Vutlar

Nahast vutlarid, kotid, ümbrised igasuguste ja kõikvõimalike esemete mahutamiseks – on need siis trummipulgad või taskunuga.

Nahast vutlarid

Nahast vutlari valmistame kokku lepitud mõõtude järgi ükskõik millele, mis seda vajab. Kui soovid vutlarit tellida, siis on hea kui kirjutad, et milliseks otstarbeks seda kasutada plaanid – siis on meil lihtsam kaasa mõelda ning sobivaid lahendusi pakkuda. Nii saab kott Sinu nimetatud eseme jaoks igati sobiv – nii kuju, mõõdu kui kasutamistingimuste poolest.


Vutlarite valmistamisest

Ülal sai juba nimetatud, et vutlar saab tehtud soovitud esemele selle mõõtude ja iseärasuste järgi. Lisaks kasutusotstarbe kirjeldusele võib meid aidata ka pildike esemest.

Vutlari kinnituseks on pakkuda trukke, metallnuppe, magneteid, pisikesi pandlaid ja pistlukke. Kinnituse valik peaks sõltuma ennekõike sellest, et milliseks otstarbeks vutlarit vaja on, millistes oludes seda kasutatakse.

Vutlariks välja lõigatud nahast osad saab omavahel ühendada tavaliste õmblustega või nahkpõimega. Kaunistuseks pakume nahale voolitud pilte, mustreid.

Meilt saab tellida

Kirjuta Wanakuramusele kiri oma soovidega – ava tellimisvorm!

Nahast ümbrised ja tuped

Meil on eraldi lehtedel veel välja pakutud telefoniümbrised (sh nii taskud, kotid kui kaaned), võtmetele erinevaid taskuid ja sabasid ning tööriistadele pühendatud lehelt leiad ka noatuped, terakaitsmed, salvetaskud.