Wanakuramus laata pidamas

Tule nahakaupa ostma või tellimust leppima! Osaleme väärt laatadel, kus palju põnevat ja huvitavat!

Meie väljasõitude pildialbumist saad põhjaliku ülevaate, kus me käinud oleme ning kuhu meid varsti oodata on. Aga mõned kohad on nii armsaks saanud meile, et sõidame nendesse paikadesse juba mitmendat aastat. Nõnda leiad meid kindlasti Bushcraft festivalilt Raudsillal, Tallinna Keskaja päevadelt Niguliste mäe jalamil, kus eriti vahva meistrite ja käsitööliste kants neil päevil sisse seatakse, Viljandi Folgi käsitööhoovist, kus muusikaliste elamuste kõrvale vahelduseks midagi vahvat meisterdada saab, korra suve jooksul ikka ka Raekoja platsist meistrite väljanäituselt Ava Lava raames ning sügiseti Saku Suurhalli Mardilaadalt.

Milleks laadale tulla?

Kõik laadad ja festivalid, kuhu Wanakuramus sõidab, on rangelt käsitööliste kantsid. See tähendab, et nendelt ettevõtmistelt leiab päris kindlasti ehtsat käsitöökaupa. Selle kinnituseks saab seal lisaks ostmisele ka tutvust teha meistrite endiga, saab tulla tellimust leppima, kui eelistad isiklikku suhtlust e-posti kirjadele, saab näha milliste tööriistadega ning kuidas töö tehtud saab ning saab ka ise meistri juhatusel midagi valmistada. Wanakuramusel on alati õpitoa võimalus nendel väljasõitudel kaasas. Lisaks ei ole Wanakuramuse nahakaupa müügil kusagil mujal kui ainult Wanakuramuse enda veebipoes ning kui tahad valiku tegemiseks kaupa oma silmaga näha ja käega katsuda, siis need festivalid on selleks suurepärane võimalus.

Kutsu Wanakuramus külla

Kui plaanitsed väärt laata või festivali ning soovid oma külalistele pakkuda ehtsast nahast otsast lõpuni käsitsi valmistatud kaupa, siis kirjuta meile julgesti, võimalusel tuleme kindlasti!

Keskaja Päevad, Niguliste küla 2016
Keskaja Päevad, Niguliste küla 2016. Foto: Geit Eero.

Wanakuramus liikvel


Kuidas levib teave eelolevate väljasõitude kohta?

Kõige kindlam viis alati teoksil olevaga kursis olla, on Wanakuramuse sotsiaalmeedia kontod! Ei ole veel ette tulnud, et poleks sinna pilti või videot korda saadetust postitanud!

Lisa Wanakuramuse Facebooki leht meeldivaks või jälita meid Instagramis!

Wanakuramuse Facebooki leht
Wanakuramuse Instagrami leht

Link avaneb uuel lehel