Skip Navigation

Nahast õlakott “Pool portfelli”

250.00 

Õlitatud viimistlusega (naturaalne) nahast õlakott käsitsi voolitud mustriga. Kotil on kolm taskut, kinnitub pealt metallist kotilukuga ning õlarihma pikkus on reguleeritav metallpandla abil. Õlarihm kinnitub kotile metallist karabiinidega. Eesmine väiksem tasku käib eraldi klapiga pealt kinni, teine tasku asub kohe selle esimese taga. Õlakott on käsitsi valmistatud taimpargitud täisnahast.

Sahvririiulitel on valmis esemete hulgas piltidel nähtav õlitatud viimistlusega õlakott. Aga sellise nahast koti võid tellida ka mõnes teises värvitoonis ning võid tellida ka mitu kotti muidugi. Kui otsustad tellida, siis palun arvesta lisaks paki saatmise ajale ka eseme valmistamiseks aega!

1 on Sahvris valmis.

Ehtsast nahast õlakott

Materjalidest
Õlakott on valmistatud taimpargitud nahast, õmblusteks on kasutatud väga tugevat vahatatud polüesterniiti, metallist messingukarva osised (aasad, pistlukk, karabiinid, pannal, needid). Koti valmistamiseks kasutatud nahk ei ole värvitud vaid töödeldud nahaõliga. Õlitatud viimistlusega esemed lasevad kõige ehedamalt särada taimpargitud naha omadusel ajaga tumedamaks muutuda.

Õlakoti mõõdud
Koti kõige suurem tasku on 22cm lai ja 26cm sügav, küljelt 6cm.
Väiksemad taskud on 18cm laiad ja 18 cm sügavad, üks neist küljelt 3cm.

Kui soovid midagi täpsustada

Meile saab kirjutada:
[email protected]
nahakamber.ee

Meile võib ka helistada:
5673 9652 Hazgal
5634 7953 Krislyn


Nahast õlakotid tellimisel

Pakume kokku lepitud mõõdu ja mahutavusega, erineva ülesehituse ja värvitooniga täisnahast valmistatud õlakotte.
Vaata meie varem valminud töid – enamasti ongi need tellimisel teoks saanud – ning telli nahast kott, mis vastab igati Sinu vajadustele!

Käsitsi valmistatud nahkesemed. Nahakambris valmivad kõik esemed otsast lõpuni käsitööna, nii on käsitsi valmistatud ka iga viimanegi kui ese siin pildil.


Meile saab kirjutada: [email protected]


Ja meile võib ka helistada:
5673 9652 Tanel Kislov
5634 7953 Krislyn


Lehekülje sisukord