke dimensioone paika saada. Kinnitame, et Sinu mõõk on meil hästi hoitud ning töö käigus ei saa see kuidagi viga.

Arvatavalt mõõk pakiautomaati ei mahu ning sel juhul võib selle saata kas postipaki või kulleriga, lähema kandi rahvas võib oma mõõga ise kohale tuua ning asukohtade sobivusel võib olla võimalik ka kohtumine mujal – küsi järele!

Nahast mõõgatupp
Nahast mõõgatupp

Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame:

Kuidas saame abiks olla? Kirjuta meile oma küsimustest, soovidest:Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!


Nahast ümbrised tööriistadele

Vaata kõiki Wanakuramuse juures valminud nahast esemeid tööriistade kaitseks ja hoiustamiseks


Nahast vöökomplektid

Meilt tellides võid ka ise omale suurepärase vöökomplekti kokku panna. Kui tellid endale mõne terakaitsme, mis vööle kinnitub, siis täisnahast korralik vöö kulub ehk ka sinna juurde ära – võib olla lisada komplekti ka sobiv vöökott?


Otsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia – nii on kõik need esemed kord alguse saanud!


Tule Wanakuramuse töötuppa XXIII Mardilaadal Tallinnas Saku Suurhallis ning meisterda ise midagi nahkset!

Liitu ka FB Wanakuramuse töötoaga ning jaga kuulutust teistelegi!

Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liit: Kava ja muu asjakohane info
XXIII Mardilaat Tallinnas Saku Suurhallis – Facebooki leht

XXIII MardiLaat Saku Suurhallis saab alguse 7ndal novembril 2019 ning kestab neljal päeval.

Selle aasta teema keskendub ajatutele käsitööoskustele ja meistritele. Selle tähistuseks on Wanakuramustele sel aastal laiem paik ette nähtud ning töötoa pidamiseks igati soodsad tingimused loodud.

Töötoas saab valmistada nii väiksemaid ja lihtsamaid esemeid aga võib ette võtta ka suuremat sorti töö. Wanakuramuse valvsa pilgu all saavad kõik hakkama – töötuba sobib nii suurtele kui väikestele, nii noortele kui vanadele.