Skip Navigation

Mahukas nahast portfell

600.00 

Mahukas suurte laiade taskutega nahast portfell.
Portfelli kõige suurema tasku seest leiad veel nii ees- kui tagaseinas lisataskud ning nendest eesmise küljest omakorda veel kaks väiksemat, et pakkuda võimalusi esemete mugavaks ja käepäraseks paigutamiseks.
Portfelli eesotsas on eelnevale lisaks veel kaks laia taskut ülestikku. Nendest mahukam sulgub veel eraldi klapi alla.

Portfelli kinniseks on metallist pistlukk, mis ilmaolude kaitseks on kaetud nahast klapiga. Kinni saab haarata nii sangast kui ka õlarihmast. Õlarihm kinnitub koti külgedel metallist tugevate karabiinidega ning sellel on raskuse hajutamiseks ka laiendus. Õlarihma pikkust saab metallpandlast reguleerida.

Suure tasku ääred on lisaks õmblustele ülevalt ka needitud, et pakkuda veelgi suuremat vastupidavust.

1 on Sahvris valmis.

Ehtsast nahast mahukas portfell

Materjalidest

Portfell on valmistatud taimpargitud täisnahast. Õmblusteks on kasutatud väga tugevat vahatatud polüesterniiti, mida ei ole võimalik käte vahel puruks tõmmata. Suure tasku ülemised otsad on lisaks õmblusele kinnitatud ka metallist neetidega. Portfelli klapp kinnitub metallist pistlukuga.

Portfelli meisterdamiseks kasutatud nahk on värvitud spetsiaalse nahavärviga. Kasutame selliseid värve, mis imbuvad naha pinna sisse, ei hakka seega maha kuluma või kooruma ning katsudes tunned käe all ikka ehtsat nahka, mitte värvikihti. Lisaks on portfell kaetud vett hülgava määrdega ning ka vahatatud.

Portfelli mõõdud

Kõige suurem tasku portfelli sees on 37,5cm lai ning 29cm sügav. Külje pealt on taskul laiust 7cm. Suure tasku sees on nii ees- kui tagaseinas kogu laiuses ja kõrguses veel lisatasku ning eesmise tasku küljes omakorda kaks pooles laiuses taskut.

Taskud portfelli eesotsas on 32cm laiad, 23,5cm kõrged ning üks neist veel küljelt 3cm lai.

Kõik mõõdud on võetud portfelli taskute seestpoolt.


Kui soovid midagi täpsustada

Meile saab kirjutada:
[email protected]
nahakamber.ee

Meile võib ka helistada:
5673 9652 Hazgal
5634 7953 Krislyn


Nahast portfellid tellimisel

Pakume kokku lepitud mõõdu ja mahutavusega, erineva ülesehituse ja värvitooniga täisnahast valmistatud portfelle.
Vaata meie varem valminud töid – enamasti ongi need tellimisel teoks saanud – ning telli portfell, mis vastab igati Sinu vajadustele!

Käsitsi valmistatud nahkesemed. Nahakambris valmivad kõik esemed otsast lõpuni käsitööna, nii on käsitsi valmistatud ka iga viimanegi kui ese siin pildil.


Meile saab kirjutada: [email protected]


Ja meile võib ka helistada:
5673 9652 Tanel Kislov
5634 7953 Krislyn


Lehekülje sisukord