Nahast mündikukrud

Sellised väikesed kukrud ja taskud on sobivad juhul, kui soovid väga kompaktset lahendust.
Mõlemad mahuvad parasjagu pihku ning ei võta ka taskus palju ruumi.

Kui soovid, saad siit lehe allosast lähemalt lugeda mündikukrute valmistamise kohta.

Kukrute ja taskute valmistamisest

Nahast mündikukrud ja rahataskud valmistame taimpargitud nahast käsitsi. Ka kõik vajalikud nahatükid lõikame välja käsitsi ning sedasi ei ole meil mingisuguseid piiranguid kukru või rahatasku mõõdule ega kujule.

Kui tellimisvormist toodete kirjelduse juures soovide nimetamisel väheseks jääb, siis kirjuta meile julgesti – lepime töö kokku!

Kukkur nahkpõime või õmblustega

Nahatükkide kokku ühendamiseks kasutame kas õmbluseid (tugeva vahatatud niidiga) või nahkpõimet. Mõlemad on kindlad variandid kuid pakuvad lõpuks ka väljanägemisele iseärasust. Kui soovid, valime kukru või rahatasku põhitoonist kontrastse niidi või nahariba põimimiseks, et veelgi huvitavamaid tulemusi saada.

Kinnised nahast kukrule

Tellides saad valida nahast kukrule või rahataskule ka kinnise – nööritav, trukiga, nööbiga või metallnupuga variant. Rahataskule saab panna ka magneti.

Nahkpõimega nahast kukkur. Käsitsi tehtud.
Nahast kukkur nahkpõimega. Põime hoiab nahast osi koos aga on ka kenaks kaunistuseks. Kukkur sulgub metallist nupuga.

Käsitsi voolitud pildid ja mustrid nahast kukrule, rahataskule

Kaunistuseks pakume käsitsi nahale voolitud pilte ja mustreid. See võib olla mõni pisike märgike aga pildiga võib kaunistada ka terve rahatasku või kukru. Kui Sul ühtegi kindlat mustrit meelel pole, siis võid nimetada vihjeks mõne elemendi, mis sulle meeldiks ning me mõtleme ise sobiva mustri välja.

Värvid ja viimistlus

Meil on palju ilusaid värvitoone, milliste seast valida – kindlasti leiad meelepärase! Töö käigus saab valmistatav ese ka õlitatud ning pärast värvimist ka veidi niiskuskindlust lisava seguga määritud. Lõpuks muidugi ka vahatame!
Nahkpõime juhul katab põime eseme ääred aga õmbluste juhul saavad need korrektselt viimistletud (ei mingeid narmendavaid karvaseid ääri).