Padrunisalve tasku

Vööle riputatav märgvormitud salvetasku.

Pildil olevad salvetaskud on vormitud täpselt salve järgi. Märgvormimiseks kastame naha läbimärjaks ja venitame vormi saamiseks hoolikalt kilesse mässitud salve ümber. Kui nahk kuivab, siis muutub see kõvemaks ja jääb vormi hoidma. Teine kord tuleb märgvormitud ese ahjus veidi üle kuumutada, et selle pind veelgi kõvem saaks.

Vööle kinnitatavad nahast salvetaskud

Taimparknahast, käsitsi tehtud.

Nahast märgvormitud padrunisalve tasku
Nahast märgvormitud padrunisalve tasku vööaasadega.

Salvetaskute valmistamisest

Et padrunisalve tasku saaks salvede hoidmiseks piisavalt tihe, tuleb mõõt võtta täpselt just selliselt salvelt, mida selles kanda soovitakse. Sestap tuleb sarnase salvetasku valmistamise jaoks saata meile ka salv, mida sellises taskus kasutada soovitakse. Kui saadad meile töö jaoks salve, siis meil saab see hästi hoitud ning salv ei saa vormimise ajal viga.

Kui soovid salvede jaoks näiteks vöökotile sarnast pauna, siis piisab ka salve mõõtudest.

Meilt saab tellida

Kirjuta Wanakuramusele kiri oma soovidega – ava tellimisvorm!

Teised nahast tuped, kaitsmed ja ümbrised

Valmistame ka teistele tööriistadele terakaitsmeid ja ümbriseid, kotte ja tuppesid. Nii on meil väljanäituseks kirveterale tehtud kaitse, noatuped ja erinevaid vutlareid igasugustele esemetele.

Lisaks leidub meil ka vöökotte, telefoniümbriseid ja võtmetaskuid.

Kui soovid salvetasku juurde ka vööd, siis võivad Sulle huvi pakkuda ka meie valmistatud nahkrihmad ja mustritega vööd, matkalistele matkavöö.