Nahast portfellid

Nahast portfell mitme taskuga

Kõik meie valmistatud portfellid valmivad otsast lõpuni käsitööna.
Nahast saame me lõigata ükskõik milliseid vajalikke tükke ning sedasi saab portfell ka täpselt sobiv kasutaja vajadustele.

Valmistame nii väga suuri ja mahukaid portfelle kui ka kergemaid ja väiksemaid.
Kõik need kotid on tehtud hoolikalt valitud täisnahast ning need ei ole pehmed ja õrnad iluasjad vaid mõeldud kandma ja turvaliselt hoidma Sinu vara, mille sa kotti usaldad, nii ilmaolude kui ka kergemate põrutuste eest.

Nahast portfelli valmistamine

Kõik meie valmistatud portfellid on tehtud käsitsi ning ehtsast nahast. Kõik nahast tükid, mida portfelli valmistamiseks vaja läheb, lõikame välja käsitsi ning õmbleme kokku samuti käsitsi. Selline tegutsemine ei ole mitte ainult romantika pärast meil valitud siiski, vaid annab eelised, mida tööstuslikult tootes on raske korda saata.

Mõõdud ja taskute arv

Portfelli saad tellida ükskõik millises omale sobivas mõõdus. Nagu eelpool nimetet, lõikame me kõik välja käsitsi ning seetõttu ei ole mingisuguseid piiranguid ei mõõdule, kujule ega tegumoele. Kõik pildid albumites on inspiratsiooniks ning kõike saab kohandada nii nagu vaja.

Õmblused ja nahkpõime

Nahast portfelli osised saab ühendada kas õmbluste (väga tugeva vahatatud polüesterniidga) või nahkpõimega. Kui valid niidi või nahariba jaoks eseme põhivärvile kontrastse tooni, saab jälle omamoodi huvitavaid ja isesuguseid tulemusi. Põimimise viise on ka mitmeid, need mõjuvad ühtlasi alati ka omaette dekoratsoioonina.

Kinnised jm metallosised

Portfelli kinnitusteks on pakkuda metallist pandlaid, kotilukke. Kinnituse valik muidugi peaks sõltuma koti kasutusest ja suurusest. Magnetlukk näiteks ei ole kindlasti sobiv valik suurele portfellile, mida soovitakse ka sangast tõsta-kanda aga mõnele väiksemale kotile on see jälle igati sobilik kinnis.

Värvid ja viimistlus

Meil on palju ilusaid värvitoone – kindlasti leiad endale meelepärase. Värvid, mida kasutame imenduvad naha pinna sisse ning ei kulu maha ega hakka pragunema. Portfellid saavad viimistletud ka vetthülgava määrdega ning vahatatud niiskuse kaitseks. Kõikide meie tööde ääred on alati korrektselt viimistletud. Siin ei ole küsimus ainult ilus vaid väljapoole jäävatest viimistlemata äärtest on niiskusel lihtne nahka sisse pugeda.

Õlarihmad teeme samuti pandlaga, et saaksid selle pikkust veidi reguleerida. Suuremate kottide ja portfellide taskute nurgad needime lisaks õmblusele, et lisada vastupidavust kasutusele.

Nahale voolitud pildid

Lisaks pakume me käsitsi voolitud pilte ja mustreid, mis samuti võivad olla Sinu enda valitud või ka enda joonistatud. Kui Sul ühtegi kindlat soovi ei ole meelel, siis võid pildi või mustri valiku ka meile jätta. Võid ka lihtsalt nimetada, et millist märgikest või muud elementi pildilt/mustrilt kindlasti leida soovid ja me teeme selle teoks. Mõned tellijad on otsustanud ka initsiaalide, logo, pühenduse või nime kasuks. Pildid ja mustrid ei ole muidugi kohustuslikud.

Nahast esemed on väga pika elueaga. Meilt tellides saad endale sellise portfelli, mis on Sinu “näo” järgi tehtud ning Sa tunned sellest rõõmu ja saad kasu aastakümneid.