Võtmehoidja, võtmetasku

Nahast võtmehoidjate valikus on variante võtmekimbu rihmale riputamiseks kui ka ümbriseid võtmetele, et need näiteks kotis või taskus teisi esemeid ei kriibiks. Muidugi leiad siit ka need võtmesabad, mis lihtsalt võtmepundi taha käivad.

Võtmehoidja vööl kandmiseks

Sellise võtmehoidja saab vööle riputada nii, et võtmed otsa pidi taskusse ulatuvad.

Nahast võtmehoidja

Võtmehoidja, millel ei ole erilisi lisafunktsioone, kuid mille eriliseks teeb see pilt, märgike või nimi, mille me Sinu soovil nahale voolime.

Võtmetasku

Võtmetasku ei lase võtmetel vastu teisi kotis või taskus olevaid esemeid kriipida.Kinnitatavad, riputatavad võtmehoidjad

Kui selline hoidja teha trukiga, on võimalik see ilma rihma lahti võtmata vöölt hõlpsalt kätte saada. Sel juhul võib valida, et kas võtmekimbu kinnitamiseks teeme võtmehoidja otsa ainult koha võtmerõngale või kinnitame sinna ka karabiini.

Et hoidja otsa saab panna väikese karabiini, siis trukk ei ole muidugi kohustuslik, sest võtmekimbu saab kätte ka karabiini küljest. See sobib juhul, kui ei ole vajadust võtmehoidjat tihti vöölt lahti võtta.

“Võtmesabad”

Võtmesaba, mille kaunistamiseks võib olla pea ükskõik mis Sulle pähe tuleb – nimi, märk, sümbol, initsiaalid või ka pildike, kui mahub. Saab tore meene või mälestusese! Võtmehoidja teeme ikka kahepoolse ning õmbleme naha äärtest läbi. Sedasi saab võtmehoidja kestvam ja kenam.

Võtmetaskud

Piltidel olevad rihmakesega võtmetaskud on meil tehtud 6x10cm ja 8x12cm mõõduga. Kui kimbus ei ole erilisi suuri ja pikki võtmeid, siis väiksem tasku mahutab nii 4-5 võtit suurepäraselt. Rihmakesega võtmetaskut saab ka vööl kanda.

Teine variant on metallnupuga väike vutlar võtmetele – väike nahast kotike, mille põhja külge saab soovi korral lisada nahkpaela võtmekimbu ühendamiseks.

Kui tellima hakkad, täpsusta millises mõõdus võtmetasku Sulle sobib; ülal nimetatud mõõdud ei ole piirang.

Meilt saab tellida

Kirjuta Wanakuramusele kiri oma soovidega – ava tellimisvorm!

Nahast ümbrised, vutlarid

Peale võtmete valmistame nahast ümbriseid igasugustele muudelegi esemelete. Välja näidata on näiteks igasugused nahast telefoniümbrised, vutlarid kõiksugustele esemetele ning tööriistadelegi – noatuped ja terakaitsmed.