Sisukord

Nahast õlakott “Pool portfelli”

225.00 250.00 

Õlitatud viimistlusega (naturaalne) nahast õlakott käsitsi voolitud mustriga. Kotil on kolm taskut, kinnitub pealt metallist kotilukuga ning õlarihma pikkus on reguleeritav metallpandla abil. Õlarihm kinnitub kotile metallist karabiinidega.

Eesmine väiksem tasku käib eraldi klapiga pealt kinni, teine tasku asub kohe selle esimese taga.

Õlakott on käsitsi valmistatud taimpargitud täisnahast.

Sahvririiulitel on valmis esemete hulgas piltidel nähtav õlitatud viimistlusega õlakott. Aga sellise nahast koti võid tellida ka mõnes teises värvitoonis ning võid tellida ka mitu kotti muidugi. Kui otsustad tellida, siis palun arvesta lisaks paki saatmise ajale ka eseme valmistamiseks aega!

Puhasta

Ehtsast nahast õlakott

Materjalidest

Õlakott on valmistatud taimpargitud nahast, õmblusteks on kasutatud väga tugevat vahatatud polüesterniiti, metallist messingukarva osised (aasad, pistlukk, karabiinid, pannal, needid).

Koti valmistamiseks kasutatud nahk ei ole värvitud vaid töödeldud nahaõliga. Õlitatud viimistlusega esemed lasevad kõige ehedamalt särada taimpargitud naha omadusel ajaga tumedamaks muutuda.

Õlakoti mõõdud

Koti kõige suurem tasku on 22cm lai ja 26cm sügav, küljelt 6cm.
Väiksemad taskud on 18cm laiad ja 18 cm sügavad, üks neist küljelt 3cm.

Wanakuramuse Nahatööd - Otsast lõpuni käsitsi tehtud!

Kõik esemed valmistame otsast lõpuni käsitsi, tööks kasutame ainult taimpargitud nahka.


Soovid midagi täpsustada?

Meile saab kirjutada:
[email protected]
nahakamber.ee

Meile võib ka helistada:
5673 9652 Tanel Kislov
5634 7953 Krislyn

Tellimustööd

Nahast õlakotti on võimalik ka tellida. Tellimisel saad valida nii koti mõõdud, taskute arvu kui ka näiteks kaunistuseks nahale voolitud pildi või mustri.

Järgnevatelt linkidelt leiad pildialbumid meie tehtud töödest, rohkem informatsiooni valikuvõimaluste kohta ning ka kirjavormi tellimiseks.

Käsitsi valmistatud nahast õlakotid