Sisukord

Kamber liigub

Teinekord saadetakse Wanakuramustele ka küllakutseid.
Hea seltskonna vastu ei ole meil küll vähimatki – seega pakime me sel puhul naha, tööriistad, värvid- vaha ja muud määrded motoriseeritud raudvankri peale ja lähebki sõit lahti.


Wanakuramus laadal

Tule nahakaupa ostma või tellimust leppima! Osaleme väärt laatadel, kus palju põnevat ja huvitavat!

Wanakuramusel on alati midagi suurepärast käsitööna nahast tehtut ka Sahvririiulitel, mida mõnele toredale laadale kaasa tuua. Ja enamgi veel – võimalusel toome laadale kaasa ka oma töötoa. Wanakuramus võib laada ilmestamiseks kas ainult ise seda siis kasutada ja külalistele nõnda nahatööd näidata või ka soovijaile pakkuda ise ametit lähemalt katsuda.

Kui Sa laadale tulema ei pääse, vali endale Wanakuramuse Sahvrist midagi uhket või saada hoopis tellimus teele!

Töötuba laadal

Kui vaata(si)d meie pilte, siis nägid, et paljudel laatadel saab osaleda õpitoas ning endale midagi vahvat meisterdada. Kui tahad, et sedasorti ettevõtmistest kuuldused kindlasti Sinuni jõuaks, võid näiteks Wanakuramuse FB lehe endale meeldivate hulka arvata. Sinna kirjutame alati eelolevatest sündmustest, sh ka sellest, kui meil avaneb võimalus jälle meisterdama kutsuda!


Töötoad / Õpitoad

Uued oskused, kasulikud kogemused!

Töötoas saab tutvust teha nahatööriistadega, töövõtetega ning ise valmistada mingisuguse kokku lepitud eseme. Suuremate esemete valmistamine võtab aega väga mitu tundi kuni mitu päeva. Paari tunniga aga võib saada valmis käepaela, kellarihma, võtmehoidja, kaarditasku, võibolla isegi püksirihma/ nahkvöö või väikese nahast pauna.

Töötuba sobib nii suurtele kui väikestele. Hätta ei jää keegi, sest Wanakuramus jälgib kõiki ja kõike ning annab vajadusel aga juhtnööre tegutsemiseks.

Uuri töötoa tellimise kohta – võta ühendust!

Kui soovid meilt töötuba tellida, siis võta julgesti ühendust. Kirjuta meile aadressil [email protected], mida soovid töötoa käigus valmistada ning kui palju on osalejaid. Muu olulise täpsustame, kui esialgsed asjaolud selgunud on.

Täna ei ole Wanakuramusel sellist kohta veel, kuhu külalisi kutsuda. Sestap peab olema koht, kus töötuba korda saata sul endal pakkuda. Töökohale suuri nõudmisi ei ole – olenevalt valmistatavast esemest võib olla natukene on erisusi kuid üldiselt on peamine, et iga osaleja saaks istuda laua taga ning tema ees oleks tal vabalt ruumi tegutseda. Valgustus peab olema normaalne (tavaline) ning peab saama tilgakese külma puhast vett ligi võtta.