Sisukord

Nahast võtmehoidjad ja võtmetaskud

Nahast võtmehoidjate valikus on variante võtmekimbu rihmale riputamiseks kui ka ümbriseid võtmetele, et need näiteks kotis või taskus teisi esemeid ei kriibiks. Muidugi leiad siit ka need võtmesabad, mis lihtsalt võtmepundi taha käivad.

Nahast võtmehoidjad


Võtmehoidjate valmistamisest

Kinnitatavad, riputatavad võtmehoidjad

Sellise võtmehoidja saab näiteks vööle riputada nii, et võtmed otsa pidi taskusse ulatuvad.
Kui selline hoidja teha trukiga, on võimalik see ilma rihma lahti võtmata vöölt hõlpsalt kätte saada. Sel juhul võib valida, et kas võtmekimbu kinnitamiseks teeme võtmehoidja otsa ainult koha võtmerõngale või kinnitame sinna ka karabiini.

Et hoidja otsa saab panna väikese karabiini, siis trukk ei ole muidugi kohustuslik, sest võtmekimbu saab kätte ka karabiini küljest. See sobib juhul, kui ei ole vajadust võtmehoidjat tihti vöölt lahti võtta.

“Võtmesabad”

Võtmehoidja, millel ei ole erilisi lisafunktsioone, kuid mille eriliseks teeb see pilt, märgike või nimi, mille me Sinu soovil nahale voolime.
Selle kaunistamiseks võib olla pea ükskõik mis Sulle pähe tuleb – nimi, märk, sümbol, initsiaalid või ka pildike, kui mahub. Saab tore meene või mälestusese! Võtmehoidja teeme ikka kahepoolse ning õmbleme naha äärtest läbi. Sedasi saab võtmehoidja kestvam ja kenam.

Võtmetaskud

Võtmetasku ei lase võtmetel vastu teisi kotis või taskus olevaid esemeid kriipida.
Piltidel olevad rihmakesega võtmetaskud on meil tehtud 6x10cm ja 8x12cm mõõduga. Kui kimbus ei ole erilisi suuri ja pikki võtmeid, siis väiksem tasku mahutab nii 4-5 võtit suurepäraselt. Rihmakesega võtmetaskut saab ka vööl kanda.

Teine variant on metallnupuga väike vutlar võtmetele – väike nahast kotike, mille põhja külge saab soovi korral lisada nahkpaela võtmekimbu ühendamiseks.

Kui tellima hakkad, täpsusta millises mõõdus võtmetasku Sulle sobib; ülal nimetatud mõõdud ei ole piirang.


Võtmehoidja tellimine

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka. Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellitud võtmehoidja.

Kirjuta meile oma soovidest!

  • Kirjelda, millist võtmehoidjat soovid?
  • Milline värv sulle meeldiks?
  • Kas voolime nahale ka mõne pildikese, mustri või nimetähed? (mustriks- pildiks võib olla pea ükskõik milline kujutis).
Nahast võtmetaskud krõnksulise mustriga, sinine ja kollane.
Nahast võtmetaskud krõnksulise mustriga, sinine ja kollane.

Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame:

Kuidas saame abiks olla? Kirjuta meile oma küsimustest, soovidest:Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!


Nahast ümbrised

Pakume igasuguseid erinevaid nahast ümbriseid. Kõik need valmistame tellijaga kokkuleppel mõõdus, värvitoonis, soovi korral mustriga ning ettenähtud otstarbeks!


Otsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia – nii on kõik need esemed kord alguse saanud!