Sisukord

Mustritega nahkvööd

65.00 

Tagasihoidliku mustritriibukesega nahkvööd, valmistatud käsitsi taimpargitud nahast. Mustriosa jääb kandes vöö pealmisele otsale.

Rihmad on kahe vöösiga. Üks neist kohe pandla taga ning teine liikuv, millega saab vöö otsa vajalikus kohas paigale kinnitada.

Puhasta

Ehtsast nahast vööd

Materjalidest

Nahkvööd on valmistatud paksust taimpargitud nahast ning nahk on värvitud töö käigus käsitsi. Kasutame ainult selliseid värve, mis imenduvad naha pinna sisse ning ei kulu maha ega pragune. Käe all katsudes tunned ikka päris ehtsat nahka, mitte värvikihti.

Vööd on metallist pandlaga, mis kinnitatud rihmale metallist kruvineetidega. Heledamal rihmal on kahest üks vöös samuti metallist.

Nahkvööde mõõdud

Nahkrihmad on 4cm laiad.

Et meie olemas olevad kogused ei saa olla tulenevalt töömeetoditest suured, siis siin võib olla erinevas pikkuses nahkrihmasid, kuid ei pruugi. Kui Sa endale sobivas mõõdus rihma ei leia siit, siis saada meile tellimus!

Wanakuramuse Nahatööd - Otsast lõpuni käsitsi tehtud!

Kõik esemed valmistame otsast lõpuni käsitsi, tööks kasutame ainult taimpargitud nahka.


Soovid midagi täpsustada?

Meile saab kirjutada:
[email protected]
nahakamber.ee

Meile võib ka helistada:
5673 9652 Tanel Kislov
5634 7953 Krislyn

Tellimustööd

Nahast vöö on võimalik ka tellida. Tellimisel saad valida nii mõõdud, pandla kui ka näiteks kaunistuseks nahale voolitud pildi või mustri.

Järgnevatelt linkidelt leiad pildialbumid meie tehtud töödest, rohkem informatsiooni valikuvõimaluste kohta ning ka kirjavormi tellimiseks.

Käsitsi valmistatud nahkrihmad ja vööd