Sisukord

Kirjatud vöökott

75.00 115.00 

Vöökoti sees on mitmeid taskuid asjade mõnusaks paigutamiseks. Teiste hulgas viis kaartidele mõeldud taskut ja eraldi klapi alla sulguv tasku (mõeldes müntidele näiteks). Vöökotti saab mahutada nii rahaasjad, telefoni, võtmed ja muudki.

Vöökoti vöörihmale panemiseks või maha võtmiseks ei pea vööd lahti tingimata võtma, sest kotil on trukiga avatavad aasad.

Sahvririiulitel on valmis esemete hulgas piltidel nähtav tumepruun vöökott. Aga sellise vöökoti võid tellida ka mõnes teises värvitoonis ning võid tellida ka mitu kotti muidugi. Kui valid viimase variandi, siis palun arvesta lisaks paki saatmise ajale ka eseme valmistamiseks aega!

Puhasta

Ehtsast nahast vöökott

Materjalidest

Vöökott on valmistatud taimpargitud nahast, õmblusteks on kasutatud väga tugevat vahatatud polüesterniiti, metallist messingukarva pistlukku, neete ja trukke.

Vöökoti meisterdamiseks kasutatud nahk on värvitud spetsiaalse nahavärviga. Kasutame selliseid värve, mis imbuvad naha pinna sisse, ei hakka seega maha kuluma või kooruma ning katsudes tunned käe all ikka ehtsat nahka, mitte värvikihti.

Vöökoti aasad on koti seljale needitud ning need on trukkidest avatavad – tähendab koti saab väga hõlpsasti vööle ja vöölt maha.

Vöökoti mõõdud

Seestpoolt mõõdetuna on vöökoti laius 17cm, sügavus 10cm ning suuremad taskud omakorda küljelt veel 1,8cm ja 2,6cm.

Wanakuramuse Nahatööd - Otsast lõpuni käsitsi tehtud!

Kõik esemed valmistame otsast lõpuni käsitsi, tööks kasutame ainult taimpargitud nahka.


Soovid midagi täpsustada?

Meile saab kirjutada:
[email protected]
nahakamber.ee

Meile võib ka helistada:
5673 9652 Tanel Kislov
5634 7953 Krislyn

Tellimustööd

Käsitsi valmistatud vöökotid

Nahast vöökotti on võimalik ka tellida. Tellimisel saad valida nii koti mõõdud, taskute arvu, värvi kui ka näiteks kaunistuseks nahale voolitud pildi või mustri.

Klikka pildile, järgmiselt lehelt leiad pildialbumid meie tehtud töödest, rohkem informatsiooni valikuvõimaluste kohta ning ka kirjavormi tellimiseks.

 

Siia juurde sobiks hästi: