Sisukord

Nahatööd Wanakuramuse Nahakambrist

Nahatööd teeme käsitööna – nii on meil võimalik teha väga erilisi nahkesemeid, mis on igal juhul kordumatud, ainulaadsed ja omanäolised. Nahast valmistatud esemed ei ole mitte lihtsalt ilusad, need on väga pika kasutuseaga ning seega suurepärased kingitused – nii iseendale kui kallimale.

Kummalised keerdkäigud ja hämarad nurgatagused – see leht siin on Nahakambri kaart, mis tutvustab, mida siit kõike leida võib:


Wanakuramuse Sahver

Sahvris saab ülevaate sellest, mis parajasti müügiks valmis on. Mõni võiks sellist kohta isegi E-Poeks nimetada. Kui mõni tähtpäev juba uksele koputab ning meil ei ole enam aega uut tellimust valmistada, siis tasub kindlasti siia vaadata.

Tellimustöödele lisaks meeldib meile ka iseenda nägemusi siia reaalsusesse sikutada ning sedasi rakendame me oma oskusi ka selliste esemete valmistamiseks, mida enda hing meisterdada ihkab. Neid esemeid müütame me siin lehel ning mõndadel festivalidel, laatadel.


Aga seal riiulitel on veel rohkem nahast tooteid – vajuta nupule ning oledki Sahvrisse astunud:


Wanakuramuse tellimustööd

Enamus meie töid ongi tellimustööd ning sellest, mida meil juba kõike valmistatud on, sellest saab nendel lehtedel kena ülevaate.

Nagu ikka – on pildil olev vaid inspiratsiooniks ning näituseks sellest, mida teha saab, kuid ükski nendest näidetest ei ole mingisugune piirang.


Siin on nüüd mõned lehed paksu albumi vahelt paistmas – vajuta nupule, et maanduda õdusasti kiiktoolis kamina ees ning saadki meie pilte lehitsema hakata:


Veel mõned otseteed kambri tähtsatesse nurgakestesse