Märkmikukaaned

60.00 70.00 

Taimpargitud nahast käsitsi valmistatud märkmikukaaned.

Mõlemad kaanepaarid on kirjatud Eesti rahvuslikest mustritest inspireeritud triibukesega. Mõlemal kaanel on küll sama joonise järgi tehtud pildike, kuid välja voolitud on need omavahel peegelpildis.

Mõlemal kaanepaaril on järjehoidja, pliiatsile panipaik, tagakaane küljes lisataskuke lahtiste pberilehtede või visiitkaartide paigutamiseks.

Heledamad kaaned on kokku pandud õmblustega, tumedamad nahkpõimega.

Puhasta
Kategooria:

Materjalidest

Nahkkaaned on valmistatud taimpargitud nahast. Nahk on värvitud töö käigus ning sellise nahavärviga, mis imbub naha pinna sisse – see ei kulu maha ega pragune. Kui katsud nahka, siis tunned käe all ikka naha pinda, mitte värvikihti. Lisaks nahale kulus märkmikukaante valmistamiseks kummalegi metallist trukk ning õmblustega kaante juhul vahatatud polüesterniiti.

Mõõdud

Kaaned on valmistatud A5 mõõdus märkmikule (üks sisult neutraalne märkmik on kaanepaari vahel ka kaasas).

Wanakuramuse Nahatööd - Otsast lõpuni käsitsi tehtud!

Kõik esemed valmistame otsast lõpuni käsitsi, tööks kasutame ainult taimpargitud nahka.

Meilt saab tellida

Meie enamus töid ongi tellimustööd ning kui sooviksid märkmikule kaasi aga teistsuguses mõõdus või näiteks teist värvi, siis kirjuta meile!

Tellimustööd

Nahast märkmikukaasi on võimalik ka tellida. Tellimisel saad valida nii mõõdud, erinevaid lisasid (järjehoidja või mitu, taskuid lahtistele paberitele ja/või visiitkaartidele, pliiatsihoidja) kui ka näiteks kaunistuseks nahale voolitud pildi või mustri. Kaanteks kasutatavaid osi saab omavahel ühendada õmbluste või nahkpõimega.

Vaata meil valmistatud nahkkaasi

Lisaks märkmikukantele on meil valmistatud ka raamatukaasi, sh selliseid, milliste vahele saad oma raamatu köita. Restoranidele, pubidele, kohvikutele pakume menüükaante valmistamist.