Sisukord

Kuidas saata üllatuspakki, kingitust?

Järgmisena kirjeldatud stseen leiab aset seal lehel, kus Sa Wanakuramusele nimetad, kuhu ja kellele pakk saama peab ning Sul on nahakraam juba kotti pistetud!

Kui soovid kellelegi Wanakuramuse Sahvrist kingituse saata, siis pane andmed kirja järgmiselt:

Lühike versioon

Esimeses tulbas

Enda nimi ja e-posti aadress
ja
kingituse saaja “Riik”, “Aadress/Pakiautomaat/Postkontor” ja “Telefoninumber”.

Teises tulbas

Lisainfos täpsusta saaja nimi ja enda telefoninumber.

NB! Wanakuramuse pakk on igati viisakas ja sobib kingitusena saata küll!

Pikk versioon põhjendustega

Esimeses tulbas

Oma nime kirjutamine on valikuline aga e-posti aadressile saadame me tellimuse kohta kinnituse. Lisaks, kui pakk on posti pandud, siis soovime sellest teada anda (et ei valitseks kummalist vaikust peale seda, kui sa Wanakuramusele ju tasugi maksnud oled) ning mõne saatmisviisi juhul saame Sulle kirja panna ka paki jälgimiseks koodi (nt pakiautomaadi juhul).

“Riik”, “Aadress/Pakiautomaat/Postkontor” ja “Telefoninumber” väljad aga täida paki saaja andmetega – neid kasutame paki saatmiseks.

Teises tulbas

Lisainfoks kirjuta igaks juhuks siiski ka oma telefoninumber ning märge, et soovid pakki saata kingitusena.
Näiteks: “Tere Wanakuramused! Soovin oma sõbrale “Nimi-le” kingituseks saata selle paki ning minu telefoninumber on: 1234 5678.”

Viimane ei ole hädavajalik, ilma selleta saab ka pakk teele pandud. Aga meil on kombeks nahakraamiga ka tervituskaart kaasa saata ning sedasi oleks meil teada, et kelle poole oma kirjas pöörduda.
Sinu telefoninumber on kasuks juhul, kui midagi ostu osas täpsustada vaja on (vahest ikka juhtub, et aadress jääb natuke poolikuks kogemata või muud sarnast).
Selliselt on võimalik, et paki saatmise kohta tekkivate küsimuste juhul kontakteerume Sinuga ning paki saaja ei aima midagi enne pakiteate või paki saabumist!

Kõik ostu vormistamisel kirja pandud andmed (nimed, telefoninumbrid ja aadressid) saavad kasutust ainult konkreetse paki saatmisel. Kui kõik jutud on räägitud ja pakid toimetatud, siis kustutame me kõik nimed, aadressid ja telefoninumbrid ära.