Nahast kaarditaskud

Pakume nahast käsitsi valmistatud kaarditaskuid igasuguses mõõdus, igasugusele kaartide arvule, Sulle meeldiva pildi või mustriga, mille voolime nahale samuti käsitsi.

Kui soovid, saad siit lehe allosast lähemalt lugeda kaarditaskute valmistamise kohta.

Nahast kaarditaskute valmistamisest

Kaarditasku valmistame taimpargitud täisnahast. Kõik vajalikud osised lõikame nahast välja käsitsi ning sestap ei ole meil mingisuguseid piiranguid kaarditasku mõõtude, suuruse, mahutavuse ega kuju osas.

Nahast kaarditasku suure taskute arvuga
Lisades kaarditaskule keskmise osa, saab taskute arvu märkimisväärselt tõsta.

Kõiki ülal nimetatud tooteid on võimalik kohandada – muuta kaarditaskute hulka, kaunistada need erisuguste nahale voolitud piltide, nimetähtede, märgikestega.

Erinevate mudelite kohta saad lugeda ülal esitatud toodete kirjeldusest täpsemalt.

Nahale voolitud pildid ja mustrid, värvid

Kaarditaskute kaunistamiseks pakume nahale käsitsi voolitud pilte, mustreid, märke. Tihti küsitakse ka nahale voolitud initsiaale või nime. Kui Sul meelel ühtki kindlat pilti pole, siis võid valiku ka Wanakuramusele usaldada. Sel juhul nimeta siiski vihjeks, et millist märki või sümbolit soovid mustrist leida.

Muidugi ei ole pilt kohustuslik ning igasuguse kaarditasku saab tellida ka ilma selleta.

Valikus on mitmeid ilusaid värve, kindlasti leiad meeldiva! Kasutame selliseid värve, mis imenduvad naha pinna sissse ning ei kulu maha ega hakka pragunema. Kaarditasku saab töö käigus ka õlitatud ning peale värvimist kaetud spetsiaalse veidi ilmastikukindlust lisava määrdega. Kõige lõpuks vahatame kah!

Nahast kaarditaskud
Nahast kaarditaskud

Nahkpõime või õmblused

Kaarditaskuks saavad nahast osad võib ühendada nahkpõime või õmblustega. Mõlemal juhul võib omakorda kas nahkpaela või niidi värvi valida kontrastse eseme värvile ning sedasi jälle teistmoodi ning huvitava tulemuse saavutada. Mõlemad variandid on vastupidavad ja tugevad lahendused aga väljanägemise poolest pakuvad teistmoodi tulemust.

Nahkpõime juhul ei jää nahast eseme lõigatud ääred nähtavale ning põime kaitseb naha äärt. Õmbluste juhul aga saab kaarditasku korralikult ka äärtest viimistletud – ei mingeid karvaseid ja narmendavaid kohti.

Kinnised kaarditaskule

Kui soovid näiteks kaarditasku kaanepaarile ka kinnist, siis selleks on meil pakkuda trukk, metallnupp või magnet, kahepoolsele kaarditaskule lukk.