Ümbrised

Nahast ümbrised telefonile ja võtmetele, prillitoosid ning kotikesed muudele esemetele. Mõõdud ja tegumood saavad kokku lepitud vastavalt otstarbele.

Meilt saab tellida nahast ümbrise ükskõik millele, mis seda vajab.

Ümbrised telefonile, võtmetele, muudele esemeteleÜmbriste valmistamisest, tellimine

Ümbrise tellimisel lepime kokku kõikides üksikasjades

Ümbrise tellimisel lepime kokku kõikides üksikasjades – kõik need võivad olla kaela riputatavad, vööl kantavad või lihtsalt tasku pistetavad.

Kinnised

Kui nahast taskule on tarvis ka kinnist, siis meil on pakkuda mitmeid erinevaid variante – trukke, pandlaid, metallnuppe, pisikesi kotilukke, magnetit. Eks kinnise valik peab sõltuma ka otstarbest.

Õmblus või nahkpõime

Ümbriseks saavad nahatükid saab ühendada nahkpõime või õmblustega – mõlemad on tugevad ja vastupidavad variandid.

Märgvormitud ümbrsed

Vahel on mõistlikum nahast ümbris valmistada märgvormimise teel. Lühidalt tähendab see seda, et naha teeme me läbimärjaks ja venitame siis vormi ümber. Kuivades on sellel vormi järgi kuju. Et selline ümbris jäigem saaks, võib selle töö käigus ka kergelt ahjus üle “küpsetada”. Valik, et kas niimoodi vormida või mitte, on peamiselt olnud meie endi otsus olenevalt esemest ja kasutusest aga tellides võid ka ise selleks soovi avaldada.

Nahast mustriga vutlar trummipulkadele. Valmistatud käsitsi.
Nahast vutlar trummipulkadele


Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame:

Kuidas saame abiks olla? Kirjuta meile oma küsimustest, soovidest:Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!Vaata ka teisi meie valmistatud esemeid


Otsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia - nii on kõik need esemed kord alguse saanud!