Nahast vutlar


Nahast vutlarid, kotid, ümbrised igasuguste ja kõikvõimalike esemete mahutamiseks – on need siis trummipulgad või taskunuga.

Nahast karu pildiga vutlar taskunoale
Nahast vutlar taskunoale

Nahast vutlari valmistame kokku lepitud mõõtude järgi ükskõik millele, mis seda vajab. Kui soovid vutlarit tellida, siis on hea kui kirjutad, et milliseks otstarbeks seda kasutada plaanid – siis on meil lihtsam kaasa mõelda ning sobivaid lahendusi pakkuda. Nii saab kott Sinu nimetatud eseme jaoks igati sobiv – nii kuju, mõõdu kui kasutamistingimuste poolest.

Teemad sellel lehel

Nahast vutlarid igasugustele esemetele

Vutlarite valmistamisest

Vutlar saab tehtud soovitud esemele selle mõõtude ja iseärasuste järgi. Lisaks kasutusotstarbe kirjeldusele võib meid aidata ka pildike esemest.

Vutlari kinnituseks on pakkuda trukke, metallnuppe, magneteid, pisikesi pandlaid ja pistlukke. Kinnituse valik peaks sõltuma ennekõike sellest, et milliseks otstarbeks vutlarit vaja on, millistes oludes seda kasutatakse.

Vutlariks välja lõigatud nahast osad saab omavahel ühendada tavaliste õmblustega või nahkpõimega. Kaunistuseks pakume nahale voolitud pilte, mustreid.


Vutlari tellimine

Valmistame kõik esemed otsast lõpuni käsitsi ning kasutame tööks ainult taimpargitud nahka. Samuti saab käsitsi ja ehtsast nahast Sinu tellitud vutlar.

Kirjuta meile oma soovidest!

  • Kirjelda millele ja millist vutlarit soovid? Võid jutu ilmestamiseks esemest ka igaks juhuks pildi kaasa saata.
  • Milline värv sulle meeldiks?
  • Kas voolime vutlarile ka mõne pildi, mustri või nimetähed? (mustriks- pildiks võib olla pea ükskõik milline kujutis).
Nahast vutlar mängukaartidele
Nahast vutlar mängukaartidele.


Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame ning kuidas võime abiks olla:
Nõustun, et minu nimi ja e-posti aadress on vajalikud, et kirjavahetust pidada. Täpsemalt: Wanakuramusele avaldatud andmetest.
* Ära muretse, me vastame kirjadele tõesti väga kiiresti!Nahast ümbrised

Lisaks ülal esitletud erineva otstarbega nahast vutlaritele pakume ka telefonitaskuid, kaasi telefonile ning võtmehoidjaid ja võtmetaskuid.

Veel on meie valikus ka eriotstarbelisi nahast ümbriseid igasugustele tööriistadele – noatuped, terakaitsmed ja tööriistarullid.


Otsid mõnda teist toodet?

Vaata esilehele, kus on piltidega lingid kõikide meie ilusatele ja uhketele käsitsi nahast valmistatud esemete liikidele.

Ja ära unusta, et meilt võid tellida ka siis, kui Sa meie tööde hulgast mõnda konkreetset veel ei leia – nii on kõik need esemed kord alguse saanud!