Nahast võtmehoidjad ja võtmetaskud

Taimpargitud nahast erisuguse tegumoega tooted võtmete hoiustamiseks, kinnitamiseks ja märgistamiseks.

Nahast võtmehoidjad, mida saab ka vööle kinnitada. Erinevad värvid, käsitsi voolitud mustrid.
Nahast võtmehoidjad, mida saab ka vööle kinnitada. Erinevad värvid, käsitsi voolitud mustrid.

Nahast võtmehoidjad


“Võtmesabad”

Võtmehoidja, mille peamine funktsioon on võtmekimpu mingil moel märgistada.

Selleks võib olla Sinu enda välja mõeldud või mõni meeldiv märk, tähtede kombinatsioon vms, mille järgi tead võtit eristada – või hoopis mõni ergutust pakkuv sõnum, mis tuju heaks teeb, kui silm peale satub.

Võtmehoidja mõõtmed kujuneva Sinu soovide järgi. Kui soovid võtmehoidjale teksti või nahale voolitud pilti, siis saame selle järgi mõõdud täpsustada.

Nahast erivärvi võtmehoidjad nimetähtedega. Taimparknahk.
Nahast võtmehoidjad nimetähtedega, taustal veidi nahale voolitud mustrit kaunistuseks. Erinevad ilusad värvitoonid!

Kinnitatavad, riputatavad võtmehoidjad

Sellise võtmehoidja saab näiteks vööle kinnitada nii, et võtmed taskusse rippu jäävad.

Kui kinnitame sellisele võtmehoidjale väikese karabiini, saab võtmekimbu kasutamiseks hoidja küljest lahti võtta.

Kui valmistame sellise võtmehoidja trukiga avatava aasana, siis on sellist lihtne vööle riputada ja ära võtta ilma, et peaks vöörihma lahti tegema.

Need kaks varianti muidugi ei välista teineteist; selline võtmehoidja võib saada nii karabiini kui ka trukiga.

Mahagonikarva nahast võtmehoidjad on trukiga avatavad ning neid on lihtne vööle kinnitada ja sellelt lahti võtta. Taimparknahk.
Nahast võtmehoidjad muhu männa ja kuupäevaga. Aasa kujulised võtmehoidjad on trukist avatavad- suletavad ning seega on neid lihtne vööle riputada ja sealt ka kiirelt kätte saada.

Võtmetaskud

Võtmetasku ei lase võtmetel vastu teisi kotis või taskus olevaid esemeid kriipida.

Võtmetasku valmistame hea meelega Sinu nimetatud mõõtmete järgi. Sedasi saame pakkuda sobivat ümbrist ka siis, kui soovid selles hoida ainult üht väikest võtit ning ka juhul, kui Sul on mitmeid pikki ja suuri võtmeid kimbus.

Kinniseks on pakkuda metallist trukki või väikest nuppu.

Et võtmetaskud on pinnalaotuselt võtmehoidjatest üldiselt kõige suuremad, siis võid sellise kaunistuseks ka mõne uhkema pildi välja valida.

Suur nahast võtmetasku puu pildiga. Õlitatud viimistlus, taimparknahk.
Suur nahast võtmetasku puu pildiga. Selle võtmetasku mõõtmed on 10 x 15 cm.

Võtmehoidjate valmistamisest

Erinevatel võtmehoidjatel on naha pinda rohkem või vähem ning vastavalt sellele saame pakkuda ka nahale voolitud pildikesi, märgikesi, nimetähti ja sõnumeid.

Võtmehoidja võib kanda viidet, millise ukse võtmed avavad või kellele võtmekimp kuulub.

Naha pinda võib kasutada väga praktiliselt – kirjutades sellele näiteks telefoninumbri, et kaotuse korral oleks leidjal lihtne omanikuga kontakti saada. Kui võtmekimpe on laual tihti mitu, siis võib võtmehoidjad teha erivärvilised ning miks mitte nimetähtedega, et igaüks kiirelt nende seast oma leiaks. Valikus on palju ilusaid värve!

Võtmehoidja kaunistuseks saab lisada käsitsi voolitud mustrikirju või mõne meeldiva märgikese.

Kui naha pinda on rohkem (näiteks võtmetaskul), siis võib lisada ka mõne natuke suurema ja detailsema pildi. Väiksema võtmehoidja juhul saab ära kasutada mõlemat võtmehoidja poolt – kui ühele poolele voolime ehk mingisuguse märgi ja mustrikirja, siis teisel poolel võib olla väike ergutav sõnum, mis omanikku igapäevaselt saadab.

Võtmehoidja karabiini või võtmerõngaga

Kõikide võtmehoidjate juhul kehtib, et see võib saada kas väikese karabiini või võtmerõngaga. Karabiini võiks eelistada juhul, kui võtmekimpu on tarvis tihti võtmehoidja küljest lahti võtta – näiteks vööle riputatava võtmehoidja juhul (eriti, kui see ei ole trukiga vöölt lahti võetav). Kui väikest karabiini ei soovi, siis saab võtmehoidja koos võtmerõngaga.


Võtmehoidja tellimine

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka. Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellitud võtmehoidja.

Kirjuta meile oma soovidest!

  • Kirjelda, millist võtmehoidjat soovid?
  • Milline värv sulle meeldiks?
  • Kas voolime nahale ka mõne pildikese, mustri või nimetähed? (mustriks- pildiks võib olla pea ükskõik milline kujutis).
Nahast võtmetaskud krõnksulise mustriga, sinine ja kollane. Taimparknahk.
Nahast võtmetaskud krõnksulise mustriga, sinine ja kollane.
Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame ning kuidas võime abiks olla:
Nõustun, et minu nimi ja e-posti aadress on vajalikud, et kirjavahetust pidada. Täpsemalt: Wanakuramusele avaldatud andmetest.
* Ära muretse, me vastame kirjadele tõesti väga kiiresti!

Nahast ümbrised

Pakume igasuguseid erinevaid nahast ümbriseid. Kõik need valmistame tellijaga kokkuleppitud mõõdus, värvitoonis, soovi korral pildi või mustriga ning ettenähtud otstarbeks!


Otsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia – nii on kõik need esemed kord alguse saanud!