Tööriistarull

Nahast tööriistarull valmib kokku lepitud suuruses ja taskute arvuga,
Sinu tööriistade mõõdu järgi.

Tööriistarull on mõnus ja tõhus vahend nii riistade kaasas kandmiseks kui töötamise ajal.
Kui hoiad iga asja oma kohal alati, siis on lihtne tööriistad kiiresti kokku pakkida ning jälle tööle asudes, rulli lahti keerates, on Sul kogu aeg neist hea ülevaade.

Nahast tööriistarullid

See tööriistarull on valmistatud väiksematele tööriistadele. Sestap sobib hästi, kui nende taskud sellisel moel vastakuti on. Kui Sinu tööriistad, millistele rulli soovid on suuremad, võib olla ka teravamad, siis võib kaaluda mudeli poolest ka sarnast ülesehitust nagu noakottidel, kus ühel pool on taskud ning teiselt poolt katab tööriistu nahast klapp.


Tööriistarulli tellimine

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka. Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellitud tööriistarull.

Kirjuta meile oma soovidest!

  • Kirjuta meile millistele tööriistadele rulli soovid ning mitu taskut peaks rulli sees olema. Võid oma tööriistadest ka pildi kaasa saata, et teaksime, millega arvestada.
  • Millist mudelit eelistad – kas sarnast nagu siin piltidel või hoopis sellist nagu ülal viidatud noakottidel?
  • Siin piltidel on tööriistarulli kinnitamiseks nahast pael. Aga kinnise võib teha ka näiteks pandlaga. Lisaks võib tööriistarull endale vajadusel saada külge ka sanga ja rihma. Kui Sul mõni selline soov on, siis märgi see ka üles.
  • Mis värv Sulle meeldiks?
  • Kas soovid, et tööriistarullile oleks midagi ka kaunistuseks voolitud?

Edaspidises kirjavahetuses, kui ülevaade olemas ning oskame paremini küsida, täpsustame olenevalt tööriistadest ka kõik mõõdud.

Nahast tööriistarull
Nahast tööriistarull. Rulli taskute ääred on vastupidavuse suurendamiseks ka needitud.
Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame ning kuidas võime abiks olla:
Nõustun, et minu nimi ja e-posti aadress on vajalikud, et kirjavahetust pidada. Täpsemalt: Wanakuramusele avaldatud andmetest.
* Ära muretse, me vastame kirjadele tõesti väga kiiresti!

Nahast ümbrised tööriistadele

Pakume mitmesuguseid tuppesid, terakaitsmeid, vutlareid, tööriistarulle, noakotte ning muidki ümbriseid igasugustele tööriistadele ja teistele esemetele.
Vaata meie teisigi töid järgnevatelt lehtedelt:


Otsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia – nii on kõik need esemed kord alguse saanud!