Noatupp

Noatupp valmib täpselt noa järgi, nii saab see täpselt paras ning peab nuga korralikult kinni.
Saame valmistada noatupe üsna ükskõik millisele noale.

Vööle kinnitamiseks on mitu varianti – noatupe külge saab teha jäiga aasa (nuga on jäigalt vertikaalasendis) või sellise vööaasa, mis kinnitub D-aasa külge ning võimaldab noatupel liikuda. Viimane võib olla kasuks, kui tihemini istumist ette tuleb. Noatupp võib vööle kinnituda ka horisontaalselt (rihmaga kohakuti). Matkanoa tupele saab lisada tasku terituskivile, tulepulgale.

Muidugi on võimalikud ka igasgused muud kandmise viisid – aasake ja rihmake, et nuga näiteks hoopis kaelas kanda.

Nahast noatuped noa järgi


Noatupe tellimine

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka. Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellitud noatupp.

Kirjuta meile oma soovidest!

  • Millist noatuppe millisele noale soovid? Oled teretulnud ka lisama pildi noast, millele tuppe soovid tellida.
  • Mis värv Sulle meeldiks?
  • Kas soovid, et noatupele oleks midagi ka kaunistuseks voolitud?

Noatupe valmistamisest

Nuga on üks nendest esemetest, millele tuleb tupe valmistamiseks kasutada märgvormimist. Selliselt saab tupp endale noa järgi kuju ning saab seega just sellele noale täpselt paras.

Sellise korraliku tupe valmistamiseks on seega vaja, et saadad meile just selle noa, millele tuppe soovid. Meie jaoks on see tänaseks juba igapäevane lugu aga olgu siiski nimetatud, et Sinu nuga saab olema meie juures hästi hoitud. Nuga vormimise ajal kuidagi viga ei saa.

Nahast noatupp puukko noale. Taimparknahk.
Nahast noatupp puukko noale
Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame ning kuidas võime abiks olla:
Nõustun, et minu nimi ja e-posti aadress on vajalikud, et kirjavahetust pidada. Täpsemalt: Wanakuramusele avaldatud andmetest.
* Ära muretse, me vastame kirjadele tõesti väga kiiresti!

Nahast ümbrised tööriistadele

Pakume mitmesuguseid tuppesid, terakaitsmeid, vutlareid, tööriistarulle, noakotte ning muidki ümbriseid igasugustele tööriistadele ja teistele esemetele.
Vaata meie teisigi töid järgnevatelt lehtedelt:


Nahast vöökomplektid

Meilt tellides võid ka ise omale suurepärase vöökomplekti kokku panna – täisnahast korralik vöö sobib Sinu uue noatupega hästi ning võib olla lisada komplekti ka sobiv vöökott?


Otsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia – nii on kõik need esemed kord alguse saanud!