Telefonile

Nahast telefoniümbrised valmivad kokku lepitud mõõdu, telefonimudeli järgi ning saavad kaunistatud nahale voolitud piltide ja mustritega.

Telefonitasku

Nahast taskuke telefonile, mille valmistame telefoni mõõtude järgi.

Kott telefonile

Telefonikott on pealt suletav ning tihti ka kerge rihmaga, et telefoni mugavam kaasas kanda oleks.

Nahkkaaned telefonile

Kaaned valmivad telefonimudelile sobiva kaitseümbrisega, mille abil telefon kaante vahele kinnitub. Kui sellist saada ei ole, siis on võimalik kaante sisse meisterdada märgvormitud tasku.Telefoniümbriste valmistamisest

Kõikide ümbriste kohta kehtib, et neid saab kaunistada nii nahale voolitud piltide, kirjade, märgikeste, initsiaalide, nimega. Võimalik on nahale ka kirjutisi pressida.

Kõik tööd värvime me eraldi meisterdamise käigus ning värvivalikus on mitmeid toone – küsi järele!

Nahast ümbrise saab kokku panna nii õmbluste kui nahkpõimega – mõlemad on ühtmoodi tugevad ühendused.

Meilt saab tellida

Kirjuta Wanakuramusele kiri oma soovidega – ava tellimisvorm!

Telefonitaskute meisterdamisest

Nahast tasku telefonile valmib kokku lepitud mõõtude järgi (näiteks telefoni mudeli mõõtudele vastavalt). Taskule võib lisada ka panipaiga, kuhu mõne kaardi või paberraha pista saab.

Nahast kotid telefonile – valmistame koos klapi ja rihmaga

Klapi sulgemiseks on kasutada metallist nuppe, pandlaid, kotimagneteid, pistlukke, rihma ja aasaga viikingi stiilis kinnist. Eks kinnise valik peab sõltuma ka kasutuskeskkonnast, et telefon kotist näiteks jooksu pealt ei pudeneks.
Rihmasid saab kotile teha igasuguses pikkuses – näiteks nii risti üle kere kandmiseks kui ka randmele riputamiseks.

Telefonikaante valmistamisest

Enamikele telefonimudelitele on kaitseümbrised saadavad ning sel juhul valmib kaanepaar nii, et telefon kinnitub kaante külge needitud kaitseümbrisele. Piltidelt näed aga, et meile on tulnud mõned sellised tööd ette, kus telefonile sellist ümbrist ei valmistatagi. Sel juhul on võimalik kaantele siiski teha märgvormitud tasku, millele lõikame sisse igasugused tarvilised avaused.

Veel telefonile sobivat

Paljud meie tellijad on otsustanud telefoni tarvis hoopis vöökoti kasuks. See võib saada nõnda õhuke, et mahutabki vaid telefoni või veidi mahukam ning saad sinna pista ka näiteks sularaha ja võtmedki.

Nahast kaelakotid on sellised kerged paunad, mis on samuti mõeldud mõndade pisiesemete kaasas kandmiseks ning mahutavad muu kõrvale hästi ka telefoni.

Naisterahvastele on meil valmistatud selliseid mõnusaid käekotte, mis samuti mõeldud kompaktseteks mugavateks kaaslasteks – sealjuures on nad imeilusa väljanägemisega, kuid ei pelga isegi matkarada. Ja veel – rahakott on neile juba sisse ehitatud! Mehisema joonega koti saab sarnasel eesmärgil meisterdada näiteks väikeste õlakottide eeskujul.

Teised nahast ümbrised

Nahast ümbriseid leidub meil teistsugustelegi esemetele – näiteks nahast vutlarid, millistesse on küll juba igasugust mahutatud. Tasku või saba leiavad meilt ka võtmed ning tööriistad saavad nii tuped kui terakaitsed. Salvetasku eeskujul on võimalik ka igasugust muud riista vööle riputada.