Nahast kabuur

Taimpargitud täisnahast kabuur püstolile.

Püstoli õlakabuur on valmistatud seest voodriga (vastu relva puutub samuti naha sile pool) ning avaneb trukiga. Õlarihma pikkust saab kruvineeti nihutades ka omajagu reguleerida.

Valmistamiseks kasutasime tellija maketti ning shablooni, et kõik saaks hästi istuv ja paras.


Nahast kabuuri tellimine

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka. Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellitud kabuur.

Kirjuta meile oma soovidest!

Kabuuri valmistamiseks on meil tarvis maketti, mille järgi kabuur vormida.

Piltidel on nähtavad õlakabuurid, kuid hea meelega võtame teha ka mõne muu mudeli – kirjuta meile julgesti oma soovidest!

Kui soovid kabuurile või tervele komplektile kaunistuseks ka nahale voolitud kirju, mustreid, pildikesi, siis ka see on muidugi võimalik. Saada meile selle kohta kas näidispilt või kirjeldus.

Valikus on mitmeid erinevaid värve!

Nahast püstolikabuur. Taimparknahk.
Nahast püstolikabuur
Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame ning kuidas võime abiks olla:
Nõustun, et minu nimi ja e-posti aadress on vajalikud, et kirjavahetust pidada. Täpsemalt: Wanakuramusele avaldatud andmetest.
* Ära muretse, me vastame kirjadele tõesti väga kiiresti!

Nahast ümbrised tööriistadele

Pakume mitmesuguseid tuppesid, terakaitsmeid, vutlareid, tööriistarulle, noakotte ning muidki ümbriseid igasugustele tööriistadele ja teistele esemetele.
Vaata meie teisigi töid järgnevatelt lehtedelt:


Nahast vöökomplektid

Meilt tellides võid ka ise omale suurepärase vöökomplekti kokku panna. Kui tellid endale mõne sellise kabuuri, mis vööle kinnitub, siis täisnahast korralik vöö kulub ehk ka sinna juurde ära.


Otsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia – nii on kõik need esemed kord alguse saanud!