Skip Navigation

Wanakuramuse nahatöö õpituba


Uued oskused, kasulikud kogemused!

Õpitoas saab tutvust teha nahatööriistadega, töövõtetega ning ise valmistada mingisuguse kokku lepitud eseme. Suuremate esemete valmistamine võtab aega väga mitu tundi kuni mitu päeva. Paari tunniga aga võib saada valmis käepaela, kellarihma, võtmehoidja, kaarditasku, võibolla isegi püksirihma/ nahkvöö, väikese noatupe või nahast pauna.

Töötuba sobib nii suurtele kui väikestele. Hätta ei jää keegi, sest Wanakuramus jälgib kõiki ja kõike ning annab vajadusel aga juhtnööre tegutsemiseks.

Õpitoa korraldusest

Täna ei ole Wanakuramusel sellist kohta veel, kuhu külalisi kutsuda. Sestap peab olema koht, kus töötuba korda saata Sul endal pakkuda. Töökohale suuri nõudmisi ei ole – olenevalt valmistatavast esemest võib olla natukene on erisusi kuid üldiselt on peamine, et iga osaleja saaks istuda laua taga ning tema ees oleks tal vabalt ruumi tegutseda. Soojal ajal saab nahatööd teha ka õues aga külmal ajal peab see aset leidma toatemperatuuril soojas. Valgustus peab olema normaalne (tavaline) ning peab saama tilgakese külma puhast vett ligi võtta.

Tänaseks on paar põnevamat sihtkohta meil lisaks kooli klassiruumidele ja eravaldustele olnud restoranis ja kinga-koti butiigis. Esimesel juhul tüdrukute õhtu sisustamiseks, teisel juhul kaupluse külalistele meelelahutuseks. Nii et ära pelga oma paika välja pakkuda!

Nahatöö õpituba VB kinga- ja kotiäris
Muuseumiöö Pärnus 2019, VB kinga- ja kotiäris

Uuri töötoa tellimise kohta – võta ühendust!

Kui soovid meilt töötuba tellida, siis võta julgesti ühendust. Kirjuta meile aadressil [email protected], mida soovid töötoa käigus valmistada ning kui palju on osalejaid. Muu olulise täpsustame, kui esialgsed asjaolud selgunud on.


Wanakuramus liikvel


Kuidas levib teave eelolevate väljasõitude kohta?

Kõige kindlam viis alati toimuvaga kursis olla, on Wanakuramuse sotsiaalmeedia kontod! Ei ole veel ette tulnud, et poleks sinna pilti või videot õpitoast postitanud või kaugelt ette kuulutanud, et kuhugi kanti sõitu on!

Lisa Wanakuramuse Facebooki leht meeldivaks või jälita meid Instagramis!

* Kui Sinu brauseri privaatsusseaded ei luba Fb pluginat näidata, siis ei näe sa siin tõenäoliselt midagi eriti. Sel juhul võid liikuda siit Wanakuramuse Fb lehele.

Wanakuramuse Nahakamber Instagrami nametag
Skänneeri Instagrami äppi kasutades Wanakuramuse nametag siit!
Käsitsi valmistatud nahkesemed. Nahakambris valmivad kõik esemed otsast lõpuni käsitööna, nii on käsitsi valmistatud ka iga viimanegi kui ese siin pildil.


Meile saab kirjutada: [email protected]


Ja meile võib ka helistada:
5673 9652 Tanel Kislov
5634 7953 Krislyn


Lehekülje sisukord