Sisukord

Terakaitse kirvele

Terakaitse valmib kirvetera mõõdu ja kuju järgi taimpargitud täisnahast. Kaitsme valmistame käsitsi, võimalikud on igasugused Sulle meelepärased mudelid; valida saab muidugi ka värvi ning kaunistuseks mõne nahale voolitud märgikese või mustri.

Terakaitse kirvele. Taimparknahk; käsitsi tehtud.
Terakaitse kirvele

Pildil olevast terakaitsmest

Terakaitse on kokku õmmeldud. Et kirve tera õmblust katki ei lõikaks, on kaitsme õmbluse kohal veel üks kiht paksemat nahka – nii ei puutugi tera õmblusega kokku. Kaitse kinnitub teisel küljel trukiga; nii ei ole kirve pea “kuklapoolel” midagi, mis takistaks vajadusel seda osa kirvest kasutada.

Võimalikud on ka teistsugused terakaitsme mudelid

Õmbluste asemel on võimalik kasutada neete, terakaitse kuju ja ülesehitus võib saada teistsugune; selline nagu oled harjunud kasutama või enda jaoks kõige otstarbekama leiad olevat.

Terakaitse mõnele teisele tööriistale?

Muidugi! Meil on valmistatud ka näiteks noatuppesid ning teretulnud on ka kõik teised tööriistad!


Terakaitsme tellimine

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka. Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellitud terakaitse.

Kirjuta meile oma soovidest!

  • Millist kaitset ja millisele tööriistale soovid?
  • Kas soovid ka näiteks riputusaasa (vööle riputamiseks näiteks) või mõnda muud lisa?
  • Milline värv Sulle meeldiks?
  • Kas soovid, et terakaitsele oleks midagi ka kaunistuseks voolitud?

Terakaitse valmistamisest

Kaitse valmistamiseks on meil tarvis tööriista, millisele kaitset soovid. See on oluline selle pärast, et saaksime selle valmistada parasjagu sobiva ning ilma täpsete mõõtudeta ei saa seda teha. Tööriista võb saata ka näiteks postipakiga ning kinnitame, et Sinu tööriist on meie juures hästi hoitud.


Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame:

Kuidas saame abiks olla? Kirjuta meile oma küsimustest, soovidest:Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!


Nahast vöökomplektid

Meilt tellides võid ka ise endale uhke komplekti kokku panna – vali noatupele, vöökotile või vutlarile sobiv rihm juurde!
Otsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia – nii on kõik need esemed kord alguse saanud!