Mustritega nahkvööd

65.00 

Tagasihoidliku mustritriibukesega nahkvööd, valmistatud käsitsi taimpargitud nahast. Mustriosa jääb kandes vöö pealmisele otsale.

Rihmad on kahe vöösiga. Üks neist kohe pandla taga ning teine liikuv, millega saab vöö otsa vajalikus kohas paigale kinnitada.

Puhasta
Kategooria:

Materjalidest

Nahkvööd on valmistatud paksust taimpargitud nahast ning nahk on värvitud töö käigus käsitsi. Kasutame ainult selliseid värve, mis imenduvad naha pinna sisse ning ei kulu maha ega pragune. Käe all katsudes tunned ikka päris ehtsat nahka, mitte värvikihti.

Vööd on metallist pandlaga, mis kinnitatud rihmale metallist kruvineetidega. Heledamal rihmal on kahest üks vöös samuti metallist.

Mõõdud

Nahkrihmad on 4cm laiad.

Et meie olemas olevad kogused ei saa olla tulenevalt töömeetoditest suured, siis siin võib olla erinevas pikkuses nahkrihmasid, kuid ei pruugi. Kui Sa endale sobivas mõõdus rihma ei leia siit, siis saada meile tellimus!

Wanakuramuse Nahatööd - Otsast lõpuni käsitsi tehtud!

Kõik esemed valmistame otsast lõpuni käsitsi, tööks kasutame ainult taimpargitud nahka.

Soovid midagi täpsustada?

Meile saab kirjutada:
[email protected]
nahakamber.ee

Meile võib ka helistada:
5673 9652 Tanel Kislov
5634 7953 Krislyn

Sahvris müügil:

Soovid teist värvi, teises mõõdus?

Sarnast toodet saab ka tellida

Sulle meeldib mõni ese väga kuid sooviksid seda mõnda teist värvi, teistsuguse mustri/ pildiga või mõnes teises mõõdus? Selle soovi täitumine on just nii kaugel, kui all oleva kirjavormi täitmine! Saada meile kiri:

Anna meile teada, kuidas Sinuga ühendust saame:

Kuidas saame abiks olla? Kirjuta meile oma küsimustest, soovidest:

Ära muretse, me vastame kirjadele väga kiiresti!

Lisaks

Rihmade valmistamise, mõõtude ja pannalde kohta