Padrunisalve tasku

Taimpargitud täisnahast salvetasku.


Nahast märgvormitud padrunisalve tasku
Nahast märgvormitud padrunisalve tasku vööaasadega.

Pildil olevast salvetaskust

Pildil olevad salvetaskud on vormitud täpselt salve järgi. Märgvormimiseks kastame naha läbimärjaks ja venitame vormi saamiseks hoolikalt kilesse mässitud salve ümber. Kui nahk kuivab, siis muutub see kõvemaks ja jääb vormi hoidma. Teine kord tuleb märgvormitud ese ahjus veidi üle kuumutada, et selle pind veelgi kõvem saaks.

Võimalikud on ka teistsugused salvetaskud ning tasku mõnele teisele tööriistale

Kui Sulle meeldiks mõni teistsugune mudel, siis anna meile sellest julgesti teada. Muidugi on võimalik ka hoops salvedele mõeldud vöökott ning vööle riputatav tasku või kott mõnele teisele tööriistale. Näiteks – meil on valmistatud ka noatuppesid.


Salvetaskute valmistamisest

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka. Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellitud salvetasku.

Kirjuta meile oma soovidest!

Et padrunisalve tasku saaks salvede hoidmiseks piisavalt tihe, tuleb mõõt võtta täpselt just selliselt salvelt, mida selles kanda soovitakse. Sestap tuleb sarnase salvetasku valmistamise jaoks saata meile ka salv, mida sellises taskus hoidma hakatakse. Kui saadad meile töö jaoks salve, siis meil saab see hästi hoitud ning salv ei saa vormimise ajal viga.

Salvede jaoks vöökoti tellimisel piisab ka salve mõõtudest. Sel juhul kirjuta meile, milline kott olla võiks ning mitut salve mahutama peaks.

Nii salvetaskule kui kotile pakume kaunistuseks käsitsi voolitud mustreid ja märgikesi, pakkuda on erinevaid värve!


Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame:

Kuidas saame abiks olla? Kirjuta meile oma küsimustest, soovidest:Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!Teistsugustele töövahenditele

Ameteid, hobisid on mitut laadi ning sestap ka tööriist erinev - Wanakuramuselt on töövahendile lisa saanud nii kokad, fotograafid ning ka näiteks need, kelle tööriist hoopis sülearvuti on!

Nahkrihmad, vöökotid ja vöökomplektid

Uuele uhkele salvetaskule väärilise nahkrihma saad samuti Wanakuramuselt ning kui mõned esemed veel mahutamist tahavad, siis hindad kindlasti ka vöökotti!


Otsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia - nii on kõik need esemed kord alguse saanud!