Padrunisalve tasku

Taimpargitud täisnahast salvetasku.

Pildil olevad salvetaskud on vormitud täpselt salve järgi. Märgvormimiseks kastame naha läbimärjaks ja venitame vormi saamiseks hoolikalt kilesse mässitud salve ümber. Kui nahk kuivab, siis muutub see kõvemaks ja jääb vormi hoidma. Teine kord tuleb märgvormitud ese ahjus veidi üle kuumutada, et selle pind veelgi kõvem saaks.

Võimalikud on ka teistsugused salvetaskud ning tasku mõnele teisele tööriistale

Kui Sulle meeldiks mõni teistsugune mudel, siis anna meile sellest julgesti teada. Muidugi on võimalik ka hoops salvedele mõeldud vöökott ning vööle riputatav tasku või kott mõnele teisele tööriistale. Näiteks – meil on valmistatud ka noatuppesid ja terakaitsmeid kirvestele.

Nahast padrunisalve tasku
Nahast padrunisalve tasku

Salvetasku või koti tellimine

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka. Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellitud terakaitse.

Kirjuta meile oma soovidest!

Kaitse valmistamiseks on meil tarvis tööriista, millisele kaitset soovid. See on oluline selle pärast, et saaksime selle valmistada parasjagu sobiva ning ilma täpsete mõõtudeta ei saa seda teha. Tööriista võb saata ka näiteks postipakiga ning kinnitame, et Sinu tööriist on meie juures hästi hoitud.

Et padrunisalve tasku saaks salvede hoidmiseks piisavalt tihe, tuleb mõõt võtta täpselt just selliselt salvelt, mida selles kanda soovitakse. Sestap tuleb sarnase salvetasku valmistamise jaoks saata meile ka salv, mida sellises taskus hoidma hakatakse. Kui saadad meile töö jaoks salve, siis meil saab see hästi hoitud ning salv ei saa vormimise ajal viga.

Salvede jaoks vöökoti tellimisel piisab ka salve mõõtudest. Sel juhul kirjuta meile, milline kott olla võiks ning mitut salve mahutama peaks.

Nii salvetaskule kui kotile pakume kaunistuseks käsitsi voolitud mustreid ja märgikesi, pakkuda on erinevaid värve!

Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame ning kuidas võime abiks olla:
Nõustun, et minu nimi ja e-posti aadress on vajalikud, et kirjavahetust pidada. Täpsemalt: Wanakuramusele avaldatud andmetest.
* Ära muretse, me vastame kirjadele tõesti väga kiiresti!

Nahast ümbrised tööriistadele

Pakume mitmesuguseid tuppesid, terakaitsmeid, vutlareid, tööriistarulle, noakotte ning muidki ümbriseid igasugustele tööriistadele ja teistele esemetele.
Vaata meie teisigi töid järgnevatelt lehtedelt:


Nahast vöökomplektid

Meilt tellides võid ka ise omale suurepärase vöökomplekti kokku panna. Kui tellid endale mõne sellise salvetasku, mis vööle kinnitub, siis täisnahast korralik vöö kulub ehk ka sinna juurde ära – võib olla lisada komplekti ka sobiv vöökott?


Otsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia – nii on kõik need esemed kord alguse saanud!